پارسی یاب مطالب مفید و خواندنی از سراسر وب

پارسی یاب : متفاوت ترین سرویس اشتراک مطالب جالب و خواندنی- پارسی یاب مطالب جالب و خواندنی سرگرمی و تفریحی جوک خنده اینستاگرام تلگرام

نتانیاهو: ایران را متوقف کرده و اجازه نمی‌دهیم به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند

تاریخ انتشار : دوشنبه, 02 بهمن 1396 18:11

اخبار,اخبار سیاست خارجی,نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کنست این رژیم به تکرار ادعا‌های بی‌اساس و همیشگی خود علیه ایران پرداخت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در اظهارات تکراری و بی‌اساس همیشگی خود علیه ایران در کنست اسرائیل (پارلمان) مدعی شد: ایران را متوقف کرده و اجازه نمی‌دهیم به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند.

 

بنیامین نتانیاهو ادعا کرد: تهدیدی خطرناکتر علیه جهان، ایران است و ما اجازه دستیابی ایران را به سلاح هسته ای نخواهیم داد. اسرائیل به صلح واقعی پایبند است و با رئیس جمهور ترامپ برای رسیدن به آن تلاش خواهیم کرد.

 

ادعای نتانیاهو: ایران را متوقف کرده و اجازه نمی‌دهیم به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند!

 

وی گفت: اسرائیل بهترین دوست آمریکاست و خودش هم دوست بهتری از آمریکا ندارد. ما امیدواریم آمریکا روز به روز قدرتمندتر شود چراکه آمریکای قوی به معنای اسرائیل قوی است.

 

نتانیاهو در پایان سخنرانی خود گفت: تشکر عمیق خود را از شما (مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا) و ترامپ برای تصمیم تاریخی به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل ابراز می دارم. ائتلاف مستحکم بین اسرائیل و آمریکا قویتر از هر زمان دیگری است.

 

از حاشیه‌های سخنرانی نتانیاهو در کنست می‌توان به چرت نمایندگان احزاب مذهبی رژیم صهیونیستی هنگام سخنرانی او در حضور معاون ترامپ اشاره کرد.

 

 

جدیدترین مطالب