پارسی یاب : جستجوگر پیشرفته فارسی

پارسی یاب : جستجوگر پیشرفته فارسی خبری ، سرگرمی ، اقتصادی ، سیاسی ، اخبار ورزشی، اخبار پر بازدید

پیوندها
دانلود نسخه فارسی نرم افزار جئوجبرا. Geogebra محصول تیم متخصص با پشتیبانی دانشگاه سالزبورگ اتریش نرم افزار جامعی مربوط به مباحث حساب، جبر و هندسه است.
بازگشت به فهرست . فهرست جلسات دهم تا بیستم آموزش MathType: آموزش طراحی عبارات دانشگاهی، ارتباط Word با MathType و بحث های پیشرفته ی MathType، در نرم افزار آموزش MathType ارائه خواهد شد.
دانلود کتاب آموزش نرم افزار آماری (minitab) نرم افزار آماری مینی تب (MiniTab) یکی از نرم افزارهای کاربردی برای انجام تحلیل ها و رسم نمودارهای آماری است که
گزارش هشتمین نشست نوآوری های آموزشی چهارسوق. هشتمین نشست از رویداد نوآوری های آموزشی چهارسوق در تاریخ ۳۰اردیبهشت در تالار دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.
بعد از چندین سال فعالیت در زمینه آموزش و تولید محتوا ریاضی دوره متوسطه اول با توجه به نیاز های کاربران (دانش آموزان و دبیران ریاضی) برای تسهیل آموزش در این زمینه تخصص خود را به کار گرفتیم و اپلیکیشن ریاضی 789 را توسعه دادیم.
توضیحات. GeoGebra نرم افزاری جهت انجام محاسبات ریاضی در تمامی سطوح آموزشی است. این برنامه مباحث هندسه، جبر، صفحات گسترده، چارتهای و نمودارها، آمار و حساب دیفرانسل و انتگرال را در یک پکیج ساده و جمع و جور گردآوری کرده است.
دانلود نرم افزار رایگان دانلود نرم افزار رایگان نقد و بررسی نرم افزار آموزش نصب نرم افزار