پارسی یاب مطالب مفید و خواندنی از سراسر وب

پارسی یاب : متفاوت ترین سرویس اشتراک مطالب جالب و خواندنی- پارسی یاب مطالب جالب و خواندنی سرگرمی و تفریحی جوک خنده اینستاگرام تلگرام

با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 30 شهریور 1396 09:58

اگر چه در سال 2017 نیز شاهکارهایی مانند «دانکرک» و «زن شگفت انگیز» ساخته شده اند اما برخی از فیلم های ساخته شده در این سال نیز فراتر از فاجعه بوده اند، که تنها باعث سردرد تماشاگران شده اند. .

به گزارش برترین ها،  حقیقت تلخی در دنیای سینما وجود دارد و آن هم این است که هر فیلمی نمی تواند مانند فیلم های خوش ساخت و مشهوری مانند «سرگیجه» یا «همشهری کین» باشد. هر ساله شاهد بوده ایم که شرایط برای بعضی فیلم ها خوب پیش نرفته و اکران این فیلم ها نشان می دهد که این فیلم ها در واقع باری سازندگانشان به یک کابوس فاجعه بار تبدیل شده اند.

 

اگر چه در سال 2017 نیز شاهکارهایی مانند «دانکرک» و «زن شگفت انگیز» ساخته شده اند اما برخی از فیلم های ساخته شده در این سال نیز فراتر از فاجعه بوده اند، از فیلم های ترسناک بدریخت، تا فیلم های زندگینامه ای غیرواقعی و بلاک باسترهایی که تنها باعث سردرد تماشاگران شده اند. در ادامه ی این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از فیلم های سال 2017 که علی رغم سر و صداهای اولیه به شکست هایی فاجعه بار در گیشه تبدیل شده و به شدت مورد انتقاد منتقدان قرار گرفتند آشنا کنیم.

 

1-بای بای من

 

سال 2017 در کنار فیلم های فوق العاده ای در ژانر ترسناک مانند «شکاف» (Split)، «برو بیرون» (Get Out) و «در شب می آید» (It Comes at Night) فیلم های ضعیفی نیز در این ژانر مانند «بای بای من» (The Bye Bye Man) داشت. این فیلم به نویسندگی جاناتان پنر و به کارگردانی استیسی تایتل در ماه ژانویه اکران شد و یکی از منتقدان سینما آن را «توهینی به طرفداران ژانر وحشت» و دیگری «فیلمی شدیداً بدساخت» و «یکی از تریلرهای شبح زده تهی و بی معنی که در تاریخ سینما تماشاگران این ژانر را تا این اندازه ناامید کرده است» توصیف کرده است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

بدون شک فیلم «بای بای من» استحقاق این همه اعتراض و انتقاد تند را دارد و به عنوان یک فیلم ترسناک در تمامی معیارها و ترازها شکست خورده است؛ از بازیگری گرفته تا کارگردانی و از فیلمنامه گرفته تا قتل های بدون خونریزی خنده دارش. از همه بدتر این که تمامی داستان های مربوط به شخصیت های شرور فیلم کاملاً بی معنی و بی اساس هستند. از سکه ها گرفته تا قطار و جلوه های ویژه همه چیز خنده دار و شدیداً غیرواقعی است. هیچ کس از داستان فیلم سر در نمی آورد و بدون شک خوشبختانه دیگر دنباله ای از آن ساخته نخواهد شد.

 

2- بی خواب

 

فیلم «بی خواب» (Sleepless) به کارگردانی باران بود. این فیلم بازسازی یک فیلم تریلر فرانسوی با نام «شب های بی خوابی» (Sleepless Nights) است اما در حالی که نسخه ی اولیه و فرانسوی فیلم به عنوان یکی از بهترین فیلم های اکشن ساخته شده در قرن بیست و یکم شناخته می شود اما اقتباس انگلیسی زبان فیلم یکی از بدترین بازسازی های تمام دوران سینما به شمار می آید. علاوه بر این که نمی توان آن را فیلم خوبی دانست بلکه حتی خنده دار نیز نیست. مت زولر سیتز، منتقدی سرشناس، فیلم «بی خواب» را فیلمی خنده دار اما نه به اندازه کافی خنده دار می داند، فیلمی هیجان انگیز اما نه به اندازه ی کافی هیجان انگیز که هیچ شباهتی به نسخه ی فرانسوی خود ندارد.

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

فیلم داستان یک پلیس لاس وگاسی به نام وینسنت با یازی جیمی فاکس را روایت می کند که مقدار قابل توجهی از یک محموله ی کوکائین را از یک قاچاقچی محلی می دزدد و طبیعتاً دنیای تبهکاران از این ماجرا خوشحال نشده و پسر او را می ربایند. در نتیجه جیمی فاکس نقش پدر فیلم های «ربوده شده» (Taken) را به خود گرفته و در کمال ناباوری تلاش های او برای نجات پسرش با وجود یکی از همکارانش با بازی میشله موناگان و زخم ناخوشایند چاقویی که در بدن فاکس وجود دارد ناکام می ماند. در ظاهر داستان فیلم، بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد اما بدون شک بهتر خواهد بود که نسخه ی اصلی فیلم را تماشا کنید. این فیلم چنان بی مزه و یکنواخت است که جاستین چانگ از نویسندگان سرشناس روزنامه ی لس آنجلس تایمز ادعا کرده که تماشای این فیلم او را به خواب برده است.

 

 

 3- کلبه

 

در سال 2007، ویلیام پی یانگ کتابی تحت عنوان «کلبه» (The Shack) منتشر کرد که به داستانی در مورد اندوه، گناه و خداوند می پرداخت و به یک رمان پرفروش تبدیل شد. 10 سال بعد این داستان با بازی سم ورتینگتون، اوکتاویا اسپنسر و تیم مک گرو به فیلم تبدیل شد. داستان فیلم در مورد شخصیتی به نام مک با بازی ورتینگتون، مردی آمریکایی با لهجه ی استرالیایی است که دخترش توسط یک قاتل سریالی به قتل می رسد. سال ها بعد از این ماجرا او همچنان در تلاش است تا شاید نشانی از قاتل بدست آورد. شرایط زمانی که وی نامه ای مرموز دریافت می کند به شدت تغییر می کند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

در این نامه از او خواسته شده که مک به کلبه ای که دخترش در آن جا به قتل رسیده برود و بعد از ورود به کلبه، مک با اشخاص عجیب و غریبی روبرو می شود. در ادامه ی داستان این افراد سعی می کنند مک را با بخشش و شادی آشنا کنند و در نهایت مشخص می شود که مک نیز پدر خود را به قتل رسانده است. شاید باورکردنی نباشد اما این داستان فیلم «کلبه» است. اگر به دنبال واقعیات و مفاهیم عیمق در مورد دین هستید می توانید به جای این فیلم یه سراغ فیلم های دیگری مانند «سکوت» (Silence) یا «سواره نظام» (Cavalry) بروند. جافری مکناب فیلم «کلبه» را فیلمی تبلیغاتی برای دین مسیحیت در عصر حاضر می داند و اوون گلیبرمن نیز از آن با عنوان «جلسه ی کارت درمانی» یاد می کند. پیتر برادشاو نیز فیلم را توهین کننده دانسته و با عنوان «خداشناسی به زبان بچگانه» آن را خطاب قرار می دهد. در این فیلم هیچ جوابی برای سوال های بزرگی که در مورد زندگی دارید پیدا نخواهید کرد.

 

4- تصادف

 

در حالی که فیلم «تصادف» (Collide) بدون شک یکی از بدترین فیلم های سال 2017 به شمار می آید اما این فیلم پر از ستاره های بااستعداد است و نمی توان مشکل را متوجه بازیگردان فیلم ساخت. اما حضور بازیگران سرشناس به معنای این نخواهد بود که یک فیلم ساخته شده ارزش آن همه پولی که به بازیگران مطرحش داده شده را دارد. فیلم «تصادف» که نویسندگی و کارگردانی آن را اران کریوی به عهده داشته داستان یک کلاهبردار جوان با بازی نیکلاس هولت را روایت می کند که پس از این که عاشق یک گارسن با بازی فلسیتی جونز می شود تصمیم می گیرد دست از کارهای خلافش بردارد. اما نامزد محبوب او به پیوند کلیه نیاز پیدا می کند و بدین ترتیب جوان عاشق پیشه ی داستان برای تامین هزینه ی پیوند کلیه محبوبش تصمیم می گیرد برای آخرین بار با رییس مواد فروش پیر خود (با بازی بن کینگزلی) همکاری کرده و مقدار زیادی کوکائین از یک خلافکار معروف و خطرناک (با بازی آنتونی هاپکینز) بدزدد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

متاسفانه داستان فیلم آن چنان بی سر و ته و ضعیف است که حضور بازیگران سرشناس نیز نتوانسته کمکی به موفقیت فیلم بکند. دیوید ارلیچ بخش زیادی از این شکست را به گردن کارگردان فیلم می اندازد که در راهنمایی و بازی گرفتن از بازیگران ضعیف عمل کرده است که به گفته ی او به تولید فیلمی « با اعتبار یک سریال عامه پسند و خلاقیت یک آکهی تبلیغاتی در مورد خودرو» منجر شده است. به گفته ی بسیاری از منتقدان اگر این فیلم را تماشا کنید نظرتان در مورد هاپکینز و کینگزلی که هر دو برنده ی جایزه اسکار شده اند به کلی عوض خواهد شد.

 

 

5- همه نگاه ها به من

 

توپاک شکور یکی از تاثیرگذارترین هنرمندان دوره ی خود به شمار می رفت و بدون شک زندگی او لیاقت یک فیلم زندگی نامه ای بسیار بهتری از «همه نگاه ها به من» (All Eyez on Me) داشت. فیلم «همه نگاه ها به من» به کارگردانی بنی بوم رابطه ی شکور با مادر معتادش و همچنین رقابت با یک خواننده دیگر و دوستی اش با جادا پینکت اسمیت را به تصویر می کشد. اما در واقع فیلم دوران زندگی حرفه ای این خواننده رپ مشهور را تقریباً نادیده گرفته و به جای پرداختن به عمق زندگی او تنها به برخی حوادث مهم در زندگی او می پردازد. به گفته ی بسیاری از منتقدان این فیلم بیشتر به یکی از مقالات ویکی پدیا شباهت دارد تا یک فیلم کامل و واقعی.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

در حالی که بسیاری از منتقدان نظر خوبی در مورد بازی دمتریوس شیپ جونیور در نقش توپراک دارند اما بیشتر این فیلم را به خاطر سناریو و تدوین آن مورد انتقاد قرار داده اند. جدای از این ها انتقاد اصلی به دستکاری ها و تحریفاتی است که در واقعیت ماجراهای زندگی توپاک شکور اعمال شده به ویژه در مورد پرونده ی تجاوز جنسی او.

 

 

6- نگهبان ساحلی

 

فیلم «نگهبان ساحلی» (Baywatch) که بر اساس سریال موفقی در دهه ی 90 با همین نام و با بازی دیوید هسلهاف و پاملا اندرسون ساخته شده داستان دو نجات غریق شوخ و خوش اندام با بازی دواین جانسون و زک افرون را روایت می کند که روزهایشان را در یک ساحل شلوغ و پرماجرا به نجات جان مردم، شوخی کردن و مبارزه با قاچاقچیان می گذرانند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

روی کاغذ این داستان بسیار جذاب و دلفریب به نظر می رسد اما بعد از این که فیلم در ماه می وارد سینماها شد بسیاری از دیدن فیلم پشیمان شده و آن را با جملاتی مانند «نگهبان ساحلی یک فاجعه ی بی مزه است»، «چطور فیلم نگهبان ساحلی می تواند تا این حد بد باشد» و حتی یکی بعد از دیدن فیلم گفته بود:" کمک، کمککککک!". اما دلیل این همه ناامیدی از تماشای فیلم چیست؟ شاید دلیل این باشد که فیلم بیش از حد بر روی شوخی هایی با محوریت اعضای بدن تمرکز کرده است. شوخی های بازیگران از مرز بامزگی عبور کرده و بی مزه شده است و بسیار وقیحانه و غیرقابل قبول به نظر می رسد.

 

7- دفترچه خاطرات یک بی عرضه: مسافرت طولانی

 

فیلم «دفترچه خاطرات یک بی عرضه: مسافرت طولانی» (Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul) چهارمین قسمت از سری فیلم های مربوط به پسربچه های بدشانس و فلک زده است و خیلی صادقانه بگوییم که اگر فرزندان خود را دوست دارید هیچ وقت اجازه نخواهید داد که این فیلم ها را تماشا کنند. اولین قسمت از این مجموعه فیلم در سال 2010 اکران شد و نمره ی نسبتاً خوبی از سایت روتن تومیتوز گرفت. قسمت های دوم و سوم نیز تقریباً نمرات مشابهی دریافت کردند اما در مورد قسمت چهارم شرایط بسیار بدتر شد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

به گفته ی کریستی لمایر، منتقد سرشناس دنیای سینما «تا زمانی که مجبور نشده اید فیلم چهارم را ببینید نخواهید دانست که سه قسمت اول فیلم دفترچه ی خاطرات یک بی عرضه تا چه حد خوب بوده اند». فیلم چهارم این مجموعه به کارگردانی دیوید باورز داستان سفر خانواده ی هفلی را روایت می کند. در ظاهر آن ها قصد دارند خود را به خانه ی مادربزرگشان برسانند اما شخصیت گرِگ و برارد بزرگ ترش رودریک نقشه ای سری برای حضور یافتن در یک نمایشگاه بازی های ویدیویی دارند. در تمام طول فیلم تنها چیزی که به تماشاگر نشان داده می شود استفراغ شخصیت ها، بطری های پر از ادرار و جوک های بی معنی است که تصور آن ها را هم نمی کنید.

 

 8- جهان زیرین: جنگ های خونین

 

کیت بکینسیل از سال 2003 در حال بازی در نقش سلن بوده است و برای پی بردن به زمان طولانی پخش این مجموعه فیلم باید بدانید که در این مدت در ایالات متحده سه رییس جمهور آمده و رفته اند و البته اتفاقات بسیار مهم تری نیز افتاده است. به عبارت بسیار ساده وی مدت بسیار زیادی است که در مجموعه فیلم های «دنیای زیرین» (Underworld) بازی می کند و هر یک از این فیلم ها از دیگری بدتر بوده اند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

فیلم «جهان زیرین: جنگ های خونین» (Underworld: Blood Wars) نیز مانند فیلم های قبلی این مجموعه شدیداً فاجعه است. جدای از داستان خنده دار و بی سر و ته فیلم، لباس های نامآنوس بازیگران و دیالوگ های بی معنا مشکلات بسیار دیگری در پرداخت داستان دارد که به هیچ فرانچایز موفقی شباهت ندارد. به نظر می رسد که بکینسیل بهتر است دست از بازی در نقش سلن بردارد و به دنبال بازی در فیلم های بهتری باشد.

 

 9- مومیایی

از زمانی که فیلم های «مرد آهنی» (Iron Man) در سال 2008 وارد سینماها شده و با استقبال غیر منتظره ای روبرو شد، استودیوهای فیلم سازی نومیدانه تلاش کرده اند مدل مارول را تقلید کنند. اما کمپانی یونیورسال با ساخت فیلم «مومیایی» (The Mummy) دست تمامی فرانچایزهای گذشته در سرهم کردن داستان های بی معنی را از پشت بسته است. این فیلم در زمینه ی فروش در سینماهای داخلی ایالات متحده به معنای واقعی کلمه یک شکست مفتضحانه بود و به شدت مورد انتقاد بی سابقه ی منتقدان قرار گرفت. بسیاری صحنه ی ماجراجویانه اول فیلم را بسیار بی مزه توصیف کرده است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

بسیاری از بازی های بازیگران سرشناس در فیلم ناامید شدند. سناریو فیلم هم به طور مشخص از فیلم های دیگر وام گرفته است. اما بدتر از همه این که این فیلم قصد دارد یک دنیای سینمایی را در عرض دو ساعت نشان دهد که امکان به تصویر کشیدن آن حتی در چندین فیلم نیز سخت خواهد بود. فیلم به وضوح قصد دارد بنیانی را برای ساخت قسمت های بعدی فراهم کند اما داستان فیلم جایی برای این موضوع ندارد.

 

 

10- تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه

 

بالاخره مایکل بی موفق شد بدترین فیلم فرانچایز «تبدیل شوندگان» را بسازد. حتی حضور ستاره سرشناسی مانند انتونی هاپکینز نیز نتوانست این فیلم را نجات دهد. فیلم تنها در جلوه های وِیژه ی تصویری خلاصه می شود و ربات های بزرگی که با اشکال عجیب و غریب و قابل انعطاف خود دائماً به جان هم می افتند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

پیرتر تراورز از مجله ی رولینگ استون، فیلم «نبدیل شوندگان: آخرین شوالیه» (Transformers: The Last Knight) را «مسموم ترین فیلم سال 2017» می نامد. اما روی هم رفته هیچ تفاوتی با فیلم های قبلی مجموعه «تبدیل شوندگان» نداشته و همان پیام ها و داستان های کلیشه ای را تکرار می کند. نبردهای همیشگی و تکراری، عشوه گری زنان، مسخره کردن اقلیت های نژادی و البته همان فروش های همیشگی در باکس آفیس البته این دفعه کمی کمتر.

 

11- دایره

 

در مورد برخی از فیلم ها قبل از اکران نیز می توان گفت که آن فیلم روزگار خوشی را در گیشه سپری نخواهد کرد. اما همیشه نیز اینطور نخواهد بود برای مثال در مورد فیلم «دایره» (The Circle) که بر اساس یک رمان مشهور و پرفروش به نویسندگی دیو اگرز ساخته شده و بازیگران سرشناسی مانند اما واتسون، تام هنکس و جان بویگا در آن حضور دارند، فیلم نمی تواند خود را به پتانسیلی که در آن دیده می شود برساند. شخصیت های فیلم به خوبی ساخته و پرداخته نشده اند، شخصیت هایی مبهم و کلیشه ای بدون این که عمق شخصیتی داشته باشند و تفاوت هایی بین آن ها دیده شود.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

فیلم داستان یک شرکت اینترنتی مرموز را روایت می کند که «دایره» نام دارد و قصد دارد دنیایی را بسازد که در آن شخصی بودن هیچ معنایی ندارد، جایی که همه جا دوربین کار گذاشته شده و همه ی اطلاعات شما به صورت آنلاین در برابر دیدگان همه قرار دارد. فیلم یک پیام واضح و کلیشه ای دارد که دنیای دیجیتال زندگی انسان ها را تهدید می کند درست همان چیزی که در سریال «آینه سیاه» (Black Mirror) به بینندگان القا می شود. اما پیام و تصویرسازی فیلم «حلقه» مانند سریال فوق زیرکانه و استادانه ابزار نمی شود.

 

12- پنجاه طیف تاریک تر

 

دنباله ی فیلم «پنجاه طیف خاکستری» (Fifty Shades of Gray) با عنوان «پنجاه طیف تاریک تر» (Fifty Shades Darker) شما را شوکه خواهد کرد اما شاید این همان چیزی باشد که فیلم می خواهد. شخصیت های اصلی داستان نیز همین را می خواهند و پس از جدا شدن در فیلم قبلی بار دیگر در یک ارتباط وقیحانه به هم می پیوندند. اگر دنبال یک شاهکار سینمایی می گردید بدون شک با دیدن فیلم ناامید خواهید شد. به گفته ی منتقدان فیلم از فراز و نشیب های ممتد و بی دلیل در لحن و تُن، تغییرات ناگهانی و بی سرانجام و بازی های یکنواخت به ویژه شخصیت زن داستان رنج می برد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

در این فیلم هیچ نشانی از هیجان دیده نمی شود و علی رغم احساسی بودن صحنه ها هیچ هیجانی در آن یافت نمی شود. باید منتظر قسمت سوم این مجموعه در سال آینده میلادی بود تا ببینیم در این قسمت هم شاهد چنین ضعف های مفرطی خواهیم بود یا خیر.

 

13- حلقه ها

 

در میان ژانرهای سینمایی مختلف، ژانر وحشت به این موضوع شهرت دارد که دنباله های زیادی پشت سر هم از یک داستان ساخته می شود و این کار آن قدر ادامه پیدا می کند که تماشاگر این دنباله ها داستان اورجینال و فیلم اول و اصلی را به کلی فراموش می کند و این موضوع در مورد بسیاری از فیلم های ژانر وحشت از قبیل «هالووین»، «کابوس در خیابان الم» ، «فعالیت فراطبیعی» و اکنون نیز «حلقه» صدق می کند. حدود 15 سال بعد از ساخت نسخه ی آمریکایی فیلم «حلقه» (The Ring) در سال 2002 نسخه ی جدید از این فیلم با عنوان «حلقه ها» (Rings) ساخته شده است. این قسمت که داستان فیلم اول را به عاریه گرفته است بر روی زندگی یک زن جوان به نام جولیا تمرکز دارد که در می یابد نامزد جوانش اخیراً نوار ویدیویی نفرین شده ای که همه ی طرفداران فیلم «حلقه» با آن آشنا هستند را تماشا کرده است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

بنابراین وی در تلاش برای نجات نامزدش وارد عمل می شود اما زمان کافی ندارد و در نهایت پس از بیرون آمدن سامارا از ویدیو، جولیا باید جان خود را نیز نجات داده و با پیدا کردن بقایای جنازه ی سامارا او را متوقف سازد. اما منتقدان به این همه تلاش جولیا و سیر داستانی فیلم خرده گرفته اند. برخی گفته اند که فیلم فراتر از یک فیلم بد، خسته کننده و کسالت آور است. برخی دیگر شخصیت پردازی فیلم را مورد انتقاد قرار داده و آن ها را بی مزه و پوچ توصیف کرده اند. سایت راجر ایبرت دات کام نیز در مورد فیلم «حلقه ها» گفته که به جای ترسناک بودن، کسالت آور است.

 

14- Wish Upon

 

وقتی فیلم «Wish Upon» در ماه جولای اکران شد با رقیب سرسختی مانند فیلم حماسی «نبرد برای سیاره میمون ها» (War for the Planet of the Apes) مواجه گردید. در حالی که فیلم «نبرد برای سیاره میمون ها» نمرات خوبی را از منتقدان دریافت کرده و وضعیت نسبتاً خوبی در باکس آفیس داشت اما فیلم ترسناک «Wish Upon» با بودجه ی 12 میلیون دلاری خود نتوانست تماشاگران زیادی را به خرید بلیط سینما جلب نماید. این فیلم که توسط جان لئونتی کارگردان سرشناس فیلم هایی مانند «آنابل» کارگردانی شده داستان یک دختر اخراج شده از مدرسه به نام کلر را روایت می کند که صاحب یک جعبه ی مرموز می شود که روی آن کلماتی به زبان چینی نوشته شده است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

او به زودی در می یابد که این جعبه 7 آرزو را برای او برآورده می کند اما بدبختانه صاحب این جعبه یک هیولاست. اگر چه این روح خبیث هر آن چه که دلتان بخواهد را به شما خواهد داد اما در مقابل یک نفر خواهد مرد. شاید ساده ترین راه برای متوقف کردن این روح خبیث این است که از آرزو کردن دست بردارید اما کلر دست از این کار برنمی دارد. او می خواهد مشهور شود و به آرزوهای عجیب و غریب و گاه بی معنی و پیش پا افتاده ی خود برسد و برای رسیدن به این آرزوها باید هزینه ای خونین را بپردازد. با دیدن فیلم به سرعت متوجه خواهید شد که به وضوح اتفاقات مجموعه فیلم های «مقصد نهایی» (Final Destination) و اتفاقات آن کپی برداری شده اند. فیلم خسته کننده بوده و بسیاری از تماشاگران از دیدن آن پشیمان می شوند.

 

15- خانه

 

یک فیلم ساز می تواند تمام کمدین های برجسته ی دنیا را به خدمت بگیرد اما در صورتی که داستان و سناریو جالبی نداشته باشد این کمدین ها کمک زیادی به موفقیت فیلم وی نخواهند کرد. این همان مشکلی است که در مورد فیلم «خانه» (The House) وجود دارد. فیلم به وضوح از بازیگران سرشناس فیلم یعنی ویل فرل و ایمی پوهلر بیشتر از آن چه که در توان دارند می خواهد و در مقابل به جای این که یک فیلمنامه ی قوی را در اختیار آن ها قرار دهد تنها به استعداد و هنر این دو وابسته است. این فیلم در ظاهر «کمدی» داستان زوجی را روایت می کند که در خانه ی دوست و همسایه ی خود یک کازینو زیرزمینی باز می کنند تا بتوانند هزینه های تحصیل دخترشان را پرداخت کنند اما به سرعت همه چیز از کنترل خارج می شود و این دو به گنگسترهای ساکن حاشیه شهر تبدیل می شوند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

آن ها خیلی زود وارد خرید و فروش و مصرف مواد مخدر شده و انگشت رقبا و خائنان را قطع می کنند. اما فیلم نه تنها به تصوری که ما از واژه ی «کمدی» می شناسیم نزدیک نمی شود بلکه بیشتر شبیه یک «تست تحمل عجیب و غریب» توصیف شده است. از همان صحنه های ابتدایی مشخص است که نباید انتظار دیدن یک فیلم کمدی قوی را داشت و با پیش رفتن داستان فیلم شرایط بدتر از قبل نیز می شود. برخی منتقدان گفته اند که حتی بازیگران فیلم نیز در اجرای نقششان گرفتار و درمانده شده و به وضوح می توان این موضوع را در برخی از صحنه های فیلم دید.

 

16- مرد خانواده

 

جرارد باتلر زمانی با تبدیل شدن به یک اسپارتان در فیلم «300» خود را به شهرت رساند اما با حضور در فیلم «مرد خانواده» (A Family Man) وی به شدت زندگی خرفه ای خود را به خطر انداخته و به افتادن در ورطه ی نابودی نزدیک می شود. منتقدان این فیلم درام را «رشته ای از کلیشه های دستکاری شده»، «کسالت آور، بی اثر»، «بسیار مصنوعی» و «بی سر و ته» خطاب قرار داده اند. فیلم داستان یک فعال تجاری بی رحم با بازی باتلر را روایت می کند که تمام زندگی او در کار خلاصه می شود. وی برای بدست آوردن دل رییس خود دست از خانواده و فرزندانش کشیده و با کنار زدن همکارانش در نهایت موفق می شود جایگزین رییس بازنشسته خود شود.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

در حالی که او سرخوش از پیروزی است ناگاه با مشخص شدن ابتلای پسرش به سرطان خون اوضاع به هم می ریزد. بدین ترتیب وی مجبور می شود که بین کار و پسرش یکی را انتخاب نماید و همانطور که می دانید و می توانید حدس بزنید او پسرش را انتخاب می کند. در کل ضعف اصلی فیلم کلیشه ای بودن و قابل پیش بینی بودن اتفاقات آن است و سازندگان فیلم تنها تلاش دارند به زور باتلر سنگدل را وادار به اشک ریختن کرده و او را از شخصی بیرحم و بی عاطفه به پدری خوش قلب و مهربان تبدیل کنند.

 

17- آخرین چهره

 

بدون شک شان پن علاوه بر بازیگری توانا بودن یک فیلمساز بااستعداد نیز هست و برای درک این ادعا می توانید فیلم «به سوی طبیعت وحشی» (Into the Wild) را تماشا کنید اما حتی بهترین کارگردانان نیز دیر یا زود یک فیلم افتضاح خواهند ساخت. متاسفانه فیلم «آخرین چهره» (The Last Face) نیز آن قدر بد بود که وقتی در جشنواره ی کن به نمایش درآمد از همان ابتدا پچ پچ های تماشاگران و سوالات و ابهامات آن ها آغاز شد. داستان فیلم در کشورهای آفریقایی مانند سیرالئون، لیبریا و سودان رخ می دهد اما در کمال ناباوری شما هیچ شخصیت سیاهپوست موثری در داستان فیلم نمی بینید به جز نقش های بسیار کوتاه و حاشیه ای و البته اجساد سیاهپوستانی که سلاخی شده اند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

فیلم به جای این که به داستانی در مورد آفریقایی های واقعی بپردازد داستان عشق سفید پوستانی خوش قیافه را به تصویر می کشد و بدین ترتیب فیلم به یک فاجعه ی غمناک، طولانی و بی معنی تبدیل می شود. شارلیز ثرون در فیلم نقش رییس یک موسسه ی خیریه و انساندوستانه را بازی می کند که در تلاش برای کمک به قربانیان مناطق جنگ زده ی آفریقا، عاشق جراحی با بازی خاویر باردم می شود. فیلم به سرعت از مسیر اصلی و منطقی خود فاصله گرفته و به یک داستان ضعیف و کسل کننده ی عاشقانه تبدیل می شود. به گفته ی یکی از منتقدان سینما به نام کریستی لمایر: "شان پن به یکباره کشمکش و جنگ در آفریقا را به یک آگهی تبلیغاتی عطر دو ساعته تبدیل می کند".

 

18- عملیات آجیلی 2: طبیعت دیوانه

 

بدون شک انیمیشن «عملیات آجیلی» را نمی توان یک شاهکار سینمایی دانست اما آن قدر فروش داشت که قسمت دوم آن نیز ساخته شود. فیلم داستان دسته ای از حیوانات یک پارک حیوانات را روایت می کند که به دلیل تخریب شدن محل زندگی شان توسط شهردار شهر به منظور ساخت یک پارک دیگر مجبور به مقابله با نیروهای خبیث او بپردازند که قصد کشتن آن ها را دارند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

علی رغم این که بازیگران سرشناسی در این انیمیشن صداپیشگی کرده اند اما فیلم «عملیات آجیلی 2: طبیعت دیوانه» (The Nut Job 2: Nutty by Nature) از سایت روتن تومیتوز نمره ی 11 درصد را دریافت کرده است که هرچند از فیلم قبلی این مجموعه بهتر به نظر می رسد اما همچنان ناامید کننده است. منتقدان زیادی آن را فیلمی خسته کننده و ضعیف توصیف کرده اند که به یک جوک بی مزه شباهت دارد و نباید وقت خود را برای دیدن آن تلف کنید.

 

19- برج تاریک

 

هالیوود سال های متمادی تلاش کرده بود که رمان «برج تاریک» (The Dark Tower) استفن کینگ را به صورت فیلم درآورد و اکنون پس از سال ها انتظار طرفداران رمان های استفن کینگ توانستند شاهد اقتباسی سینمایی از یکی از پرفروش ترین داستان های نویسنده ی محبوب خود باشند. در این فیلم ادریس البا نقش یک هفت تیرکش را روایت می کند که وظیفه ی محافظت از برج افسانه ای و یک پسربچه ی 11 ساله را در مقابل یک مرد سیاهپوش خبیث با بازی متیو مک کانهی بر عهده دارد. برخلاف انتظارات تنها چیزی که در این فیلم جلب توجه می کند استعداد بر باد رفته ی ادریس البا در یک نقش بسیار ضعیف است که به درستی پرداخت نشده است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,با بدترین فیلم های سال 2017 آشنا شوید

 

اما مشکل از کتاب استفن کینگ نیست بلکه فیلمنامه نتوانسته در پیاده سازی داستان و ترسیم شخصیت ها موفق عمل کند. بسیاری دیگر نیز متیو مک کانهی را مناسب نقش شرور داستان ندانسته اند. فیلم نتوانسته ویژگی های فیلم های فانتزی دیگری مانند «ارباب حلقه ها» را به خوبی نمایان کند و جلوه های ویژه ی فیلم نیز به شدت مورد انتقاد قرار گرفته اند. در فیلم هیچ احساسی دیده نمی شود و نتیجه های نهایی تلاش بازیگران و کارگردان یک فیلم ضعیف و گنگ بوده است.

 

 

 

جدیدترین مطالب
 • نکته هایی برای انتخاب بهترین رنگ ها برای دکوراسیون
 • نتایج بیشتر ...
 • مدل لباس های شب یلدا
 • نتایج بیشتر ...
 • رسوم شب یلدا در چادگان اصفهان
 • نتایج بیشتر ...
 • طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب (74)
 • نتایج بیشتر ...
 • سفر به قونیه
 • نتایج بیشتر ...
 • راهکارهایی برای داشتن زمستانی شاد و سالم‌تر
 • نتایج بیشتر ...
 • جدیدترین میوه آرایی شب یلدا
 • نتایج بیشتر ...
 • راههای ارتباط بر قرار کردن با جنین
 • نتایج بیشتر ...
 • بیماری گلومرولونفریت (التهاب مویرگهای کلیه)
 • نتایج بیشتر ...
 • درمان شپش موی سر با اسپند
 • نتایج بیشتر ...
 • اس ام اس تبریک شب یلدا (9)
 • نتایج بیشتر ...
 • بایدها و نبایدهای آرایش عروس
 • نتایج بیشتر ...
 • ابداع یک نشیمن عجیب، کارا و قابل حمل+ تصاویر
 • نتایج بیشتر ...
 • 10 نکته ساده برای داشتن یک زندگی عاشقانه و رویایی
 • نتایج بیشتر ...
 • آیا نباید به غیر خدا اعتماد کرد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز یکشنبه 26 آذر
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه انگیزه‌مان را برای راه اندازیِ کار جدید بالا ببریم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه یک زن قاطع در مقابل شوهرم باشم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • مدل لباس های مجلسی ایوانکا ترامپ
 • نتایج بیشتر ...
 • ماه های میلادی
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس گل
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی خواهران منصوریان شهربانو ، الهه و سهیلا
 • نتایج بیشتر ...
 • بهترین فاصله سنی بین بچه‌ها
 • نتایج بیشتر ...
 • چه نوع برس مویی انتخاب کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • لاتاری چیست؟ + شرایط ثبت نام لاتاری آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • برای داشتن هدف مناسب، این 4 نکته رو رعایت کنید
 • نتایج بیشتر ...
 • اس ام اس روز حمل و نقل
 • نتایج بیشتر ...
 • آیا کم خونی به شکل گیری کبودی منجر می‌شود؟
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با روش نگهداری از گل بگونیا هلندی
 • نتایج بیشتر ...
 • آموزش تصویری دوخت شلوار راحتی بدون الگو
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با طراحی به روش سالن
 • نتایج بیشتر ...
 • آموزش بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی آسیب‌دیده
 • نتایج بیشتر ...
 • آزمایش اسپرم در خانه
 • نتایج بیشتر ...
 • جلوگیری از انتقال ترس های والدین به کودک
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز شنبه 25 آذر
 • نتایج بیشتر ...
 • حذف کامل فایل های آپدیت قدیمی ویندوز 10
 • نتایج بیشتر ...
 • چند نکته ی گلخانه ای
 • نتایج بیشتر ...
 • قبل از ازدواج این چند سوال مهم را از خودتان بپرسید
 • نتایج بیشتر ...
 • زندگی مشترک‌تان را با این نکات ارزیابی کنید
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه خوراک مرغ چشم بلبلی
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی حمید هیراد (خواننده)
 • نتایج بیشتر ...
 • نکته هایی برای انتخاب بهترین رنگ ها برای دکوراسیون
 • نتایج بیشتر ...
 • مدل لباس های شب یلدا
 • نتایج بیشتر ...
 • رسوم شب یلدا در چادگان اصفهان
 • نتایج بیشتر ...
 • طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب (74)
 • نتایج بیشتر ...
 • سفر به قونیه
 • نتایج بیشتر ...
 • راهکارهایی برای داشتن زمستانی شاد و سالم‌تر
 • نتایج بیشتر ...
 • جدیدترین میوه آرایی شب یلدا
 • نتایج بیشتر ...
 • راههای ارتباط بر قرار کردن با جنین
 • نتایج بیشتر ...
 • بیماری گلومرولونفریت (التهاب مویرگهای کلیه)
 • نتایج بیشتر ...
 • درمان شپش موی سر با اسپند
 • نتایج بیشتر ...
 • اس ام اس تبریک شب یلدا (9)
 • نتایج بیشتر ...
 • بایدها و نبایدهای آرایش عروس
 • نتایج بیشتر ...
 • ابداع یک نشیمن عجیب، کارا و قابل حمل+ تصاویر
 • نتایج بیشتر ...
 • 10 نکته ساده برای داشتن یک زندگی عاشقانه و رویایی
 • نتایج بیشتر ...
 • آیا نباید به غیر خدا اعتماد کرد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه انگیزه‌مان را برای راه اندازیِ کار جدید بالا ببریم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه یک زن قاطع در مقابل شوهرم باشم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • مدل لباس های مجلسی ایوانکا ترامپ
 • نتایج بیشتر ...
 • ماه های میلادی
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس گل
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس پروفایل تولدم نزدیکه
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه یک صبحانه پنیری خوشمزه
 • نتایج بیشتر ...
 • دعای مجیر
 • نتایج بیشتر ...
 • تکنیک های سرآشپزهای ماهر
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی خواهران منصوریان شهربانو ، الهه و سهیلا
 • نتایج بیشتر ...
 • بهترین فاصله سنی بین بچه‌ها
 • نتایج بیشتر ...
 • چه نوع برس مویی انتخاب کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • لاتاری چیست؟ + شرایط ثبت نام لاتاری آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • برای داشتن هدف مناسب، این 4 نکته رو رعایت کنید
 • نتایج بیشتر ...
 • اس ام اس روز حمل و نقل
 • نتایج بیشتر ...
 • آیا کم خونی به شکل گیری کبودی منجر می‌شود؟
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با روش نگهداری از گل بگونیا هلندی
 • نتایج بیشتر ...
 • آموزش تصویری دوخت شلوار راحتی بدون الگو
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با طراحی به روش سالن
 • نتایج بیشتر ...
 • آموزش بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی آسیب‌دیده
 • نتایج بیشتر ...
 • آزمایش اسپرم در خانه
 • نتایج بیشتر ...
 • جلوگیری از انتقال ترس های والدین به کودک
 • نتایج بیشتر ...
 • گلکسی اس 9 کی و کجا رونمایی می شود؟
 • نتایج بیشتر ...
 • حذف کامل فایل های آپدیت قدیمی ویندوز 10
 • نتایج بیشتر ...
 • چند نکته ی گلخانه ای
 • نتایج بیشتر ...
 • قبل از ازدواج این چند سوال مهم را از خودتان بپرسید
 • نتایج بیشتر ...
 • زندگی مشترک‌تان را با این نکات ارزیابی کنید
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه خوراک مرغ چشم بلبلی
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی حمید هیراد (خواننده)
 • نتایج بیشتر ...
 • حدیث در فضیلت صلوات (2)
 • نتایج بیشتر ...
 • لوپوئن: امیری که می‌تواند هر چیزی را تغییر دهد
 • نتایج بیشتر ...
 • دستیابی رابرت مولر به هزاران ایمیل به صورت غیرقانونی
 • نتایج بیشتر ...
 • روحانی: مردم باید در زندگی روزمره خود رعایت حقوق شهروندی را احساس کنند
 • نتایج بیشتر ...
 • چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (599)
 • نتایج بیشتر ...
 • پوتین از ترامپ و سیا تشکر کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • كشف جسد يک دیپلمات انگلیسی در بیروت
 • نتایج بیشتر ...
 • علیرام نورایی و کمند امیرسلیمانی به «شبکه» پیوستند
 • نتایج بیشتر ...
 • فتاحی: دیدارهای جام‌حذفی برگزار می‌شود/ نمی‌توانند برای ما تصمیم بگیرند
 • نتایج بیشتر ...
 • چه غذاهایی هنگام آلودگی هوا مصرف کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • رئال و رونالدو در راه کهکشان شیری!/ کاریکاتور
 • نتایج بیشتر ...
 • بهبود دیابت با مصرف دم‌نوش بابونه
 • نتایج بیشتر ...
 • برانکو: قهرمان لیگ برتر و جام‌حذفی شویم دوبله ناهار می‌دهم!
 • نتایج بیشتر ...
 • آیا آمریکا دنبال جنگ با ایران است؟
 • نتایج بیشتر ...
 • سوشا نیامده حاشیه ساز شد/ مکانی آبادان را ترک کرد!
 • نتایج بیشتر ...
 • آمارهایی از رایج‌ترین آزارهای خیابانی علیه زنان
 • نتایج بیشتر ...
 • پایگاه آمریکایی؛ هیچ‌ کس در نیروهای مسلح ایران، ترسی از عربستان سعودی ندارد
 • نتایج بیشتر ...
 • مجلس تعطیلی 8 ربیع الاول را لغو کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • جعفری دولت‌آبادی: امروزه هجمه‌ها معطوف به نهاد‌های مرتبط با حاکمیت از جمله قوه‌ی قضاییه است
 • نتایج بیشتر ...
 • اردوغان: ترکیه سفارت خود را در قدس شرقی افتتاح می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • روایت علی مطهری از پیگیری‌هایش درباره نقش مواد رادیواکتیو در فوت آیت‌الله هاشمی
 • نتایج بیشتر ...
 • آقای روحانی! خوب نیست مردم تصور کنند که...
 • نتایج بیشتر ...
 • گریزمان یک گام دیگر به بارسلونا نزدیک شد
 • نتایج بیشتر ...
 • قرقاش: برنامه موشکی ایران دارای اهداف دفاعی نیست!
 • نتایج بیشتر ...
 • شکست «روی مور» در انتخابات سنا؛ «نه» به فساد اخلاقی مقامات آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • فلاحت پیشه: دولت به‌جای حذف یارانه مردم از هزینه‌های جاری کم کند
 • نتایج بیشتر ...
 • تنها 3 شغل از وجود ربات‌ها در امان هستند
 • نتایج بیشتر ...
 • کنار تلفن همراه‌تان نخوابید
 • نتایج بیشتر ...
 • بازیگر طنز از علاقه به فیلم‌های بهروز وثوقی و دلیل بازی نکردن در «ماجرای نیمروز» گفت
 • نتایج بیشتر ...
 • تصویری که اشک همه را درآورد
 • نتایج بیشتر ...
 • در مدرسه بابانوئل‌ها چه می‌گذرد؟ / تصاویر
 • نتایج بیشتر ...
 • روحانی به سمت اصولگرایان چرخش کرده است؟ /سلیمی‌نمین: دروغ است
 • نتایج بیشتر ...
 • درخصوص انتقال آب خوزستان به قوه‌قضائیه شکایت می‌کنیم
 • نتایج بیشتر ...
 • درخشان از هدایت نفت تهران استعفا داد
 • نتایج بیشتر ...
 • ۷۵تا ۹۸ درصد زنان مورد آزارخیابانی قرارگرفته‌اند/ تعقیب شدن با ماشین رایج‌ترین آزار
 • نتایج بیشتر ...
 • کیانوش عیاری: مراقب زلزله مهیب تهران باشیم
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش همسر غلامرضا صنعتگر به شایعه مرگ این خواننده
 • نتایج بیشتر ...
 • سام قریبیان در سریال ورزی بازی می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • کواکبیان: الله اکبر از کسانی که در لیست امید بودند و می‌گویند اصولگراییم
 • نتایج بیشتر ...
 • آمار پوسیدگی دندان های کودکان ایرانی بالاتر از میانگین جهانی
 • نتایج بیشتر ...
 • دیدار رییس فیفا با ملک سلمان + عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • پول‌های دولت در سال ۹۷ کجا می‌رود؟
 • نتایج بیشتر ...
 • شیرینی‌های ممنوعه در کره‌شمالی به خاطر امپریالیسم!
 • نتایج بیشتر ...
 • دست رد اصلاح‌طلبان به دام «عبور از روحانی» /چرا اصلاح‌طلبان از رای به روحانی پیشیمان نیستند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • کادوی طارمی به کودکی که طرفدار اوست+عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • باران کوثری: مثل مریل استریپ هستم که اسکار نگرفته
 • نتایج بیشتر ...
 • تخم‌مرغ دولتی هم ارزانی نیاورد/ وزیر به واردات رضایت داد
 • نتایج بیشتر ...
 • محرومیت مادام‌العمر دو مسئول فوتبالی سیرجان در پرونده‌ جادوگری
 • نتایج بیشتر ...
 • وینفرد شفر: در جام حذفی بازی آسان نداریم/ بهترین آرزوها را برای بیت‌‍سعید دارد
 • نتایج بیشتر ...
 • لفاظی جدید کره‌شمالی علیه ترامپ
 • نتایج بیشتر ...
 • رونالدو دوست ندارد نیمار با رئال مادرید قرارداد امضا کند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • راهکار شورای شهر برای معضل مگس‌های سفید تهران
 • نتایج بیشتر ...
 • روحانی قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی را ابلاغ کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • احتمال خرید سهام بنز از سوی جیلی قوت گرفت
 • نتایج بیشتر ...
 • بین اردوغان و ایران تفاوتی نیست؛ هر دو می خواهند کشورهای عربی خلیج فارس را محو کنند
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش دادستان کل کشور به ضرب‌الاجل از سوی احمدی‌نژاد: یکی دو روز آینده پاسخ خواهیم داد
 • نتایج بیشتر ...
 • می خواستیم فساد از بین‌ برود قبح آن را از بین بر دیم
 • نتایج بیشتر ...
 • تخم‌مرغ دولتی هم ارزانی نیاورد/ وزیر به واردات رضایت داد
 • نتایج بیشتر ...
 • وقتی رییس جمهور از افزایش نرخ ازر «مکدر» می شود (طنز)
 • نتایج بیشتر ...
 • جزئیات تقابل جنگنده‌های اف-۱۸ آمریکا با یوفوها در آسمان/ اسنادی که نیویورک‌تایمز افشا کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • فلاحت پیشه: دولت به‌جای حذف یارانه مردم از هزینه‌های جاری کم کند
 • نتایج بیشتر ...
 • موسوی لاری : مردم از حذف کردن خوششان نمی‌آید/ گفت‌وگو بین جریان‌های سیاسی یک اصل عقلایی است
 • نتایج بیشتر ...
 • پول‌های دولت در سال ۹۷ کجا می‌رود؟
 • نتایج بیشتر ...
 • مرگ در صف وام ازدواج!
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ، مکرون را در ماجرای ایران به سمت خود کشیده است؟ / موگرینی از اروپای واحدِ حامی ایران می گوید اما...
 • نتایج بیشتر ...
 • آقا دست‌تو بردار!/ کاریکاتور
 • نتایج بیشتر ...
 • ماکرون: الان با اسد مذاکره کنید، او بعدا برای جرایمش پاسخ می‌دهد
 • نتایج بیشتر ...
 • پوتین از ترامپ و سیا تشکر کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • روحانی به سمت اصولگرایان چرخش کرده است؟ /سلیمی‌نمین: دروغ است
 • نتایج بیشتر ...
 • عارف: اسامی نجومی‌بگیران منتشر شود
 • نتایج بیشتر ...
 • پاسخ باران کوثری به منتقدان موضع‌گیری سیاسی اخیرش
 • نتایج بیشتر ...
 • انتقاد تند نیوشا ضیغمی از صدف طاهریان/ خودمان آدم‌های بی‌مغز را بزرگ می‌کنیم
 • نتایج بیشتر ...
 • جایزه افتخاری گلدن گلوب برای «اوپرا وینفری»
 • نتایج بیشتر ...
 • مهران غفوریان: اولین فیلم سینمایی‌ام را بزودی می سازم
 • نتایج بیشتر ...
 • «آینه بغل» رکوردی جدید برای سینما رقم می‌زند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • بهترین راه یادگیری معرفی شد /عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • حیواناتی که برای نبردهایی خونین تربیت شده‌اند /تصاویر
 • نتایج بیشتر ...
 • ۲۰ میلیون چراغ برای تزئین خیابان‌های مسکو در آستانه کریسمس
 • نتایج بیشتر ...
 • جزیره‌ای به شکل اثر انگشت /عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • رونالدو به رکورد پله رسید
 • نتایج بیشتر ...
 • مهدی هاشمی نسب و افشاگری تازه‌اش درباره جدایی از پرسپولیس
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش تند علی کریمی به اتهام رانت خواری!
 • نتایج بیشتر ...
 • دو شرط سنگین آاِک برای مسعود/ شجاعی رو دست خورد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • پایان جنجال‌ها درباره سیارکی به شکل سیگار برگ
 • نتایج بیشتر ...
 • گل داوودی به جنگ پشه ها می رود
 • نتایج بیشتر ...
 • ساخت ربات‌هایی که مثل حشرات رفتار می‌کنند
 • نتایج بیشتر ...
 • ابداع روش جدیدی برای وزن کردن ستارگان تنها
 • نتایج بیشتر ...
 • چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (597)
 • نتایج بیشتر ...