پارسی یاب : جستجوگر پیشرفته فارسی

پارسی یاب : جستجوگر پیشرفته فارسی خبری ، سرگرمی ، اقتصادی ، سیاسی ، اخبار ورزشی، اخبار پر بازدید

پیوندها
نون خامه‌ای زندگی‌مان را بخوریم. نون خامه‌ای زندگی‌مان را بخوریم چطور زندگی کنیم حتما تا امروز حداقل برای یک بار هم که شده شیرینی تر خریده‌اید.
او می‌گوید: "از کلاس اول تا ۱۲ به دلیل نبود معلم زبان انگلیسی یک بار هم درس زبان نخواندیم، تعدادی از استادان ...
دانلود کتاب ریاضی دهم 95 با جواب,گام به گام ریاضی دهم,گام به گام ریاضی دهم با جواب,کتاب ریاضی دهم با جواب,حل تمرین کتاب ریاضی دهم,حل تمرین کتاب ... دانلود کتاب و مشاهده سرفصل های کتاب ریاضی پایه دهم رشته علوم انسانی و معارف ...
امروز پنجشنبه دوازدهم مهر ماه 1397 دوره آشپزی ملل با دو مدرک بین المللی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر گروه الف و گروه ب به پایان رسید و هنرجویان موسسه ایران شف از مرز 30813 نفر گذشت .
بزرگترین فرودگاه جهان در استانبول افتتاح شد فرودگاه سوم استانبول که به اسم فرودگاه استانبول نام گذاری شده و عنوان بزرگترین فرودگاه جهان را یدک می کشد، روز دوشنبه 29 اکتبر با حضور رجب طیب اردوغان، ریی...
در باره زندگی نامه مدیر وبلاگ : محل زندگی: ولسوالی دهدادی ولایت بلخ افغانستان فارغ التحصیل از رشته محاسبه (حسابداری) انستیتوت اداره و حسابداری ولایت بلخ
بزکشی از مهم‌ترین بازی ملی افغانستان می‌باشد. درین بازی مردان خیلی قوی شرکت ورزیده یکی از پرهیجانترین ورزش افغانستان به‌شمار می‌آید.
نخستین باری که اسم این شهر برده شد، در حدود ۱۱۰۰ سال پیش از میلاد بود که نام همدان را اَمدانه ذکر شده‌است. این شهر تحت نام‌های دیگری از قبیل هگمتانه، هگمتان، اکباتان، اکباتانا، آمدانه، آنادانا نیز نوشته شده‌است.
یک مقام مسئول کارگری با اشاره به افزایش نرخ ارز و درآمدهای دولت ابراز امیدواری کرد: ترمیم حقوق و دستمزد کارگران،کارمندان و…
اسامی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی اداره کل ورزش جوانان استان اصفهان در مورخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ تا سه برابر ظرفیت به تفکیک تاریخ زمانبندی برای انجام مصاحبه به شرح ذیل می باشد.
برندگان جشنواره مرحوم دکتر نوربخش در مراسم اختتامیه هفتمین همایش سالیانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت معرفی شدند.