پارسی یاب مطالب مفید و خواندنی از سراسر وب

پارسی یاب : متفاوت ترین سرویس اشتراک مطالب جالب و خواندنی- پارسی یاب مطالب جالب و خواندنی سرگرمی و تفریحی جوک خنده اینستاگرام تلگرام

کفاشیان: AFC مساله سیاسی عربستان در قبال قطر را نپذیرفت

تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 دی 1396 19:22

اخبار,اخبار ورزشی,کفاشیان

نایب رییس فدراسیون فوتبال درباره تهدید عربستان مبنی بر برگزاری دیدارهای یک طرفه بیان کرد: بحث ایران با قطر در قبال بازی با عربستان جدا است اما AFC بازی نکردن عربستان در زمین قطر را نپذیرفته است.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان پس از پایان انتخابات کمیته ملی المپیک درباره تهدید عربستان مبنی بر برگزاری دیدارهایش در زمین بی طرف بیان کرد: رای عربستان و امارات در مورد قطر از رای ما جدا است. قرار است یک تیم از AFC در ایران حضور داشته باشد تا این مسائل را بررسی کند و اگر از نظر مسائل امنیتی مشکلی وجود نداشته باشد، مساله حل شود اما بحث آن‌ها با قطر مسائل سیاسی است و AFC این مساله را نپذیرفت و بیان کرد هر کس باید در کشور مقابل بازی‌هایش را انجام دهد و اگر عربستان نپذیرد که در زمین قطر بازی کند، بازی برگزار نخواهد شد و ما نیز خیال‌مان راحت می شود.

 

او در پاسخ به این سوال که موضوع دیپلماسی ایران همیشه مورد بحث بوده است گفت: ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد اما وقتی برخی اتفاقات امنیتی رخ می‌دهد، آنها بهانه می کنند و دست ما خالی  است.

 

 

جدیدترین مطالب