پارسی یاب مطالب مفید و خواندنی از سراسر وب

پارسی یاب : متفاوت ترین سرویس اشتراک مطالب جالب و خواندنی- پارسی یاب مطالب جالب و خواندنی سرگرمی و تفریحی جوک خنده اینستاگرام تلگرام

رزیتا غفاری: سینما و تلویزیون اوضاع مناسبی ندارند

تاریخ انتشار : دوشنبه, 29 آبان 1396 15:19

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری, رزیتا غفاری

«ما در دهه‌ شصت و هفتاد، بهترین دوران تلویزیون را داشتیم؛ اما متاسفانه در دهه اخیر، عرصه سینما و تلویزیون، اوضاع مناسبی ندارد.»

به گزارش صبا،  رزیتا غفاری بازیگر و کارگردان عرصه سینما و تلویزیون، تحصیلات خود را در رشته کارگردانی سینما به پایان رساند. او که در سریال و فیلم‌های زیادی همچون «شوکران»، «تبریز در مه» و... به ایفای نقش پرداخت با توجه به پیشنهاداتی که در زمینه برنامه‌های کودک داشت اولین تجربه‌ خود در عرصه کودک را با بازی در فیلم سینمایی «یکی بود یکی نبود» در مقابل ایرج طهماسب کسب کرد. غفاری در گذشته، چند فیلم کوتاه انیمیشن را کارگردانی کرده است و همین امر مزید بر علت شد تا پس از مدت طولانی ای دوری از فعالیت‌های کودک، در چهار سال اخیر، ساخت برنامه عروسکی «ماماهوت» را برای قشر بزرگسال از گروه خانواده شبکه دو سیما بر عهده بگیرد؛ بنابراین همین امر فرصت کافی برای پذیرفتن نقش‌ در فیلمنامه‌ها را به او نمی‌داد که در نهایت موجب کم‌رنگ شدنش در مقابل دوریبن شد؛ غفاری در یک سالی که از اتمام این برنامه گذشت دوباره خونی تازه در رگ‌های فعالیتش ریخت، چنان‌که دوباره شاهد حضور پررنگش در سریال‌های تلویزیونی هستیم؛ متن زیر گفت‌‌‌‌‌‌‌‌وگویی است که با این هنرمند ترتیب داده است و شما در ادامه می‌خوانید.

دلیل کم‌رنگ شدن شما طی چند سال اخیر در قاب تصویر چه بود؟
در چهارسال اخیر برنامه عروسکی «ماماهوت» را برای قشر بزرگسال، در گروه خانواده شبکه دو سیما کارگردانی کردم، از آن‌جایی‌که این برنامه وقت زیادی را از من می‌گرفت نمی‌توانستم بازی‌ در کارهای پیشنهادی را از سوی کارگردان‌ها قبول کنم.

بعد از پایان این برنامه پیشنهادی را پذیرفتید؟
پخش برنامه عروسکی «ماماهوت» یک سال است که به پایان رسیده، در طی این زمان، فیلم‌ها و سریال‌های پیشنهاد شده به من، از نظر فیلمنامه چشم‌گیر و قوی نبودند، بنابراین نظرم را جلب نمی‌کردند؛ تا این‌که در دو ماه اخیر به طور کاملا اتفاقی سه فیلمنامه به من پیشنهاد شد که آن‌ها را قبول کردم؛ خیلی از مخاطبان عزیز از کم‌رنگ شدنم در قاب تصویر گله می‌کردند و همیشه دلیل کم‌کار شدنم را از من می‌پرسیدند بنابراین تصمیم گرفتم با حضور در کارهای جدید با مردمم در ارتباط باشم و دینم را نسبت به آن‌ها ادا کنم.

در حال حاضر مشغول به چه کاری هستید؟
تازه‌ترین فعالیتم در عرصه هنر، بازی در سریال «هاتف» به تهیه‌کنندگی نعمت چگینی بود و البته سریال «روزهای‌بهتر» اپیزود «کهنه سرباز» به کارگردانی علیرضا محمودزاده، که پخش آن در چند روز اخیر به پایان رسید. هم‌چنین قرارداد سریال «بازی نقاب‌ها» به کارگردانی سیروس حسن‌پور را بسته‌ام؛ در طی این دو ماه هم‌زمان با فعالیتم، نقش‌آفرینی در چهار فیلمنامه دیگر به من پیشنهاد شد، متاسفانه به خاطر مشغله‌کاری و زمان محدودی که داشتم قادر به پذیرفتن آن‌ها نبودم.

قبول نکردن پیشنهادات فقط به خاطر مشغله‌کاری و زمان محدودتان بود یا فیلمنامه‌های پیشنهادی از کیفیت خوبی برخوردار نبودند؟
اتفا‌قا فیلمنامه‌های پیشنهادی خیلی خوب بودند، به طور مثال یک کار به کارگردانی محمدرضا ورزی بود که می‌بایست نقش اصلی سریال، یعنی همسر کریم‌خان‌ ‌زند را بازی می‌کردم اما متاسفانه به دلیل مشغله کاری و زمان محدودم آن را نپذیرفتم.

برایمان در مورد نقش و بازی خود در سریال «بازی نقاب‌ها» بگویید.
سریال «بازی نقاب‌ها» جلوه‌ زیبایی از نمایی تاریخی در خطه بندر ترکمن را به تصویر می‌کشاند، نقشی که در این مجموعه قرار است ایفا کنم را خیلی دوست دارم چراکه نسبت به فعالیت‌های دیگرم متفاوت است. در حال حاضر آزیتا حاجیان مقابل دوربین است، به‌زودی نوبت شروع بازی‌ من فرا می‌رسد.

برای شما همکاری با گروه « بازی نقاب‌ها » چه ویژگی‌هایی دارد؟
گروه «بازی نقاب‌ها» بسیار خوب هستند؛ از آن‌جایی‌که با تهیه‌کننده این سریال، علی مهام تجربه همکاری داشتم از بودن در این مجموعه لذت می‌برم.

برخی از افراد عرصه هنر معتقد بر این هستند که ساخت و بازی در سریال‌های اپیزودی سخت‌تر از ما‌بقی آثار است. شما هم‌ چنین نظری دارید؟ دلیل آن چیست؟
در قالب یک بازیگر این امر را قبول ندارم ولی به عنوان یک تهیه‌کننده یا کارگردان بله، معتقدم که ساخت اپیزود با فیلم‌ها و سریال‌ها خیلی متفاوت است، من در یک سریال چهل‌قسمتی به مدت شش‌ماه به طور مداوم در مقابل دوربین حضور داشتم اما بازی در یک سریال کوتاه هفت‌قسمتی به صورت اپیزود را فقط در عرض یک‌ماه‌و‌نیم به پایان رساندم بنابراین برای من به عنوان بازیگر هرچقدر زمان مصرفی در یک فیلمنامه کوتاه‌تر باشد به نفع خودم است چراکه راحت‌تر و با فراغ بال بهتری به پیشنهادهای بعدی‌ام می‌پردازم.

شما در سریال «روزهای بهتر» اپیزود « کهنه سرباز» در مقابل پرویز فلاحی‌پور قرار گرفتید، از نوع همکاری خود با او برایمان بگویید.
شاید یکی از دلایل مهم پذیرفتن نقشم در اپیزود « کهنه سرباز»، حضور پرویز فلاحی‌پوردر این مجموعه بود، به این علت که همیشه شاهد بازی قوی او در اغلب فیلم‌ها یا سریال‌ها بودم و هستم؛ علاوه بر این مورد همکاری خوبی را بر روی صحنه تئاتر با جناب فلاحی‌پور تجربه کردم همه این موارد باعث شد تا وقتی کارگردان به من گفتند قرار است با این هنرمند هم‌بازی شوم، فیلمنامه را نخوانده قبول کنم؛ لازم به ذکر است که از همکاری با گروه خوب اپیزود «کهنه سرباز» نیز لذت بردم.

تا چه حد سعی می‌کنید خودتان را به نقش مورد نظر در فیلمنامه نزدیک کنید و بازی در این فیلم‌ها تا چه میزان با شخصیت اصلی شما مطابقت دارد؟
همه سعیم بر این است تا به نقش مورد نظر در فیلمنامه نزدیک شوم و احساس واقعی آن را به مخاطب انتقال دهم؛ به طور مثال کاراکتری را که در سریال «کهنه سرباز» بازی کردم خیلی از شخصیت اصلی خودم دور نبود، بنابراین تنها به این موضوع فکر می‌کردم که به صورت طبیعی در مقابل دوربین ظاهر شوم و با نقشم زندگی کنم اما گاهی یک بازیگر برای نزدیک شدن به برخی از کاراکترها، باید روی شخصیت اصلی خود فکر و شخصیت‌پردازی کند تا به گونه‌ای نقش‌آفرینی‌اش در مقابل دوربین به دل بیننده بنشیند. در سریال « بازی نقاب‌ها» مخاطب مرا در نقشی کاملا متفاوت از بازی‌های قبلم خواهد دید.

شما همیشه در قالب نقش‌های مثبت بازی کردید، تا به حال به فکر شکستن این ساختار افتادید؟
بله٬ در حال حاضر در سریال‌ «بازی نقاب‌ها» نقش‌آفرینی متفاوتی را تجربه خواهم‌کرد. به عقیده من‌ آدم‌ها در برخی مواقع در مواجهه با مسائل پیش آمده‌، خود واقعی‌شان را نشان می‌دهند و چیز دیگری جز این‌ رویدادهای زندگی افراد را نمی‌سازد.

یعنی دوست دارید در قالب نقش‌های دیگر هم ظاهر شوید؟
بله‌ دوست دارم نقش‌های متفاوت و متنوعی را به تجربه کاری‌ام اضافه کنم اما در مجموع به دلیل این‌که مخاطب مرا در قالب نقش‌های مثبت پذیرفته است، اغلب پیشنهاداتی که از سوی کارگردان‌ها و تهیه‌کننده‌ها به من می‌شود بازی در همین ژانر است.

شما در طی چند سال اخیر کارگردانی برنامه عروسکی «ماماهوت» را بر‌عهده گرفتید، چه‌طور شد که از بازیگری به سمت فضای عروسکی کشیده شدید؟‌
برنامه عروسکی« ماماهوت » به طور کامل کارگردانی نمایشی بود که به صورت سریال، ساخت آن‌را بر عهده گرفتم و با توجه به رشته تحصیلی‌ام که کارگردانی سینما بود و تجربه‌ای که در گذشته در زمینه انیمیشن داشتم، ترجیح دادم چنین‌کاری را برای گروه خانواده شبکه دو سیما تولید کنم.

در حال‌حاضر هم در زمینه برنامه‌ای همانند «ماماهوت» فعالیت می‌کنید؟
بله، در حال حاضر مشغول نوشتن طرحی هستم که در فرصتی مناسب آن را پیاده می‌کنم.

روابط موجود در فضای کار سینما را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
به هر‌حال در هر‌ کاری روابط وجود دارد و عرصه سینما نیز از این قاعده مستثنی نیست، یعنی برخی از گروه‌هایی که تشکیل می‌شوند و در حال انجام فعالیت‌های سینمایی هستند سعی بر این دارند تا درفیلمنامه‌های بعدی از افراد مشخص‌شده و محدود خودشان استفاده کنند.

اپیزود « کهنه سرباز» تا چه حدی به واقعیت اجتماع امروز نزدیک است؟
در‌واقع سریال «روزهای بهتر» اپیزود «کهنه سرباز» یک داستان خیلی معمولی است که هیچ گره خاصی در آن اتفاق نمی‌افتد؛ به‌طوری‌که خیلی از فیلمنامه‌ها به گونه‌ای هستند که خط داستانی آن‌ها بر اساس گره‌های ایجاد شده، موجب نگه داشتن مخاطب پای تلویزیون می‌شوند و او را برای دیدن گره‌گشایی کنجکاو می‌کند اما در این مجموعه ما هیچ گره خاصی نداریم؛ در‌واقع قصه یک بچه مریض را برای مخاطب به تصویر می‌کشد که خانواده‌اش قصد دارند برای بهبودی‌، او را به شهرستان ببرند، خودم به‌شخصه خیلی جذب داستانش نشدم؛ به عقیده من، این اتفاق نیست که داستان را پیش می‌برد بلکه لوکیشن زیبایی که در شمال گرفته شد، بازیگران، و تشکیل روابط قشنگ و عاطفی که بین افراد خانواده وجود دارد باعث جذب بیننده می‌شود.

شما به عنوان یک بازیگر و بنا‌ بر اقتضای کاریتان همیشه در حال سفر هستید، این موضوع باعث اذیت شدن شما نمی‌شود؟
به‌طور حتم گاهی به‌خاطر خستگی زیاد راه، در سفرهای مربوط به شغلم اذیت می‌شوم؛ اما در مجموع تجربه این گونه سفرها را خیلی دوست دارم و از‌آن لذت می‌برم.

در‌حال حاضر مخاطب تلویزیون کم شده است به نظر شما ضعف این مورد در چیست؟
به عقیده من، دیدن فیلم خوب حق بیننده است و علت کم شدن مخاطب تلویزیون را، ضعف فیلمنامه و کارگردان می‌دانم، با وجود این دو مورد، مخاطب ترجیح می‌دهد راه‌های دیگری را برای دیدن فیلم خوب انتخاب کند.

تا به حال بازی وحضور در کار کودک به شما پیشنهاد شده است؟
راستش در اوایل فعالیتم در عرصه هنر، خیلی پیشنهاد کار کودک داشتم؛ اتفاقا در یک برنامه‌ای در زمینه کودک به مدت کوتاهی با ایرج طهماسب همکاری داشتم ولی به عنوان یک کارگردان و بازیگر، خیلی دغدغه کار کودک را در خودم نمی‌بینم اما در مجموع اگر پیشنهادی به عنوان بازیگر در این زمینه داشته باشم آن را قبول می‌کنم به دلیل این‌که دوست دارم ژانرهای مختلف را تجربه و به کارنامه کاری‌ام اضافه کنم.

ایرج طهماسب از پیشکسوتان حوزه برنامه کودک است، تا چه حدی شاهد وجود چنین افرادی در عرصه هنر هستید و به نظر شما رمز ماندگاری آن‌ها در چیست؟
افراد متخصصی همچون ایرج طهماسب و... اندک شدند و رمز ماندگاری این افراد بیشتر به خاطر نوع و قدرت فعالیتشان و وجود گروه منسجمی است که دارند؛ اما امروزه شاهد چنین چیزی نیستیم؛ اغلب گروه‌ها قدرت کافی برای همکاری با یک‌دیگر را ندارند.

فکر می‌کنید دلیل این امر که گروه‌ها قدرت کافی برای همکاری با یک‌دیگر را ندارند در چیست؟
به عقیده من، اعتماد و نوع تخصص افراد کم شده است؛ متاسفانه برخی از متخصصان عرصه هنر کم‌کار یا حتی بی‌کار هستند و برخی از افراد که فاقد تخصص لازم هستند کارها را در دست گرفته‌‌اند.

دلیل‌ این امر را ضعف مسئولان می‌دانید یا عدم تلاش و پیگیری هنرمندان؟
شاید اگر هنرمندی تلاش نمی‌کند به این دلیل است که دل‌زده شده است. من به عنوان یک بیننده حق دیدن فیلم خوب را دارم؛ بعد از انقلاب رسانه ملی ایران سیر صعودی خوبی را در پیش گرفت به‌طوری که ما در دهه‌ شصت و هفتاد، بهترین دوران تلویزیون را داشتیم؛ اما متاسفانه در دهه اخیر، عرصه سینما و تلویزیون، اوضاع مناسبی ندارد.

با نگاهی به گذشته در‌می‌یابیم که همه اتفاقات طلایی در یک برهه‌ای از زمان رخ داد و پس از آن دیگر تکرار نشد، به نظر شما دلیل این امر چیست؟
به عقیده من، خیلی چیزها دست به دست هم داده است تا متاسفانه شاهد چنین اوضاعی در عرصه سینما و تلویزیون باشیم.

شما به عنوان یک بازیگر چه وظیفه‌ای را در مقابل رسانه و مردم دارید؟
تنها کاری که به عنوان یک بازیگر می‌توانم در مقابل مردمم انجام دهم، این است که در فیلمنامه‌های ضعیف‌ نقش‌آفرینی نکنم و در فکر ساختن یک پروژه خوب باشم.

در یک جمله کلام پایانی خود را بفرمایید؟
ممنونم از شما امیدوارم موفق و پیروز باشید.

 

 

جدیدترین مطالب
 • چگونه در زمان خستگی ورزش کنیم
 • نتایج بیشتر ...
 • چطور ابرو‌های خالی را پر کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • همه چیز درباره اعمال مستحبی عید نوروز
 • نتایج بیشتر ...
 • موادی که به پاکسازی کلیه‌ها کمک می‌کنند
 • نتایج بیشتر ...
 • روش های شستن لباس ها با سرکه
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه موقعیت مکانی فیس بوک را در آیفون و آیپد غیرفعال کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • داستان ضرب المثل خاک برسر
 • نتایج بیشتر ...
 • پیامک تبریک عید نوروز
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه شیرینی گردویی
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی گلچهره سجادیه بازیگر سینما و تلویزیون + عکس های گلچهره سجادیه
 • نتایج بیشتر ...
 • اضطراب و استرس، مسری است
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با بیماری های نادر
 • نتایج بیشتر ...
 • 5 ماسک خانگی برای تقویت پوست و مو
 • نتایج بیشتر ...
 • فال روزانه - شنبه 26 اسفند 1396
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز پنجشنبه 24 اسفند
 • نتایج بیشتر ...
 • معرفی بهترین تالارهای عروسی و باغ تالارها
 • نتایج بیشتر ...
 • بهترین نوع پارکت چوبی و چوب ترمو
 • نتایج بیشتر ...
 • باید‌ها و نبایدهای آجیلی
 • نتایج بیشتر ...
 • برجی که آلودگی هوا را می مکد و هوای پاک تولید می کند
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با مدهای بهاری امسال
 • نتایج بیشتر ...
 • با بکرترین مناطق شمال ایران آشنا شوید!
 • نتایج بیشتر ...
 • چه مقدار از درآمد ماهانه را باید پس انداز کرد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • ورزش را به درستی انجام نمی دهید اگر این علایم را دارید + راه حل
 • نتایج بیشتر ...
 • مدیریت زمان برای والدین پرمشغله
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا مجردها منزوی می‌شوند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • علل و درمان بیماری بلفارواسپاسم (پلک زدن غیر ارادی)
 • نتایج بیشتر ...
 • قصه باغچه مادربزرگ
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه مرغ و سیب زمینی تنوری
 • نتایج بیشتر ...
 • روشهایی برای شروع یک تغییر سالم
 • نتایج بیشتر ...
 • دیالوگ های زیبا و ماندگار فیلم ها (24)
 • نتایج بیشتر ...
 • دعای استخاره با قرآن
 • نتایج بیشتر ...
 • درمان خانگی قارچ پوستی
 • نتایج بیشتر ...
 • داستان زیبا و پندآموز "من گاو هستم"
 • نتایج بیشتر ...
 • تنبیه های مناسب کودکان
 • نتایج بیشتر ...
 • تغییر شکل وینـدوز 10 به ویندوز 7
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز چهارشنبه 23 اسفند
 • نتایج بیشتر ...
 • فال روزانه - جمعه 25 اسفند 1396
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای تمیز کردن آشپزخانه
 • نتایج بیشتر ...
 • معمای جالب ساعت دیجیتال
 • نتایج بیشتر ...
 • نوروز گردی در چهار محال و بختیاری
 • نتایج بیشتر ...
 • مسائل کم اهمیتی که رابطه‎تان را نابود می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • چطور در مهمانی های عید کودکان را کنترل کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه در زمان خستگی ورزش کنیم
 • نتایج بیشتر ...
 • چطور ابرو‌های خالی را پر کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • همه چیز درباره اعمال مستحبی عید نوروز
 • نتایج بیشتر ...
 • موادی که به پاکسازی کلیه‌ها کمک می‌کنند
 • نتایج بیشتر ...
 • روش های شستن لباس ها با سرکه
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه موقعیت مکانی فیس بوک را در آیفون و آیپد غیرفعال کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • داستان ضرب المثل خاک برسر
 • نتایج بیشتر ...
 • پیامک تبریک عید نوروز
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه شیرینی گردویی
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی گلچهره سجادیه بازیگر سینما و تلویزیون + عکس های گلچهره سجادیه
 • نتایج بیشتر ...
 • اضطراب و استرس، مسری است
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با بیماری های نادر
 • نتایج بیشتر ...
 • 5 ماسک خانگی برای تقویت پوست و مو
 • نتایج بیشتر ...
 • باز شدن اپ استورعلی‌رغم انتشار خبر مسدودشدن دائمی آیفون در ایران / اپل همچنان در سکوت
 • نتایج بیشتر ...
 • معرفی بهترین تالارهای عروسی و باغ تالارها
 • نتایج بیشتر ...
 • بهترین نوع پارکت چوبی و چوب ترمو
 • نتایج بیشتر ...
 • باید‌ها و نبایدهای آجیلی
 • نتایج بیشتر ...
 • برجی که آلودگی هوا را می مکد و هوای پاک تولید می کند
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با مدهای بهاری امسال
 • نتایج بیشتر ...
 • با بکرترین مناطق شمال ایران آشنا شوید!
 • نتایج بیشتر ...
 • تزیین ظروف هفت سین جواهر نما
 • نتایج بیشتر ...
 • کاریکاتورهای مفهومی و جالب (61)
 • نتایج بیشتر ...
 • آداب و رسوم نوروز در شوشتر ازدیر باز تا کنون
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه استوری اینستاگرام دیگران را به صورت ناشناس ببینیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • چه مقدار از درآمد ماهانه را باید پس انداز کرد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • ورزش را به درستی انجام نمی دهید اگر این علایم را دارید + راه حل
 • نتایج بیشتر ...
 • مدیریت زمان برای والدین پرمشغله
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا مجردها منزوی می‌شوند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • علل و درمان بیماری بلفارواسپاسم (پلک زدن غیر ارادی)
 • نتایج بیشتر ...
 • قصه باغچه مادربزرگ
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه مرغ و سیب زمینی تنوری
 • نتایج بیشتر ...
 • روشهایی برای شروع یک تغییر سالم
 • نتایج بیشتر ...
 • دیالوگ های زیبا و ماندگار فیلم ها (24)
 • نتایج بیشتر ...
 • دعای استخاره با قرآن
 • نتایج بیشتر ...
 • درمان خانگی قارچ پوستی
 • نتایج بیشتر ...
 • داستان زیبا و پندآموز "من گاو هستم"
 • نتایج بیشتر ...
 • تنبیه های مناسب کودکان
 • نتایج بیشتر ...
 • تغییر شکل وینـدوز 10 به ویندوز 7
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای تمیز کردن آشپزخانه
 • نتایج بیشتر ...
 • معمای جالب ساعت دیجیتال
 • نتایج بیشتر ...
 • نوروز گردی در چهار محال و بختیاری
 • نتایج بیشتر ...
 • مسائل کم اهمیتی که رابطه‎تان را نابود می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • فواید خنده و گریه
 • نتایج بیشتر ...
 • تغییر فونت مرورگر کروم
 • نتایج بیشتر ...
 • الکساندر کوکورین جام جهانی را از دست داد
 • نتایج بیشتر ...
 • کاخ سفید شایعات درباره برکناری قریب‌الوقوع مک مستر را تکذیب کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • شهردار تهران: برخی خبر دروغ می‌سازند و به خبری که خودشان ساخته‌اند حمله می‌کنند
 • نتایج بیشتر ...
 • معرفی فیلم‌های کلاسیک جشنواره جهانی فجر
 • نتایج بیشتر ...
 • مطهری: مسئولان قول داده بودند تا پیش از عید رفع حصر صورت گیرد / ادامه پیگیری‌ها از ابتدای سال آینده
 • نتایج بیشتر ...
 • کاخ صدام دانشگاه آمریکایی می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • موگابه: علیه من کودتا شد/ نمی‌خواهم دوباره رئیس‌جمهور شوم
 • نتایج بیشتر ...
 • تاجرنیا: مجلس نتوانسته اعتماد افکار عمومی را جلب کند
 • نتایج بیشتر ...
 • فهرست کالاها و خدمات مالیات ارزش افزوده ابلاغ شد/ معافیت برای شالی کوبی و بسته بندی
 • نتایج بیشتر ...
 • عروس ترامپ، درخواست طلاق داد
 • نتایج بیشتر ...
 • زمان واریز آخرین یارانه نقدی سال ۹۶
 • نتایج بیشتر ...
 • انتقاد شدید عارف از اخراج اساتید دانشگاه آزاد
 • نتایج بیشتر ...
 • مدارس باز هم هتل نوروزی شدند/ ۱۲ هزار کلاس آماده اسکان نوروزی فرهنگیان
 • نتایج بیشتر ...
 • تغییر مسیر سام درخشانی، از مدلینگ تا محبوبیت/ واکنش مدیری به قطع یارانه‌ها
 • نتایج بیشتر ...
 • انگلیس ماده شیمیایی به کار رفته در ترور اسکریپال را برای سازمان منع تسلیحات شیمیایی می‌فرستد
 • نتایج بیشتر ...
 • دولت ترامپ روسیه را هدف تحریم‌های جدیدی قرار داد
 • نتایج بیشتر ...
 • متیس: ایران به دنبال اعمال نفوذ در انتخابات عراق است
 • نتایج بیشتر ...
 • دژاگه فصل را از دست داد/ اشکان در ناتینگهام فارست می‌ماند
 • نتایج بیشتر ...
 • افزایش ۳۰ درصدی قیمت مواد شوینده در سال آینده
 • نتایج بیشتر ...
 • بازی دوستانه تیم‌ملی لغو شد؟/فدراسیون سیرالئون: بازی با ایران؟ خبر نداریم!
 • نتایج بیشتر ...
 • بیانیۀ مشترک ایران، روسیه و ترکیه در نشست آستانه درباره سوریه
 • نتایج بیشتر ...
 • مخالفت اتحادیه جهانی با میزبانی ایران/ ابهام در خصوص ریاست خادم
 • نتایج بیشتر ...
 • سری جدید «بوی عیدی» هر شب از شبکه یک
 • نتایج بیشتر ...
 • محققان اسپانیایی ژن جدید دخیل در سرطان ارثی سینه را کشف کردند
 • نتایج بیشتر ...
 • همکاری تازه و کنجکاوی‌برانگیز جیک جیلنهال، رنه روسو و دن گیلروی
 • نتایج بیشتر ...
 • روایت پوتین از رباعیات عمر خیام / کم مانده بود راننده تاکسی شوم
 • نتایج بیشتر ...
 • مقام‌های آمریکایی: بن‌سلمان مانع از دیدار مادر و پدرش شده است
 • نتایج بیشتر ...
 • رکناری تیلرسون درخواست امارات و عربستان بود؟
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش آشنا به ادعای کریمی قدوسی/ آنان که ادعا می‌کنند به جاهایی وصلند اول از بزرگترانشان استعلام کنند
 • نتایج بیشتر ...
 • آمارها ثابت می‌کند؛ مردم خرج‌های مهم‌تری از عید دارند!

 • نتایج بیشتر ...
 • مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا؛ حذف عجیب دورتموند و لیون در شب صعود توپچی ها
 • نتایج بیشتر ...
 • تحویل سال به زبان آدمیزاد
 • نتایج بیشتر ...
 • مشاور امنیت ملی ترامپ: باید با اقدامات بی‌ثبات کننده ایران در منطقه و سوریه مقابله کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • نتانیاهو: ترامپ در آستانه خروج از برجام است
 • نتایج بیشتر ...
 • ارزیابی ظریف از نشست چهارجانبه ایران، آذربایجان، گرجستان و ترکیه در باکو
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش قاسمی به اظهارات اهانت‌آمیز محمد بن سلمان
 • نتایج بیشتر ...
 • حکم ۸ سال زندان برای ستاره سابق رئال و بایرن
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ: روسیه در مسمومیت جاسوس روس دست داشته است
 • نتایج بیشتر ...
 • ظریف: امیدواریم عربستان به سمت سلاح هسته‌ای نرود/ دولت آمریکا در موقعیتی نیست که حق غنی‌سازی را از کشورها بگیرد
 • نتایج بیشتر ...
 • تصویب طرح ضدایرانی در کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • مخالفت اتحادیه جهانی با میزبانی ایران از جام جهانی کشتی در فروردین
 • نتایج بیشتر ...
 • صدور ۱۹۷ کیفرخواست درباره حوادث دی‌ماه و متهمان یک گروهک ضد انقلاب
 • نتایج بیشتر ...
 • نیمار پیش از آغاز جام جهانی رئالی می شود؟
 • نتایج بیشتر ...
 • حسین انصاری‌راد: کسانی از انقلابی بودن حرف می‌زنند که کارنامه آنان سراسر حرکت‌های غیرانقلابی است
 • نتایج بیشتر ...
 • آمریکا تحریم‌های تازه‌ای علیه روسیه اعمال کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • وزیر دفاع انگلیس: روسیه دهانش را ببندد و گم شود!
 • نتایج بیشتر ...
 • مشاور ولیعهد ابوظبی: امارات در برکناری تیلرسون دست داشت
 • نتایج بیشتر ...
 • لاوروف: آمریکا حمایت از تروریسم را بخصوص در غوطه متوقف کند
 • نتایج بیشتر ...
 • گزارشی از مفاد حکم محکومیت بقایی منتشر شد
 • نتایج بیشتر ...
 • بوریس جانسون: متحدان فاسد پوتین هم هدف ما قرار می‌گیرند
 • نتایج بیشتر ...
 • ولیعهد عربستان: اگر ایران بمب هسته ای بسازد ما نیز می سازیم!
 • نتایج بیشتر ...
 • «دیوار به دیوار ۲» جایگزین «آرماندو» شد
 • نتایج بیشتر ...
 • بلیت هواپیما در نوروز گران نمی‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا نجفی استعفا کرد؟/صادق زیباکلام: از ماندن نجفی باید تعجب می کردیم نه از رفتنش
 • نتایج بیشتر ...
 • تاثیر برکناری وزیر امور خارجه آمریکا بر توافق هسته‌ای
 • نتایج بیشتر ...
 • میرزایی نیکو: تمامی زنان بازداشت شده در تجمع مقابل وزارت کار آزاد شدند
 • نتایج بیشتر ...
 • «زنگ خطر» عراقچی برای آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • چه کسی بجای نجفی به بهشت می رود؟/جهانگیری،مرعشی،هاشمی،حناچی یا...؟
 • نتایج بیشتر ...
 • شکاف ۶/۱‌میلیون تومانی درآمد و هزینه
 • نتایج بیشتر ...
 • بوریس جانسون: ایران نقش مهمی در خاورمیانه دارد/ برجام موفقیت بزرگ دیپلماتیک بود
 • نتایج بیشتر ...
 • ابراز اميدواری معاون اول رئيس جمهور برای لغو حكم محكوميت صادق زيباكلام
 • نتایج بیشتر ...
 • وکیل‌مدافع اولیای‌دم روح‌الامینی: ادعای مرتضوی برای اعمال ماده 477 مانع از اجرای حکم نمی‌ شود
 • نتایج بیشتر ...
 • دادستان تهران: اختلاس ۱۶ میلیارد تومانی و ۳.۷ میلیون یورویی توسط بقایی تایید شده است
 • نتایج بیشتر ...
 • ۳۵ هزار میلیارد اسکناس و سکه دست مردم است
 • نتایج بیشتر ...
 • سه نوع دلا‌ر در کانال ۴۸۰۰
 • نتایج بیشتر ...
 • قیمت وام مسکن برای زوج‌ها از ۹ تا ۱۴ میلیون تومان
 • نتایج بیشتر ...
 • سی‌بی‌اس: مک مستر تا پایان هفته استعفا می‌دهد/ احتمال انتخاب جان بولتون به عنوان مشاور ترامپ
 • نتایج بیشتر ...
 • مشایی گفت مدارک را معدوم کنید
 • نتایج بیشتر ...
 • کدام نماینده سرنوشت استیضاح ربیعی را عوض کرد؟ /واکنش نوبخت به ابقای سه وزیر در کابینه
 • نتایج بیشتر ...
 • نتانیاهو: مطمئنم می‌توانیم با پمپئو همکاری خوبی داشته باشیم
 • نتایج بیشتر ...
 • آخرین وضعیت ساخت سریال «پدر»
 • نتایج بیشتر ...
 • مجید درخشانی: دیگر برای کارممنوعیتی ندارم
 • نتایج بیشتر ...
 • جَنگ آخر جَنگ اکران
 • نتایج بیشتر ...
 • اعتراض آمریکایی‌ها با ۷ هزار جفت کفش!(+تصاویر)
 • نتایج بیشتر ...
 • تفریح عجیب بچه‌پولدارهای عرب /عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • مردی که با کفش پاشنه بلند به سر کار می‌رود /عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • عمر طولانی گل‌های رز با فناوری جدید (+تصاویر)
 • نتایج بیشتر ...
 • انعطاف‌پذیری مغز حین یادگیری کمتر از تصورات قبلی است
 • نتایج بیشتر ...
 • محققان: سیگاری ها بیش از دیگران در معرض کاهش شنوایی هستند
 • نتایج بیشتر ...
 • کریل‌ها امیدی برای مقابله با آلودگی‌های پلاستیکی اقیانوس‌ها
 • نتایج بیشتر ...
 • آمار جالب کلین شیت‌های علیرضا بیرانوند
 • نتایج بیشتر ...
 • افشای جزییات تازه از پرونده تخلف مالی در تیم ملی فوتبال
 • نتایج بیشتر ...
 • وحشت فیفا از افزایش فشار جهانی برای تحریم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
 • نتایج بیشتر ...
 • روایت یک داستان؛ تاوان یک اظهارنظر
 • نتایج بیشتر ...
 • نیکول کیدمن در یک سریال تازه
 • نتایج بیشتر ...
 • اولین تصاویر از «سامو بندری»/ ادامه کار در بندر بوشهر
 • نتایج بیشتر ...
 • حراج عجیب‌ترین جایزه‌ای که در مراسم اسکار اهدا شد/ عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • همه آن‌چه می‌خواهید درباره فیلم‌های نوروزی بدانید
 • نتایج بیشتر ...
 • رامبد جوان بازیگر «قانون مورفی» شد.
 • نتایج بیشتر ...