پارسی یاب مطالب مفید و خواندنی از سراسر وب

پارسی یاب : متفاوت ترین سرویس اشتراک مطالب جالب و خواندنی- پارسی یاب مطالب جالب و خواندنی سرگرمی و تفریحی جوک خنده اینستاگرام تلگرام

مسیر داغ سیمرغی ها

تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 مهر 1396 16:43

به رغم وجود جشن خانه سینما، انجمن منتقدان و جشن حافظ، همچنان سیمرغ های جشنواره فجر اهمیت و اعتبار خاص تری دارند. سینماگران برای برشمردن افتخارات خود ابتدا آدرس یان جایزه را می دهند.

به گزارش روزنامه هفت صبح،  بازخوانی سرنوشت بازیگرانی که زیر سن سی سالگی به سیمرغ رسیده اند. در این مطلب کارنامه آن ها را قبل و بعد از جایزه سنجیده ایم. بهانه گزارش اکران «تابستان داغ» و «نگار» است که بازیگران شان چنین شرایطی داشته اند.

 

به رغم وجود جشن خانه سینما، انجمن منتقدان و جشن حافظ، همچنان سیمرغ های جشنواره فجر اهمیت و اعتبار خاص تری دارند. سینماگران برای برشمردن افتخارات خود ابتدا آدرس یان جایزه را می دهند. چرایی اش موضوع گزارش نیست. این بار با وجهی دیگر از سیمرغ جشنواره فجر کار داریم: واکاوی تاثیر آن بر مسیر حرفه ای بازیگران. آیا اصلا تاثیری داشته؟ میزانش چقدر بوده؟ و از آن طرف بازیگران بعد از گرفتن این جایزه، چ قدر در انتخاب پیشنهادهای بعدی موفق عمل کرده اند؟ چقدر از انتخاب های شان درست بود و کدام ها به بار ننشسته اند؟

 

بهانه اصلی تدوین مطلب اکران «تابستان داغ» با بازی پریناز ایزدیار است. او بعد از درخشش در «ابد و یک روز» و رسیدن به سیمرغ اصلی جشنواره، چند فیلم بازی کرد که «تابستان داغ» یکی از آن هاست. برای این فیلم نیز نامزد سیمرغ شد ولی آن را به دست نیاورد.

 

از آن سو اکران «نگار» هم شروع شده است که بازیگر اصلی آن نگار جواهریان در کارنامه اش سیمرغ دارد (برای طلا و مس). تازه علی مصفا بازیگر «تابستان داغ» هم به عنوان بازیگر سیمرغی هست. این بهانه ها باعث شکلی گیری این مطلب شده. روی گزارش بازیگرانی هستند که زیر سی سالگی سیمرغ گرفته اند. ترتیب بازیگران براساس سال برگزاری جشنواره ای است که در آن سیمرغ گرفته اند.

 

پریناز ایزدیار؛ سی سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: ابد و یک روز/ بهترین بازیگر نقش اول زن

 

موقعیت پیش از سیمرغ: پریناز ایزدیار سال 90 با سریال «پنج کیلومتر تا بهشت» شناخته شد. البته آنجا بازی خیلی خاصی از خودش به نمایش نگذاشت و به عنوان بازیگری متوسط معرفی شد. همان زمان در فیلم «ورود آقایان ممنوع» هم بازی خیلی کوتاهی داشت. «خط ویژه»، اولین فیلم سینمایی بود که تا حدی باعث شد ایزدیار در آن دیده شود. سال 91 حسن فتحی به او اعتماد کرد و نقش اول سریال «زمانه» را به او سپرد. آنجا بود که بازی اش به چشم آمد اما با یان حال کماکان در سینما جایگاهی به دست نیاورده بود و دو فیلم «360 درجه» و «این سیب هم برای تو» با بازی او به چشم نیامدند. ایزدیار در شرایطی سیمرغ گرفت که به خاطر بازی در نقش شیرین «سریال شهرزاد» در اوج قرار گرفته بود.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: سیمرغش را درست دو سال پیش گرفت و بعد از آن در سه فیلم «یک روز بخصوص»، «ویلایی ها» و «تابستان داغ» بازی کرد. دو فیلم اول آن طور که باید مورد توجه قرار نگرفت اما به خاطر تابستان داغ، نامزد دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

 

جایگاه کنونی: بازی او کماکان در فصل دوم شهرزاد ادامه دارد. این اواخر در فیلم «هت تریکت» رامتین لوافی بازی کرد و حالا هم قرار است در فیلم «خوک» جلوی دوربین مانی حقیقی برود.

 

 

نوید محمدزاده؛ بیست و نه سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: ابد و یک روز/ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

 

موقعیت پیش از سیمرغ: دو سال قبل از این که برای «ابد و یک روز» سیمرغ بگیرد، در فیلم «عصبانی نیستم» رضا درمیشیان، نظر همه داوران و منتقدان را به خودش جلب کرد. اسم محمدزاده در فهرست نامزدهای دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره سی و دوم قرار گرفت و حتی آن طور که شنیده می شد، سیمرغ تا صبح روز اختتامیه هم به نام او بود اما نهایتا همه چیز تغییر کرد. درمیشیان مجبور شد فیلمش را از بخش رقابت خارج کند و سیمرغ به رضا عطاران رسید. خود رضا عطاران هم گفت که سیمرغ حق محمدزاده بوده. او یک سال بعد از این اتفاق در دو فیلم «ناهید» و «سیزده» بازی کرد اما موفقیت خاصی در جشنواره به دست نیاورد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: محمدزاده در جشنواره سی و چهارم سه فیلم داشت. در کنار ابد و یک روز، بازی اش در «لانتوری» و «خشم و هیاهو» هم به چشم آمد و حتی همان سال برای خشم و هیاهو هم نامزد سیمرغ شد. او سال گذشته با دو فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» و «خفگی» به جشنواره سی و پنجم آمد و برای بدون تاریخ بدون امضا، مجددا سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را گرفت.

 

جایگاه کنونی: محمدزاده بازیگری است که هم محبوبیت عمومی دارد و هم مورد توجه کارگردان های شاخص است.

 

 

نگار جواهریان؛ بیست و هفت سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: طلا و مس/ بهترین بازیگر نقش اول زن

 

موقعیت پیش از سیمرغ: اولین بار در سریال «زیر تیغ» محمدرضا هنرمند بازی اش دیده شد. پیش از طلا و مس در چند فیلم سینمایی نقش های کوتاهی داشت و حتی در فیلم سینمایی «تنها دو بار زندگی می کنیم» بهنام بهزادی هم بازی کرد و اتفاقا آنجا نقش اصلی زن را داشت ولی این فیلم با وجود موفقیت هایی که در جشنواره های جهانی به دست آورد، در ایران زیاد دیده نشد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: نگار جواهریان بعد از طلا و مس یک مرتبه به چشم آمد. از سال 81 و بعد از گرفتن سیمرغ تا سال 91 که بار دیگر به خاطر فیلم «حوض نقاشی»، نامزد دریافت سیمرغ شود، چند فیلم مهم بازی کرد. فیلم های «یه حبه قند»، «اینجا بدون من»، «بی خود و بی جهت» و «هیچ» از جمله مهم ترین کارهای نگار جواهریان در این سال ها بود. در حوض نقاشی با وجود این که بسیار متفاوت ظاهر شد اما سیمرغ در دستانش قرار نگرفت. او بعد از این فیلم، یک مقدار کم کار شد و انتخاب های زیاد خوبی نداشت. ملبورن، قندون جهیزیه، اعترافات ذهن خطرناک من و... فیلم هایی نبودند که مورد توجه داوران و منتقدان قرار بگیرند.

 

جایگاه کنونی: بازیگری است که گلیمش را از آب بیرون می کشد و مورد توجه کارگردان های شاخص است. نام نگار جواهریان اما گیشه ندارد.

 

 

باران کوثری؛ بیست و یک سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: خون بازی و روز سوم/ بهترین بازیگر نقش اول

 

موقعیت پیش از سیمرغ: باران کوثری به واسطه موقعیت پدر و مادرش خیلی زود جذب دنیای بازیگری شد. در «خوابگاه دختران» نامش سر زبان ها افتاد. شهرت عمومی اش هم به خاطر سریال «صاحبدلان» در سال 1385 است. همین سال در جشنواره فجر دو نقش متفاوت در «روز سوم» و «خون بازی» داشت و به سیمرغ رسید.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: انتخاب هایش در سال های اول چنگی به دل نزدند، فیلم هایی مثل «می زاک»، «حیران» و «کتونی سفید» دیده نشدند و «توفیق اجباری» و «دایره زنگی» به رغم داشتن مخاطب بالا در کارنامه کوثری شاخص نیستند. بعد از آن چند فیلم خوب بازی کرد که نقش ها هم برایش چالش برانگیز بودند مثل «هیچ»، «اسب حیوان نجیبی است» و «قصه پریا». در دهه 90 غالب انتخاب های کوثری قابل دفاع است ولی دومین همکاری او و هاتف علیمردانی یعنی «هفت ماهگی» به بار نمی نشیند. کوثری برای فیلم قبلی علیمردانی «کوچه بی نام» سیمرغ گرفته بود.

 

جایگاه کنونی: باران کوثری استار نشد؛ کارنامه اش قابل دفاع است و حتما جزو گزینه های اصلی کارگردان هاست ولی نامش به رونق گیشه کمکی نمی کند.

 

 

بهرام رادان؛ بیست و چهار سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: شمعی در باد/ بهترین بازیگر نقش اول

 

موقعیت پیش از سیمرغ: بهرام رادان با «شور عشق» به سینما معرفی شد؛ یک فیلم گیشه پسند که جزو وسیله ای برای شروع در سینما توجیه محکمی برای انتخاب ندارد. «آواز قوم جهشی اساسی برای این بازیگر به حساب می آید اما در عین حال فیلم های نه چندن خوبی مثل «ساقی» و «عطش» را بازی می کند. فیلم خاص «گاوخونی» را هم پیش از سیمرغ در کارنامه دارد. رادان زود تبدیل به ستاره شد و اتفاقا زود هم سیمرغ گرفت.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: او سعی می کند انتخاب های درستی داشته باشد و وزن کارنامه اش را به لحاظ کیفی بالا ببرد و با کارگردان های مطرحی چون مسعود کیمیایی، رخشان بنی اعتماد و ابوالحسن داودی همکاری می کند. سهم فیلم های بد مثل «ازدواج صورتی» و «چهارانگشتی» کم است و خیلی زود رادان را به سیمرغ دوم (سنتوری) می رساند. مسیر سینمایی رادان بعد از دومین سیمرغ دچار سکته می شود و البته کم شانسی هم می آورد. از انتخاب هایی مثل «یکی از ما دو نفر»، «نقش نگار» و... نمی توان دفاع کرد اما «راه آبی ابریشم» و «تردید» انتخاب های خوبی هستند که به رغم پیش بینی تبدیل به فیلم خوبی نشدند.

 

جایگاه کنونی: رادان همچنان آداب ستاره بودن را رعایت می کند.

 

 

مریلا زارعی؛ بیست و نه سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: سربازهای جمعه/ بهترین بازیگر نقش مکمل

 

موقعیت پیش از سیمرغ: شهرت مریلا زارعی برای عامه مردم به سریال «دبیرستان خضرا» بر می گردد. او یش از این سریال ند فیلم و سریال بازی کرده بود اما این «دو زن» تهمینه میلانی بود که نامش را در سینما تثبیت کرد و حتی برای آن تندیس گرفت.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: مریلا زارعی بعد از گرفتن سیمرغ «سربازهای جمعه» سعی کرد با دقت بیشتری به پیشنهادها پاسخ مثبت دهد. برای همین در کارنامه اش فیلم بد کم پیدا می شود مثل «رژیم طلایی»، «یک اشتباه کوچولو»، «نیش زنبور» و «خروس جنگی». برخی فیلم ها متوسط اند مثل «زاگرس» و «درگیری» برخی شاخص «درباره الی»، «جدایی نادر از سیمین»، «شیار 143»، «چ»، «بادیگارد» و...

 

جایگاه کنونی: مریلا زارعی ستاره نشد اما کارنامه ای قابل دفاع دارد و اصلا اگر نقش جای کار داشته باشد می تواند توانایی اش را به رخ بکشد. او سال ها مورد توجه کارگردان های مهم مثل ابراهیم حاتمی کیا و اصغر فرهادی بوده. زارعی بعد از «سربازهای جمعه» به دو سیمرغ اصلی به خاطر بازی در «شیار 143» و «زیر سقف دودی» رسید و برای «کیفر» دیپلم افتخار گرفت.

 

 

ترانه علیدوستی؛ هفده سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: من ترانه پانزده سال دارم/ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش زن

 

موقعیت پیش از سیمرغ: ترانه تا پیش از بازی در من ترانه پانزده سال دارم عملا کار بازیگری انجام نداده بود. اولین بار در همین نقش ظاهر شد و به خاطر همین نقش سیمرغ گرفت. درواقع به محض ورود به سینما در نقطه اوج قرار گرفت.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: بعد از سیمرغ اول، برخلاف تمام دختران جوان آن سال ها، وارد هر کاری نشد. دوسال بعد در فیلم «شهر زیبا» مقابل دوربین اصغر فرهادی رفت و نامزد دریافت سیمرغ شد. بعد از آن در «چهارشنبه سوری» مجددا با فرهادی همکاری کرد و بازی اش مورد تقدیر قرار گرفت. بعد از آن در فیلم «تردید»، «پذیرایی ساده» و «آسمان زرد کم عمق» بار دیگر نامزد دریافت سیمر شد. البته در این بین بارها فیلم های متوسط و کم ارزشی بازی کرد اما مجددا به مسیر برگشت و دوباره به موفقیت رسید.

 

جایگاه کنونی: اوج قدرت علیدوستی از زمان «شهرزاد» اتفاق افتاد. او به عنوان ستاره اصلی سریال آنقدر به چشم آمد که اسمش را در صدر فهرست بازیگران زن ایرانی قرار داد. همزمان با این سریال، فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی و حضورش در جشنواره کن، توجه ها را به سمت او خیلی بیشتر کرد.

 

 

 

جدیدترین مطالب
 • دلایل بد غذایی کودکان
 • نتایج بیشتر ...
 • سه ندای آسمانی در آخرالزمان در بیان امام رضا(ع)
 • نتایج بیشتر ...
 • طب‌ سنتی و درمان بیماریهای کودکان
 • نتایج بیشتر ...
 • جمـلاتی الـهام بخـش برای زنـدگی (89)
 • نتایج بیشتر ...
 • خاصیت شلغم خام بیشتر است یا پخته؟
 • نتایج بیشتر ...
 • تصاویر شهادت امام رضا (ع)
 • نتایج بیشتر ...
 • به دعوا خاتمه دهید و صمیمیت را به رابطه‌تان برگردانید
 • نتایج بیشتر ...
 • آیا می دانید موجودات فضایی هوشمند کجا هستند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • آموزش ساخت گردنبند ماه با سیم و منجوق
 • نتایج بیشتر ...
 • اشعار شهادت امام رضا علیه السلام (4)
 • نتایج بیشتر ...
 • آموزش ساخت کانال در یوتیوب / YOUTUBE
 • نتایج بیشتر ...
 • فال روزانه - یکشنبه 28 آبان 1396
 • نتایج بیشتر ...
 • ازدواج سفید
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز شنبه 27 آبان
 • نتایج بیشتر ...
 • فال روزانه - شنبه 27 آبان 1396
 • نتایج بیشتر ...
 • کوچک کردن شکم به روش طبیعی!!
 • نتایج بیشتر ...
 • چطور رنگ های صفحه نمایش در اندروید را معکوس کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • متن ادبی شهادت امام رضا (ع)
 • نتایج بیشتر ...
 • مردی که واقعا عاشق شماست، این نشانه‌ها را دارد
 • نتایج بیشتر ...
 • قوانین قدیمی مد مردانه
 • نتایج بیشتر ...
 • فواید اسید فولیک در بارداری
 • نتایج بیشتر ...
 • زلزله با سلامت روان ما چه می‌کند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه سوپ سم زدای سیر و زنجبیل
 • نتایج بیشتر ...
 • تاریخ شطرنج و تخته نرد در ایران
 • نتایج بیشتر ...
 • خزان درختان همیشه سبز
 • نتایج بیشتر ...
 • تکنیک های تمیز کردن لکه رژلب از روی لباس
 • نتایج بیشتر ...
 • بازی سنتی و محلی قدیم در قلعه سر (رزین کا)
 • نتایج بیشتر ...
 • بپا عاشق نشی الکی! (شعر طنز)
 • نتایج بیشتر ...
 • انجام شنای سوئدی و درازنشست طول عمر را افزایش می‌دهد
 • نتایج بیشتر ...
 • اس ام اس تسلیت شهادت امام رضا علیه السلام (8)
 • نتایج بیشتر ...
 • کدام نوزادان نارس هستند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز پنجشنبه 25 آبان
 • نتایج بیشتر ...
 • ۱۰ مشکل رایج در سفر و راه‌های مقابله با آن‌ها
 • نتایج بیشتر ...
 • پرینت گرفتن دو صفحه در یک صفحه در ورد
 • نتایج بیشتر ...
 • کنترل عوارض آسم، بدون دارو و با ۵ روش موثر
 • نتایج بیشتر ...
 • نکات پایه ای تمرینات یوگا برای افراد مبتدی
 • نتایج بیشتر ...
 • پارچه های طرح دار زیبا برای هوای سرد
 • نتایج بیشتر ...
 • نحوه تمیز کردن تلویزیون
 • نتایج بیشتر ...
 • معمای حرکت اسب ها به نوبت!
 • نتایج بیشتر ...
 • فواید روغن کرچک برای پوست
 • نتایج بیشتر ...
 • زیارت از بعید نبی اکرم(ص) را در 28 صفر بخوانید
 • نتایج بیشتر ...
 • صبحانه مخصوص برای داشتن پوست زیبا
 • نتایج بیشتر ...
 • دلایل بد غذایی کودکان
 • نتایج بیشتر ...
 • سه ندای آسمانی در آخرالزمان در بیان امام رضا(ع)
 • نتایج بیشتر ...
 • طب‌ سنتی و درمان بیماریهای کودکان
 • نتایج بیشتر ...
 • جمـلاتی الـهام بخـش برای زنـدگی (89)
 • نتایج بیشتر ...
 • خاصیت شلغم خام بیشتر است یا پخته؟
 • نتایج بیشتر ...
 • تصاویر شهادت امام رضا (ع)
 • نتایج بیشتر ...
 • به دعوا خاتمه دهید و صمیمیت را به رابطه‌تان برگردانید
 • نتایج بیشتر ...
 • آیا می دانید موجودات فضایی هوشمند کجا هستند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • آموزش ساخت گردنبند ماه با سیم و منجوق
 • نتایج بیشتر ...
 • اشعار شهادت امام رضا علیه السلام (4)
 • نتایج بیشتر ...
 • آموزش ساخت کانال در یوتیوب / YOUTUBE
 • نتایج بیشتر ...
 • ازدواج سفید
 • نتایج بیشتر ...
 • کوچک کردن شکم به روش طبیعی!!
 • نتایج بیشتر ...
 • چطور رنگ های صفحه نمایش در اندروید را معکوس کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • متن ادبی شهادت امام رضا (ع)
 • نتایج بیشتر ...
 • مردی که واقعا عاشق شماست، این نشانه‌ها را دارد
 • نتایج بیشتر ...
 • قوانین قدیمی مد مردانه
 • نتایج بیشتر ...
 • فواید اسید فولیک در بارداری
 • نتایج بیشتر ...
 • علت خارش سر و درمان خارش سر
 • نتایج بیشتر ...
 • صدمات بافت نرم چه چیزهایی هستند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • شیک ترین مدل پیراهن عروس دخترانه
 • نتایج بیشتر ...
 • هنگام سفر چه وسایلی را با خود ببریم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • زلزله با سلامت روان ما چه می‌کند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه سوپ سم زدای سیر و زنجبیل
 • نتایج بیشتر ...
 • تاریخ شطرنج و تخته نرد در ایران
 • نتایج بیشتر ...
 • خزان درختان همیشه سبز
 • نتایج بیشتر ...
 • تکنیک های تمیز کردن لکه رژلب از روی لباس
 • نتایج بیشتر ...
 • بازی سنتی و محلی قدیم در قلعه سر (رزین کا)
 • نتایج بیشتر ...
 • بپا عاشق نشی الکی! (شعر طنز)
 • نتایج بیشتر ...
 • انجام شنای سوئدی و درازنشست طول عمر را افزایش می‌دهد
 • نتایج بیشتر ...
 • اس ام اس تسلیت شهادت امام رضا علیه السلام (8)
 • نتایج بیشتر ...
 • کدام نوزادان نارس هستند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • ۱۰ مشکل رایج در سفر و راه‌های مقابله با آن‌ها
 • نتایج بیشتر ...
 • پرینت گرفتن دو صفحه در یک صفحه در ورد
 • نتایج بیشتر ...
 • کنترل عوارض آسم، بدون دارو و با ۵ روش موثر
 • نتایج بیشتر ...
 • نکات پایه ای تمرینات یوگا برای افراد مبتدی
 • نتایج بیشتر ...
 • پارچه های طرح دار زیبا برای هوای سرد
 • نتایج بیشتر ...
 • نحوه تمیز کردن تلویزیون
 • نتایج بیشتر ...
 • معمای حرکت اسب ها به نوبت!
 • نتایج بیشتر ...
 • فواید روغن کرچک برای پوست
 • نتایج بیشتر ...
 • زیارت از بعید نبی اکرم(ص) را در 28 صفر بخوانید
 • نتایج بیشتر ...
 • روش‌های خانگی برای درمان خر و پف
 • نتایج بیشتر ...
 • روش‌هایی خوشمزه برای تقویت سیستم ایمنی بدن!
 • نتایج بیشتر ...
 • زمان آغاز تغییرات انسانی بر روی زمین
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش استانداری کرمانشاه به یک دروغ‌پردازی درباره روحانی و جهانگیری
 • نتایج بیشتر ...
 • نیم میلیون بازنشسته به کار بازگشتند
 • نتایج بیشتر ...
 • دروغ پردازی عجیب نماینده سابق اصولگرا درباره روحانی و جهانگیری /بزرگان اصولگرا هزینه سنگین این دروغ ها را خواهند داد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش مانچینی به پیشنهاد مربیگری تیم ملی ایتالیا
 • نتایج بیشتر ...
 • بازگشت «جورج کلونی» به تلویزیون پس از ۲۰ سال
 • نتایج بیشتر ...
 • جوزف دانفورد: برتری آمریکا در برابر روسیه و چین رو به افول است
 • نتایج بیشتر ...
 • درخواست بقایی و جوانفکر از رهبر انقلاب /پای آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی به میان آمد
 • نتایج بیشتر ...
 • بفتا از هیو جکمن تجلیل می کند/ حضور آقای بازیگر در درامی سیاسی
 • نتایج بیشتر ...
 • کنگره آمریکا بودجه نظامی ۷۰۰ میلیارد دلاری این کشور را تصویب کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • ارسال پیام به سیارات فراخورشیدی
 • نتایج بیشتر ...
 • شورای نگهبان: انتخاب اقلیت‌ها در شوراهای مناطقی که اکثریت جمعیت آنها مسلمان هستند خلاف شرع است
 • نتایج بیشتر ...
 • لاوروف، سخنان تیلرسون را احمقانه خواند
 • نتایج بیشتر ...
 • خیلی چیزها درباره کتاب و کتابخوانی
 • نتایج بیشتر ...
 • ازدواج با افراد مسن، شیوه جدید فرار از سربازی در اوکراین !
 • نتایج بیشتر ...
 • پس از ترک ریاض توسط حریری چه اتفاقی می افتد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • فیروز نادری شماره حساب یک موسسه خیریه را منتشر کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • پیام پر مهر جردن باروز ،افسانه کشتی آمریکا برای پهلوان‌های کرمانشاهی
 • نتایج بیشتر ...
 • یارانه هشتاد و یکم واریز شد
 • نتایج بیشتر ...
 • «دلم می‌خواد» و «جنجال در عروسی» در آفریقای جنوبی
 • نتایج بیشتر ...
 • پرونده خاوری روی میز ۲ قاضی معروف/قاضی جواد الله مقدم:من خاوری را فراری ندادم
 • نتایج بیشتر ...
 • آب در اصفهان جیره بندی می شود!
 • نتایج بیشتر ...
 • کوروشی که نمی‌شناسیم
 • نتایج بیشتر ...
 • اعلام آمادگی انگلیس برای بازپرداخت ۴۰۰ میلیون پوند بدهی به ایران
 • نتایج بیشتر ...
 • تصاویر | نمایشگاه مجسمه‌های یخی در ادینبورگ اسکاتلند
 • نتایج بیشتر ...
 • آیا زلزله کرمانشاه گسل‌های تهران را تحریک کرده است؟
 • نتایج بیشتر ...
 • آیت‌الله هاشمی پیش از دیگران این روزها را پیش‌بینی کرد/ حاکمیت، رفتار ناشیانه احمدی‌نژاد را بیش از این تحمل نمی‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • آلمان اروپا ماجراجویی‌های عربستان را نمی‌پذیرد/ رفتار ریاض در قبال الحریری غیرمعمول است
 • نتایج بیشتر ...
 • اجازه نینتندو به هالیوودی‌ها/ «قارچ خور» باردیگر سینمایی می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • بازار آپارتمان‌های ۷۰ متری پایتخت+ قیمت
 • نتایج بیشتر ...
 • قلب، عاملی برای پیری مغز
 • نتایج بیشتر ...
 • بزرگترین صادرکنندگان نفت جهان کدامند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • رونالدو: ۷ فرزند و ۷ توپ طلا می‌خواهم
 • نتایج بیشتر ...
 • پیامد تحصن و بست‌نشینی یاران احمدی‌نژاد چیست؟
 • نتایج بیشتر ...
 • اولتیماتوم استاندار کرمانشاه به دستگاه های اجرایی
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش ایران به اظهارات عادل الجبیر
 • نتایج بیشتر ...
 • جراحی بزرگ نظام تعرفه‌ای برای ۵۵۴ قلم کالا
 • نتایج بیشتر ...
 • ابهام درباره سرنوشت موگابه
 • نتایج بیشتر ...
 • «دیلی میل»: پادشاه عربستان سعودی هفته آینده به نفع محمد بن سلمان از منصب کناره‌گیری می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • نماینده مجلس: در توزیع امکانات برای زلزله‌زدگان سردرگمی وجود دارد
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس| احمدی‌نژاد برای بازدید از مناطق زلزله‌زده به کرمانشاه رفت
 • نتایج بیشتر ...
 • ارسلان کامکار به ارکستر سمفونیک برگشت/ حضور در اجرای جدید
 • نتایج بیشتر ...
 • نقشه اوپکی‌ها درست بود
 • نتایج بیشتر ...
 • تصاویر | حراج لامبورگینی پاپ فرانسیس برای بازسازی خانه‌های مسیحیان آواره عراق
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا راموس و رونالدو با هم سرشاخ شدند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • روسیه پیش‌نویس قطعنامه آمریکا درباره تحقیقات شیمیایی در سوریه را وتو کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • ناطق‌نوری تن به لیدری جریان اصولگرا خواهد داد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • بازار آپارتمان‌های ۷۰ متری پایتخت+ قیمت
 • نتایج بیشتر ...
 • آلمان اروپا ماجراجویی‌های عربستان را نمی‌پذیرد/ رفتار ریاض در قبال الحریری غیرمعمول است
 • نتایج بیشتر ...
 • نیم میلیون بازنشسته به کار بازگشتند
 • نتایج بیشتر ...
 • حسام‌الدین آشنا: مردم احمدی‌نژاد را به عنوان پیشگام در مبارزه با فساد باور ندارند
 • نتایج بیشتر ...
 • داعش: منتظر کریسمس خونین باشید+عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • مکرون: ایران درباره موضع فرانسه در منطقه سوءبرداشت کرده است
 • نتایج بیشتر ...
 • اعلام آمادگی انگلیس برای بازپرداخت ۴۰۰ میلیون پوند بدهی به ایران
 • نتایج بیشتر ...
 • پایان داعش در عراق
 • نتایج بیشتر ...
 • نقشه اوپکی‌ها درست بود
 • نتایج بیشتر ...
 • ۸ برابر ظرفیت معابر تهران خودرو داریم/ تردد یک پنجم خودروهای کشور در تهران
 • نتایج بیشتر ...
 • آیت‌الله هاشمی پیش از دیگران این روزها را پیش‌بینی کرد/ حاکمیت، رفتار ناشیانه احمدی‌نژاد را بیش از این تحمل نمی‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • درخواست بقایی و جوانفکر از رهبر انقلاب /پای آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی به میان آمد
 • نتایج بیشتر ...
 • پیامد تحصن و بست‌نشینی یاران احمدی‌نژاد چیست؟
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش استانداری کرمانشاه به یک دروغ‌پردازی درباره روحانی و جهانگیری
 • نتایج بیشتر ...
 • بزرگترین صادرکنندگان نفت جهان کدامند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش شدید نماینده تهران به حمایت احمدی‌نژاد از «بست‌نشینان»
 • نتایج بیشتر ...
 • حسام‌الدین آشنا: مردم احمدی‌نژاد را به عنوان پیشگام در مبارزه با فساد باور ندارند
 • نتایج بیشتر ...
 • ۸ برابر ظرفیت معابر تهران خودرو داریم/ تردد یک پنجم خودروهای کشور در تهران
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش استانداری کرمانشاه به یک دروغ‌پردازی درباره روحانی و جهانگیری
 • نتایج بیشتر ...
 • نیم میلیون بازنشسته به کار بازگشتند
 • نتایج بیشتر ...
 • دروغ پردازی عجیب نماینده سابق اصولگرا درباره روحانی و جهانگیری /بزرگان اصولگرا هزینه سنگین این دروغ ها را خواهند داد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • درخواست بقایی و جوانفکر از رهبر انقلاب /پای آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی به میان آمد
 • نتایج بیشتر ...
 • پایان داعش در عراق
 • نتایج بیشتر ...
 • کنگره آمریکا بودجه نظامی ۷۰۰ میلیارد دلاری این کشور را تصویب کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • لاوروف، سخنان تیلرسون را احمقانه خواند
 • نتایج بیشتر ...
 • پرونده خاوری روی میز ۲ قاضی معروف/قاضی جواد الله مقدم:من خاوری را فراری ندادم
 • نتایج بیشتر ...
 • اعلام آمادگی انگلیس برای بازپرداخت ۴۰۰ میلیون پوند بدهی به ایران
 • نتایج بیشتر ...
 • آلمان اروپا ماجراجویی‌های عربستان را نمی‌پذیرد/ رفتار ریاض در قبال الحریری غیرمعمول است
 • نتایج بیشتر ...
 • بازار آپارتمان‌های ۷۰ متری پایتخت+ قیمت
 • نتایج بیشتر ...
 • بزرگترین صادرکنندگان نفت جهان کدامند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • پیامد تحصن و بست‌نشینی یاران احمدی‌نژاد چیست؟
 • نتایج بیشتر ...
 • نقشه اوپکی‌ها درست بود
 • نتایج بیشتر ...
 • معاون وزیر بهداشت: تهران روی "گسل"/شرایط نامطلوب ساختمانی در بیمارستان‌های تهران
 • نتایج بیشتر ...
 • چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (569)
 • نتایج بیشتر ...
 • در پیله بازیگری
 • نتایج بیشتر ...