پارسی یاب مطالب مفید و خواندنی از سراسر وب

پارسی یاب : متفاوت ترین سرویس اشتراک مطالب جالب و خواندنی- پارسی یاب مطالب جالب و خواندنی سرگرمی و تفریحی جوک خنده اینستاگرام تلگرام

پرداخت وام قرض الحسنه به بانوان سرپرست خانوار

تاریخ انتشار : دوشنبه, 20 آذر 1396 20:37

اخبار,اخبار اقتصادی,وام قرض الحسنه

یک مقام مسئول بانکی، از اجرای طرح ساماندهی صندوق های قرض الحسنه خانگی خبر داد و گفت: وام قرض الحسنه، به زنان سرپریت خانوار پرداخت می شود.

به گزارش مهر، مرتضی اکبری در مراسم سالگرد بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: بیش از ٥ میلیون سپرده گذار جذب که به سه میلیون نفر نیز وام داده است؛ البته اکنون دارایی بانک ٩٠ هزار میلیارد ریال است. 

 

وی افزود: در هشت ماهه امسال رشد ٤٠ درصدی در جذب منابع را تجربه کردیم که پیش بینی می شود تا شصت درصد تا پایان سال افزایش یابد، البته مانده تسهیلات نیز ٨١ هزار میلیارد ریال است. همچنین نسبت مطالبات غیرجاری همواره یک درصد بوده است. 

 

به گفته مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: بانک، سیاست های کلی اشتغال و اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار داده و بر این اساس طرح هایی در حوزه اشتغال، ازدواج و مواری از این دست را پیاده سازی کرده است. 

 

وی از پرداخت ١٢٠٠ میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد پرداخت شده است ضمن اینکه به مددجویان بهزیستی نیز ارقام قابل توجهی پرداخت شده است؛ ضمن اینکه از وام های مصرفی به سمت وام های اشتغالزایی حرکت کرده است. 

 

اکبری گفت: دو طرح اندوخته خانواده با هدف جذب و حمایت صندوق های قرض الحسنه و نیز  اندوخته بانوان ایران است.

 

 

جدیدترین مطالب