پارسی یاب مطالب مفید و خواندنی از سراسر وب

پارسی یاب : متفاوت ترین سرویس اشتراک مطالب جالب و خواندنی- پارسی یاب مطالب جالب و خواندنی سرگرمی و تفریحی جوک خنده اینستاگرام تلگرام

مسیر داغ سیمرغی ها

تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 مهر 1396 16:43

به رغم وجود جشن خانه سینما، انجمن منتقدان و جشن حافظ، همچنان سیمرغ های جشنواره فجر اهمیت و اعتبار خاص تری دارند. سینماگران برای برشمردن افتخارات خود ابتدا آدرس یان جایزه را می دهند.

به گزارش روزنامه هفت صبح،  بازخوانی سرنوشت بازیگرانی که زیر سن سی سالگی به سیمرغ رسیده اند. در این مطلب کارنامه آن ها را قبل و بعد از جایزه سنجیده ایم. بهانه گزارش اکران «تابستان داغ» و «نگار» است که بازیگران شان چنین شرایطی داشته اند.

 

به رغم وجود جشن خانه سینما، انجمن منتقدان و جشن حافظ، همچنان سیمرغ های جشنواره فجر اهمیت و اعتبار خاص تری دارند. سینماگران برای برشمردن افتخارات خود ابتدا آدرس یان جایزه را می دهند. چرایی اش موضوع گزارش نیست. این بار با وجهی دیگر از سیمرغ جشنواره فجر کار داریم: واکاوی تاثیر آن بر مسیر حرفه ای بازیگران. آیا اصلا تاثیری داشته؟ میزانش چقدر بوده؟ و از آن طرف بازیگران بعد از گرفتن این جایزه، چ قدر در انتخاب پیشنهادهای بعدی موفق عمل کرده اند؟ چقدر از انتخاب های شان درست بود و کدام ها به بار ننشسته اند؟

 

بهانه اصلی تدوین مطلب اکران «تابستان داغ» با بازی پریناز ایزدیار است. او بعد از درخشش در «ابد و یک روز» و رسیدن به سیمرغ اصلی جشنواره، چند فیلم بازی کرد که «تابستان داغ» یکی از آن هاست. برای این فیلم نیز نامزد سیمرغ شد ولی آن را به دست نیاورد.

 

از آن سو اکران «نگار» هم شروع شده است که بازیگر اصلی آن نگار جواهریان در کارنامه اش سیمرغ دارد (برای طلا و مس). تازه علی مصفا بازیگر «تابستان داغ» هم به عنوان بازیگر سیمرغی هست. این بهانه ها باعث شکلی گیری این مطلب شده. روی گزارش بازیگرانی هستند که زیر سی سالگی سیمرغ گرفته اند. ترتیب بازیگران براساس سال برگزاری جشنواره ای است که در آن سیمرغ گرفته اند.

 

پریناز ایزدیار؛ سی سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: ابد و یک روز/ بهترین بازیگر نقش اول زن

 

موقعیت پیش از سیمرغ: پریناز ایزدیار سال 90 با سریال «پنج کیلومتر تا بهشت» شناخته شد. البته آنجا بازی خیلی خاصی از خودش به نمایش نگذاشت و به عنوان بازیگری متوسط معرفی شد. همان زمان در فیلم «ورود آقایان ممنوع» هم بازی خیلی کوتاهی داشت. «خط ویژه»، اولین فیلم سینمایی بود که تا حدی باعث شد ایزدیار در آن دیده شود. سال 91 حسن فتحی به او اعتماد کرد و نقش اول سریال «زمانه» را به او سپرد. آنجا بود که بازی اش به چشم آمد اما با یان حال کماکان در سینما جایگاهی به دست نیاورده بود و دو فیلم «360 درجه» و «این سیب هم برای تو» با بازی او به چشم نیامدند. ایزدیار در شرایطی سیمرغ گرفت که به خاطر بازی در نقش شیرین «سریال شهرزاد» در اوج قرار گرفته بود.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: سیمرغش را درست دو سال پیش گرفت و بعد از آن در سه فیلم «یک روز بخصوص»، «ویلایی ها» و «تابستان داغ» بازی کرد. دو فیلم اول آن طور که باید مورد توجه قرار نگرفت اما به خاطر تابستان داغ، نامزد دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

 

جایگاه کنونی: بازی او کماکان در فصل دوم شهرزاد ادامه دارد. این اواخر در فیلم «هت تریکت» رامتین لوافی بازی کرد و حالا هم قرار است در فیلم «خوک» جلوی دوربین مانی حقیقی برود.

 

 

نوید محمدزاده؛ بیست و نه سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: ابد و یک روز/ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

 

موقعیت پیش از سیمرغ: دو سال قبل از این که برای «ابد و یک روز» سیمرغ بگیرد، در فیلم «عصبانی نیستم» رضا درمیشیان، نظر همه داوران و منتقدان را به خودش جلب کرد. اسم محمدزاده در فهرست نامزدهای دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره سی و دوم قرار گرفت و حتی آن طور که شنیده می شد، سیمرغ تا صبح روز اختتامیه هم به نام او بود اما نهایتا همه چیز تغییر کرد. درمیشیان مجبور شد فیلمش را از بخش رقابت خارج کند و سیمرغ به رضا عطاران رسید. خود رضا عطاران هم گفت که سیمرغ حق محمدزاده بوده. او یک سال بعد از این اتفاق در دو فیلم «ناهید» و «سیزده» بازی کرد اما موفقیت خاصی در جشنواره به دست نیاورد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: محمدزاده در جشنواره سی و چهارم سه فیلم داشت. در کنار ابد و یک روز، بازی اش در «لانتوری» و «خشم و هیاهو» هم به چشم آمد و حتی همان سال برای خشم و هیاهو هم نامزد سیمرغ شد. او سال گذشته با دو فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» و «خفگی» به جشنواره سی و پنجم آمد و برای بدون تاریخ بدون امضا، مجددا سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را گرفت.

 

جایگاه کنونی: محمدزاده بازیگری است که هم محبوبیت عمومی دارد و هم مورد توجه کارگردان های شاخص است.

 

 

نگار جواهریان؛ بیست و هفت سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: طلا و مس/ بهترین بازیگر نقش اول زن

 

موقعیت پیش از سیمرغ: اولین بار در سریال «زیر تیغ» محمدرضا هنرمند بازی اش دیده شد. پیش از طلا و مس در چند فیلم سینمایی نقش های کوتاهی داشت و حتی در فیلم سینمایی «تنها دو بار زندگی می کنیم» بهنام بهزادی هم بازی کرد و اتفاقا آنجا نقش اصلی زن را داشت ولی این فیلم با وجود موفقیت هایی که در جشنواره های جهانی به دست آورد، در ایران زیاد دیده نشد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: نگار جواهریان بعد از طلا و مس یک مرتبه به چشم آمد. از سال 81 و بعد از گرفتن سیمرغ تا سال 91 که بار دیگر به خاطر فیلم «حوض نقاشی»، نامزد دریافت سیمرغ شود، چند فیلم مهم بازی کرد. فیلم های «یه حبه قند»، «اینجا بدون من»، «بی خود و بی جهت» و «هیچ» از جمله مهم ترین کارهای نگار جواهریان در این سال ها بود. در حوض نقاشی با وجود این که بسیار متفاوت ظاهر شد اما سیمرغ در دستانش قرار نگرفت. او بعد از این فیلم، یک مقدار کم کار شد و انتخاب های زیاد خوبی نداشت. ملبورن، قندون جهیزیه، اعترافات ذهن خطرناک من و... فیلم هایی نبودند که مورد توجه داوران و منتقدان قرار بگیرند.

 

جایگاه کنونی: بازیگری است که گلیمش را از آب بیرون می کشد و مورد توجه کارگردان های شاخص است. نام نگار جواهریان اما گیشه ندارد.

 

 

باران کوثری؛ بیست و یک سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: خون بازی و روز سوم/ بهترین بازیگر نقش اول

 

موقعیت پیش از سیمرغ: باران کوثری به واسطه موقعیت پدر و مادرش خیلی زود جذب دنیای بازیگری شد. در «خوابگاه دختران» نامش سر زبان ها افتاد. شهرت عمومی اش هم به خاطر سریال «صاحبدلان» در سال 1385 است. همین سال در جشنواره فجر دو نقش متفاوت در «روز سوم» و «خون بازی» داشت و به سیمرغ رسید.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: انتخاب هایش در سال های اول چنگی به دل نزدند، فیلم هایی مثل «می زاک»، «حیران» و «کتونی سفید» دیده نشدند و «توفیق اجباری» و «دایره زنگی» به رغم داشتن مخاطب بالا در کارنامه کوثری شاخص نیستند. بعد از آن چند فیلم خوب بازی کرد که نقش ها هم برایش چالش برانگیز بودند مثل «هیچ»، «اسب حیوان نجیبی است» و «قصه پریا». در دهه 90 غالب انتخاب های کوثری قابل دفاع است ولی دومین همکاری او و هاتف علیمردانی یعنی «هفت ماهگی» به بار نمی نشیند. کوثری برای فیلم قبلی علیمردانی «کوچه بی نام» سیمرغ گرفته بود.

 

جایگاه کنونی: باران کوثری استار نشد؛ کارنامه اش قابل دفاع است و حتما جزو گزینه های اصلی کارگردان هاست ولی نامش به رونق گیشه کمکی نمی کند.

 

 

بهرام رادان؛ بیست و چهار سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: شمعی در باد/ بهترین بازیگر نقش اول

 

موقعیت پیش از سیمرغ: بهرام رادان با «شور عشق» به سینما معرفی شد؛ یک فیلم گیشه پسند که جزو وسیله ای برای شروع در سینما توجیه محکمی برای انتخاب ندارد. «آواز قوم جهشی اساسی برای این بازیگر به حساب می آید اما در عین حال فیلم های نه چندن خوبی مثل «ساقی» و «عطش» را بازی می کند. فیلم خاص «گاوخونی» را هم پیش از سیمرغ در کارنامه دارد. رادان زود تبدیل به ستاره شد و اتفاقا زود هم سیمرغ گرفت.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: او سعی می کند انتخاب های درستی داشته باشد و وزن کارنامه اش را به لحاظ کیفی بالا ببرد و با کارگردان های مطرحی چون مسعود کیمیایی، رخشان بنی اعتماد و ابوالحسن داودی همکاری می کند. سهم فیلم های بد مثل «ازدواج صورتی» و «چهارانگشتی» کم است و خیلی زود رادان را به سیمرغ دوم (سنتوری) می رساند. مسیر سینمایی رادان بعد از دومین سیمرغ دچار سکته می شود و البته کم شانسی هم می آورد. از انتخاب هایی مثل «یکی از ما دو نفر»، «نقش نگار» و... نمی توان دفاع کرد اما «راه آبی ابریشم» و «تردید» انتخاب های خوبی هستند که به رغم پیش بینی تبدیل به فیلم خوبی نشدند.

 

جایگاه کنونی: رادان همچنان آداب ستاره بودن را رعایت می کند.

 

 

مریلا زارعی؛ بیست و نه سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: سربازهای جمعه/ بهترین بازیگر نقش مکمل

 

موقعیت پیش از سیمرغ: شهرت مریلا زارعی برای عامه مردم به سریال «دبیرستان خضرا» بر می گردد. او یش از این سریال ند فیلم و سریال بازی کرده بود اما این «دو زن» تهمینه میلانی بود که نامش را در سینما تثبیت کرد و حتی برای آن تندیس گرفت.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: مریلا زارعی بعد از گرفتن سیمرغ «سربازهای جمعه» سعی کرد با دقت بیشتری به پیشنهادها پاسخ مثبت دهد. برای همین در کارنامه اش فیلم بد کم پیدا می شود مثل «رژیم طلایی»، «یک اشتباه کوچولو»، «نیش زنبور» و «خروس جنگی». برخی فیلم ها متوسط اند مثل «زاگرس» و «درگیری» برخی شاخص «درباره الی»، «جدایی نادر از سیمین»، «شیار 143»، «چ»، «بادیگارد» و...

 

جایگاه کنونی: مریلا زارعی ستاره نشد اما کارنامه ای قابل دفاع دارد و اصلا اگر نقش جای کار داشته باشد می تواند توانایی اش را به رخ بکشد. او سال ها مورد توجه کارگردان های مهم مثل ابراهیم حاتمی کیا و اصغر فرهادی بوده. زارعی بعد از «سربازهای جمعه» به دو سیمرغ اصلی به خاطر بازی در «شیار 143» و «زیر سقف دودی» رسید و برای «کیفر» دیپلم افتخار گرفت.

 

 

ترانه علیدوستی؛ هفده سالگی

 

برای چه فیلمی سیمرغ گرفت: من ترانه پانزده سال دارم/ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش زن

 

موقعیت پیش از سیمرغ: ترانه تا پیش از بازی در من ترانه پانزده سال دارم عملا کار بازیگری انجام نداده بود. اولین بار در همین نقش ظاهر شد و به خاطر همین نقش سیمرغ گرفت. درواقع به محض ورود به سینما در نقطه اوج قرار گرفت.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مسیر داغ سیمرغی ها

 

مسیر بعد از سیمرغ: بعد از سیمرغ اول، برخلاف تمام دختران جوان آن سال ها، وارد هر کاری نشد. دوسال بعد در فیلم «شهر زیبا» مقابل دوربین اصغر فرهادی رفت و نامزد دریافت سیمرغ شد. بعد از آن در «چهارشنبه سوری» مجددا با فرهادی همکاری کرد و بازی اش مورد تقدیر قرار گرفت. بعد از آن در فیلم «تردید»، «پذیرایی ساده» و «آسمان زرد کم عمق» بار دیگر نامزد دریافت سیمر شد. البته در این بین بارها فیلم های متوسط و کم ارزشی بازی کرد اما مجددا به مسیر برگشت و دوباره به موفقیت رسید.

 

جایگاه کنونی: اوج قدرت علیدوستی از زمان «شهرزاد» اتفاق افتاد. او به عنوان ستاره اصلی سریال آنقدر به چشم آمد که اسمش را در صدر فهرست بازیگران زن ایرانی قرار داد. همزمان با این سریال، فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی و حضورش در جشنواره کن، توجه ها را به سمت او خیلی بیشتر کرد.

 

 

 

جدیدترین مطالب
 • طرز تهیه کیک گردویی
 • نتایج بیشتر ...
 • ساخت قرص ضدباروری برای مردان از یک عصاره گیاهی
 • نتایج بیشتر ...
 • زمان سقوط آسانسور چه کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • کلمات پنهان شده در تصویر را بیابید (2)
 • نتایج بیشتر ...
 • ساخت جامدادی با بطری بازیافتی
 • نتایج بیشتر ...
 • دوزبانه بودن به کودکان مبتلا به اوتیسم کمک می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • همه خواص سیاه دانه
 • نتایج بیشتر ...
 • شرط پیرزن برای اجاره خانه اش
 • نتایج بیشتر ...
 • جدیدترین مدل پیراهن بارداری
 • نتایج بیشتر ...
 • دلایل لب‌شکری شدن نوزادان
 • نتایج بیشتر ...
 • سه حرکت ورزشی برای کاهش وزن در ناحیه شکم
 • نتایج بیشتر ...
 • بيماري پريتونيت (علائم و درمان پریتونیت)
 • نتایج بیشتر ...
 • اضطراب اولین و مهم ترین نشانه بروز آلزایمر
 • نتایج بیشتر ...
 • با وجود این نشانه‌ها، او دیگر شما را نمی‌خواهد
 • نتایج بیشتر ...
 • اس ام اس ولادت حضرت زینب سلام الله علیه (6)
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با فن زری‌بافی
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز یکشنبه 01 بهمن
 • نتایج بیشتر ...
 • اولین ها و قدیمی ترین ها در جزیره کیش کدامند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • تجهیزات پزشکی افرا طب
 • نتایج بیشتر ...
 • یک قدم تا پایان مسابقه‌ی بزرگ سرآشپز خانگی ایرانی
 • نتایج بیشتر ...
 • اتوماسیون اداری روی ابر با قیمت ارزان بدون دغدغه نگهداری
 • نتایج بیشتر ...
 • ماجرای مرگ‌های خاندان پهلوی
 • نتایج بیشتر ...
 • ماجرای سه دعای ناکام که برای زاهد قوم بنی اسرائیل دردسرساز شد
 • نتایج بیشتر ...
 • لباس پوشیدن بعد از 40 سالگی
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای استفاده از پارچه های طرح ‎دار در دکوراسیون
 • نتایج بیشتر ...
 • عاشق گردو باز
 • نتایج بیشتر ...
 • هپاتیتE؛ از ابتلا تا درمان
 • نتایج بیشتر ...
 • عفونت گوش نوزادان
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه کیک نارگیلی
 • نتایج بیشتر ...
 • طالع بینی بهمن ماه 96
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه سوپ گردو و خامه
 • نتایج بیشتر ...
 • خانه تاریخیِ «نیما یوشیج»، سفره‌ خانه می‌شود!
 • نتایج بیشتر ...
 • جملات زیبا و خواندنی (45)
 • نتایج بیشتر ...
 • اهداف‌تان را با این افراد در میان نگذارید
 • نتایج بیشتر ...
 • اعمال محدودیت دسترسی برنامه‌های اندرویدی به اینترنت
 • نتایج بیشتر ...
 • استفاده متداوم از سوخت های فسیلی و افزایش شدید گرما
 • نتایج بیشتر ...
 • آموزش تصویری رنگ آمیزی کفش های ساده
 • نتایج بیشتر ...
 • آسیب‌هایی که مردها به رابطه‌ی زناشویی می‌زنند
 • نتایج بیشتر ...
 • بورجو بیریجیک یکی از زیباترین بازیگران ترکی
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز شنبه 30 دی
 • نتایج بیشتر ...
 • کمبود ۶ ماده مغذی را در صورت تان تشخیص دهید
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه کیک گردویی
 • نتایج بیشتر ...
 • ساخت قرص ضدباروری برای مردان از یک عصاره گیاهی
 • نتایج بیشتر ...
 • زمان سقوط آسانسور چه کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • کلمات پنهان شده در تصویر را بیابید (2)
 • نتایج بیشتر ...
 • ساخت جامدادی با بطری بازیافتی
 • نتایج بیشتر ...
 • دوزبانه بودن به کودکان مبتلا به اوتیسم کمک می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • همه خواص سیاه دانه
 • نتایج بیشتر ...
 • شرط پیرزن برای اجاره خانه اش
 • نتایج بیشتر ...
 • جدیدترین مدل پیراهن بارداری
 • نتایج بیشتر ...
 • دلایل لب‌شکری شدن نوزادان
 • نتایج بیشتر ...
 • سه حرکت ورزشی برای کاهش وزن در ناحیه شکم
 • نتایج بیشتر ...
 • بيماري پريتونيت (علائم و درمان پریتونیت)
 • نتایج بیشتر ...
 • اضطراب اولین و مهم ترین نشانه بروز آلزایمر
 • نتایج بیشتر ...
 • با وجود این نشانه‌ها، او دیگر شما را نمی‌خواهد
 • نتایج بیشتر ...
 • اس ام اس ولادت حضرت زینب سلام الله علیه (6)
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با فن زری‌بافی
 • نتایج بیشتر ...
 • اولین ها و قدیمی ترین ها در جزیره کیش کدامند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • تجهیزات پزشکی افرا طب
 • نتایج بیشتر ...
 • یک قدم تا پایان مسابقه‌ی بزرگ سرآشپز خانگی ایرانی
 • نتایج بیشتر ...
 • اتوماسیون اداری روی ابر با قیمت ارزان بدون دغدغه نگهداری
 • نتایج بیشتر ...
 • پنج حرکت ورزشی برای افزایش قدرت عضلات پا
 • نتایج بیشتر ...
 • پرپشت کردن مژه بدون اکستنشن با چند راه ساده
 • نتایج بیشتر ...
 • کاربردهای متفاوت روغن های گیاهی
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی در رابطه با لیزر پوست صورت
 • نتایج بیشتر ...
 • ماجرای مرگ‌های خاندان پهلوی
 • نتایج بیشتر ...
 • ماجرای سه دعای ناکام که برای زاهد قوم بنی اسرائیل دردسرساز شد
 • نتایج بیشتر ...
 • لباس پوشیدن بعد از 40 سالگی
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای استفاده از پارچه های طرح ‎دار در دکوراسیون
 • نتایج بیشتر ...
 • عاشق گردو باز
 • نتایج بیشتر ...
 • هپاتیتE؛ از ابتلا تا درمان
 • نتایج بیشتر ...
 • عفونت گوش نوزادان
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه کیک نارگیلی
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه سوپ گردو و خامه
 • نتایج بیشتر ...
 • خانه تاریخیِ «نیما یوشیج»، سفره‌ خانه می‌شود!
 • نتایج بیشتر ...
 • جملات زیبا و خواندنی (45)
 • نتایج بیشتر ...
 • اهداف‌تان را با این افراد در میان نگذارید
 • نتایج بیشتر ...
 • اعمال محدودیت دسترسی برنامه‌های اندرویدی به اینترنت
 • نتایج بیشتر ...
 • استفاده متداوم از سوخت های فسیلی و افزایش شدید گرما
 • نتایج بیشتر ...
 • آموزش تصویری رنگ آمیزی کفش های ساده
 • نتایج بیشتر ...
 • آسیب‌هایی که مردها به رابطه‌ی زناشویی می‌زنند
 • نتایج بیشتر ...
 • بورجو بیریجیک یکی از زیباترین بازیگران ترکی
 • نتایج بیشتر ...
 • کمبود ۶ ماده مغذی را در صورت تان تشخیص دهید
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه نماز باران می خوانند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • مصرف زیاد نمک آلزایمر را افزایش می دهد
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای پرده و پوشش پنجره ها
 • نتایج بیشتر ...
 • سردرگمی در کاتالونیا بر سر تعیین رئیس دولت آتی ایالتی
 • نتایج بیشتر ...
 • نیویورک تایمز: سفره‌های زیرزمینی آب در ۱۲ استان ایران تا ۵۰ سال آینده خشک می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • دولت ادعای کریمی قدوسی را تکذیب کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • پردرآمدترین فوتبالیست های دنیا/ صدرنشینی مسی، سقوط رونالدو
 • نتایج بیشتر ...
 • تساوی غیر منتظره اتلتیکو مادرید مقابل خیرونا
 • نتایج بیشتر ...
 • ضربه بزرگی که ترامپ به فوتبال آمریکا زد
 • نتایج بیشتر ...
 • یک حقوق‌دان: دادستان موظف است به تخلفات شهرداری سابق تهران ورود کند
 • نتایج بیشتر ...
 • چاوش اوغلو: سوریه را در جریان عملیات عفرین گذاشتیم
 • نتایج بیشتر ...
 • مسکو: اقدامات تحریک آمیز آمریکا سبب عملیات ترکیه در عفرین است
 • نتایج بیشتر ...
 • هشدار چین به کشتی‌های جنگی آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • برنامه بازی‌های دوستانه تیم ملی فوتبال ایران تا جام جهانی ۲۰۱۸ مشخص شد
 • نتایج بیشتر ...
 • فوت سالیانه ۵۰۰۰ نفر به دلیل حوادث ناشی از کار و آتش سوزی در کشور
 • نتایج بیشتر ...
 • معصومه ابتکار: آنچه در توان داریم برای حمایت از موسیقی بانوان به کار می‌گیریم
 • نتایج بیشتر ...
 • زیباترین سگ جهان (+عکس)
 • نتایج بیشتر ...
 • قرارداد ۷۰۰ هزار دلاری ساغلام با تراکتورسازی
 • نتایج بیشتر ...
 • معاون پارلمانی وزیر فرهنگ: نمی‌شود بودجه نهادهای خاص را قطع کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • وزیر کشور: تکنولوژی را نمی‌شود بست
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش توییتری ترامپ به تعطیلی دولت آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • پولیتیکو: مردی که دائم پیشنهاد حمله به ایران را به اوباما داد چگونه در دولت ترامپ می‌گوید برجام زنده بماند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • داریوش ارجمند: شریفی نیا خیلی کارها میکند که ربطی به سینما ندارد/ بازی عرب‌نیا در نقش مختار را دوست نداشتم
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش وزارت خارجه روسیه به درگیری های عفرین
 • نتایج بیشتر ...
 • دستمزد 100 میلیونی مهران مدیری برای ده شب؟
 • نتایج بیشتر ...
 • سی ان بی سی: توافق هسته‌ای ایران از ضرب‌الاجل ترامپ نجات نمی‌یابد
 • نتایج بیشتر ...
 • تکذیب مشارکت ایران در میزبانی از جام جهانی ۲۰۲۲
 • نتایج بیشتر ...
 • رويترز مدعی شد؛ احتمال حملات داعش در بازی‌های عربستان و ايران
 • نتایج بیشتر ...
 • قنبری سرمربی موقت سپاهان شد/ ۲ مربی ایرانی و اروپایی گزینه جانشینی کرانچار
 • نتایج بیشتر ...
 • مهم‌ترین مفاد راهبرد جدید پنتاگون در قبال ایران/ اعتراف به کاهش قدرت نظامی آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • اشپیگل: آلمان در حال رایزنی برای اعمال تحریم‌های اروپایی تازه علیه ایران است
 • نتایج بیشتر ...
 • با تعطیلی نهاد‌های دولتی آمریکا چه اتفاقی خواهد افتاد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • اتحادیه اروپا در پی تحریم‌های جدید علیه ایران
 • نتایج بیشتر ...
 • پاری سن ژرمن به دنبال گواردیولا!
 • نتایج بیشتر ...
 • فریده شجاعی: 360 میلیون از استقلال طلب داریم/ مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی‌دهند
 • نتایج بیشتر ...
 • ساخت دارویی که روند پیشرفت سرطان را مختل می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • یک سال ریاست‌جمهوری ترامپ/ کاریکاتور
 • نتایج بیشتر ...
 • جهانگیری: قیمت‌ کالاها در شب عید سبب نگرانی مردم نمی‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • پزشکیان: امروز مبارزه با فساد، موردی و مقطعی است
 • نتایج بیشتر ...
 • توافق «ادین ژکو» با چلسی/ اختلاف بر سر ۱۰ میلیون یورو
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ: جمهوریخواهان به ۶۰ کرسی در سنا نیاز دارند
 • نتایج بیشتر ...
 • اردوغان: عملیات عفرین آغاز شده، منبج هدف بعدی است
 • نتایج بیشتر ...
 • پای درد دل کسبه پلاسکو
 • نتایج بیشتر ...
 • استاندار اصفهان: ورودی آب زاینده رود نسبت به 46 سال پیش به نصف رسیده است
 • نتایج بیشتر ...
 • جریمه 37.5 میلیارد دلاری در انتظار هالک بانک ترکیه به اتهام نقض تحریم‌های ایران
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش بعیدی نژاد به برنامه سیما درخصوص برجام
 • نتایج بیشتر ...
 • اعزام اولین خدمه سیاه‌پوست به ایستگاه فضایی لغو شد
 • نتایج بیشتر ...
 • زیدان: همه نیمار را دوست دارند
 • نتایج بیشتر ...
 • فرانسه چگونه ۸۹ میلیون گردشگر جذب می‌کند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • اشتلیکه: من بودم، ایران را می‌بردیم/ دستیارم بی‌ادبی کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • کارگردان "آخرین ستاره شب" درگذشت
 • نتایج بیشتر ...
 • مهتاب کرامتی با «جاده قدیم» به جشنواره فیلم فجر می آید
 • نتایج بیشتر ...
 • ویدئوی جدید داعش درباره حمله به کاخ سفید و لندن
 • نتایج بیشتر ...
 • پیشی‌گرفتن یک کمدی از «همشهری کین»
 • نتایج بیشتر ...
 • زشت ترین ستاره های هالیوود
 • نتایج بیشتر ...
 • اما و اگرهای افزایش پلکانی حقوق کارکنان
 • نتایج بیشتر ...
 • معاینه تمام چشم با استفاده از یک لنز
 • نتایج بیشتر ...
 • پیروانی: کامیابی‌نیا اخراج نشده است
 • نتایج بیشتر ...
 • مردم فریب صحنه‌سازی‌های سیاسی مخالفان برجام را نمی‌خورند/ زمان تردستی‌های ژورنالیستی گذشته است
 • نتایج بیشتر ...
 • نرخ بازار تسلیم تخم مرغ وارداتی شد، هر شانه 13 هزار تومان
 • نتایج بیشتر ...
 • مراسم یادبود زوج شهید کشتی سانچی در رشت/تصاویر
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ برنامه جنجالی جاسوسی خارجی را احیا کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • تراکم ۶ برابری شهر تهران/ ساخت و ساز عامل اصلی آلودگی است
 • نتایج بیشتر ...
 • یحیی گل محمدی: افتخار می‌کنم در بحرانی‌ترین مقطع تاریخ سرمربی تراکتورسازی بودم
 • نتایج بیشتر ...
 • پشت پرده قهر حسینی با رحمتی/ از فضای مجازی تا فرودگاه تهران
 • نتایج بیشتر ...
 • پوستر متفاوت «اتاق تاریک» رونمایی شد/ عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • افزايش خشونت عاطفي زنان؛۶۰ درصد
 • نتایج بیشتر ...
 • پزشکیان: امروز مبارزه با فساد، موردی و مقطعی است
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش توییتری ترامپ به تعطیلی دولت آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • مهم‌ترین مفاد راهبرد جدید پنتاگون در قبال ایران/ اعتراف به کاهش قدرت نظامی آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • استاندار اصفهان: ورودی آب زاینده رود نسبت به 46 سال پیش به نصف رسیده است
 • نتایج بیشتر ...
 • دل پُر آیت‌الله هاشمی از احمدی‌نژاد
 • نتایج بیشتر ...
 • هیجان‌زدایی از بازار ارز
 • نتایج بیشتر ...
 • مردم فریب صحنه‌سازی‌های سیاسی مخالفان برجام را نمی‌خورند/ زمان تردستی‌های ژورنالیستی گذشته است
 • نتایج بیشتر ...
 • یکسال بعد از پلاسکو را ببینید!/ کاریکاتور
 • نتایج بیشتر ...
 • حاشیه های صندلی کنار رئیس جمهور
 • نتایج بیشتر ...
 • دولت ادعای کریمی قدوسی را تکذیب کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش بعیدی نژاد به برنامه سیما درخصوص برجام
 • نتایج بیشتر ...
 • پولیتیکو: مردی که دائم پیشنهاد حمله به ایران را به اوباما داد چگونه در دولت ترامپ می‌گوید برجام زنده بماند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • کدخدایی: بودجه شورای نگهبان از پول تو جیبی برخی مسئولین کمتر است
 • نتایج بیشتر ...
 • وزیر کشور: تکنولوژی را نمی‌شود بست
 • نتایج بیشتر ...
 • هشدار محبیان به مسئولان؛ مردم ناراحتند و احساس می‌کنند با آنها بازی می‌شود/ درگیری را کنار بگذارید
 • نتایج بیشتر ...
 • دولت آمریکا چه طور تعطیل شد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • الهام كردا: چارچوب اجباری را نمی پذيرم
 • نتایج بیشتر ...
 • مهتاب کرامتی با «جاده قدیم» به جشنواره فیلم فجر می آید
 • نتایج بیشتر ...
 • بیشتر نقش طنز از ما می‌خواهند/ نقشم در «ستایش» پیچیده است
 • نتایج بیشتر ...
 • نخستین عکس بازیگر «قهوه تلخ» در «لاتاری»
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش سروش صحت به ناراحتی هوادارن احسان علیخانی از شوخی با او در «لیسانسه‌ها»
 • نتایج بیشتر ...
 • محمدهاشمی: فشار می آوردندکه زن اخبار نگوید/پاسخ امام به درخواست ترور خانواده محمدرضا پهلوی
 • نتایج بیشتر ...
 • زیباترین سگ جهان (+عکس)
 • نتایج بیشتر ...
 • برندگان مسابقه سالانه عکاسی استرالیا
 • نتایج بیشتر ...
 • طولانی ترین مهاجرت های حیات وحش
 • نتایج بیشتر ...
 • نمایی 360 درجه از قله دماوند (+عکس)
 • نتایج بیشتر ...
 • اعزام اولین خدمه سیاه‌پوست به ایستگاه فضایی لغو شد
 • نتایج بیشتر ...
 • سیارکی به اندازه یک خودرو از کنار زمین رد شد
 • نتایج بیشتر ...
 • تصویر نجومی روز ناسا؛ ماه کهنه در آغوش ماه نو
 • نتایج بیشتر ...
 • استقلال هنوز به روزهای سختش نرسیده!
 • نتایج بیشتر ...
 • پردرآمدترین فوتبالیست های دنیا/ صدرنشینی مسی، سقوط رونالدو
 • نتایج بیشتر ...
 • رويترز مدعی شد؛ احتمال حملات داعش در بازی‌های عربستان و ايران
 • نتایج بیشتر ...
 • جواد عزتی؛ ستاره پولساز گیشه‌های متروک
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش محسن تنابنده به تولید اولین خودروی ملی در کره شمالی (+عکس)
 • نتایج بیشتر ...
 • در اینستاگرام ستاره های خارجی چه خبر است؟ (3)
 • نتایج بیشتر ...