پارسی یاب : جستجوگر پیشرفته فارسی

پارسی یاب : جستجوگر پیشرفته فارسی خبری ، سرگرمی ، اقتصادی ، سیاسی ، اخبار ورزشی، اخبار پر بازدید

کلمات کلیدی
پیوندها
درباره کتاب ملت عشق. کتاب «ملت عشق» نوشته الیف شافاک ( -۱۹۷۱) نویسنده ترک است، که در ایران با ترجمه ارسلان فصیحی منتشر شده است.
کتاب ملت عشق در ترکیه بیش از ۵۰۰ بار به چاپ رسیده و توانسته است عنوان پرفروش‌ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورد. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و تا به حال بیشتر از ۵۰ بار تجدید چاپ شده و توانسته ...
کتاب صوتی ملت عشق خیلی وقت پیش بود. به دلم افتاد رمانی بنویسم. ملت عشق. جرئت نکردم بنویسمش. زبانم لال شد، نوک قلمم کور. کفش آهنی پایم کردم. دنیا را گشتم.
دربارهٔ ملت عشق. عمدهٔ داستان دربارهٔ احوالات و ارتباط شمس و مولوی است و کمترین بخش‌های کتاب از زبان این دو شخصیت روایت شده‌است و سعی شده تا از نگاه و زاویه‌های گوناگون که همان شخصیت‌های دیگر داستان هستند به این دو ...
کتاب صوتی ملت عشق. خیلی وقت پیش بود. به دلم افتاد رمانی بنویسم. ملت عشق. جرئت نکردم بنویسمش. زبانم لال شد، نوک قلمم کور. کفش آهنی پایم کردم. دنیا را گشتم. آدم‌هایی شناختم، قصه‌هایی جمع کردم.
برای دانلود رایگان، کلیک کنید: ملت عشق نوشته شافاک ترجمه فصیحی ملت عشق، نام رمانی نوشته الیف شافاک است که در سال ۲۰۱۰ به صورت هم‌زمان به دو زبان انگلیسی و ترکی، منتشر شد.
دانلود کتاب ملت عشق الیف شافاک. دانلود کتاب ملت عشق ، پر فروش ترین رمان سال. رمان ملت عشق اثر الیف شافاک ترجمه انگلیسی The Forty Rules of Love: A Novel of Rumi است. نام دیگر ملت عشق چهل قانون عشق است ولی در ایران بیشتر به رمان ملت عشق معروف ...
شرح اصلی داستان کتاب ملت عشق درباره ارتباطات شمس و مولوی است و بخش های کمی از این کتاب روایت ارتباط این دو است .الیف شافاک سعی کرده است تا از زوایای مختلف به ارتباط این دو بپردازد….
معرفی کتاب صوتی ملت عشق. کتاب صوتی ملت عشق اثر الیف شافاک یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های رمان ترکیه، داستانی از دلدادگی و عشق است. ملت عشق در چند سال اخیر بیش از 500 بار به زبان‌های مختلف تجدید چاپ شده است.
معرفی کتاب صوتی ملت عشق. کتاب صوتی ملت عشق اثر الیف شافاک یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های رمان ترکیه، داستانی از دلدادگی و عشق است. ملت عشق در چند سال اخیر بیش از 500 بار به زبان‌های مختلف تجدید چاپ شده است.
خرید کتاب ملت عشق (شومیز) نوشته الیف شافاک از انتشارات ققنوس، ارسلان فصیحی، در شهر کتاب آنلاین.داستان جهان، داستان های ترکی قرن 20. خرید کتاب ملت عشق (شومیز) نوشته الیف شافاک از انتشارات ققنوس ...
کتاب ملت عشق داستان این کتاب درباره زنی به نام اللا روبینشتاین که زندگی آرامی دارد و در غرب زندگی میکند اما او درگیر و عاشق مسائل عرفانی در شرق می شود.او که زندگی اش را در بیست سال گذشته صرف ...
داستان کتاب ملت عشق. این کتاب در واقع دو رمان است که به زیبایی در کنار هم و در یک کتاب گنجانده شده است. دو رمان که موازی هم جلو می رود. یکی در سال ۲۰۰۸ در آمریکا اتفاق می‌افتد و دیگری در قرن هفتم در قونیه.
ملت عشق از یک سو داستان دلدادگی و از دیگر سو داستان رهایی است؛ از یک سو به عشق زمینی می پردازد و از دیگر سو به عشق معنوی و جنبه های عرفانی عشق و زندگی اشاره میکند.
کتاب ملت عشق برای کسانی است که شمس تبریزی را دوست دارند. از شخصیت قوی او گرفته تا عشق و عقاید و خدای او همه‌چیز واقعا شگفت‌انگیز است. این کتاب شما را تشویق می‌کند تا در مکان‌های خیلی غیرمنتظره به‌دنبال خدا بگردید.
کتاب «ملت عشق» عنوان رمانی پرفروش از«الیف شافاک» نویسنده‌ی ترک است که «ارسلان فصیحی» آن را به فارسی برگردانده است.
خرید کتاب ملت عشق (گالینگور) نوشته الیف شافاک از انتشارات ققنوس، ارسلان فصیحی، در شهر کتاب آنلاین.داستان جهان، داستان های ترکی قرن 20. خرید کتاب ملت عشق (گالینگور) نوشته الیف شافاک از انتشارات ...
ملت عشق – کتاب ملت عشق از الیف شافاک مجموعه : روانشناسی و موفقیت , معرفی و دانلود کتاب ملت عشق – کتاب ملت عشق
کتاب صوتی ملت عشق اثر الیف شافاک یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های رمان ترکیه، داستانی از دلدادگی و عشق است. ملت عشق در چند سال اخیر بیش از 500 بار به زبان‌های مختلف تجدید چاپ شده است.
کتاب «ملت عشق» اثر نویسنده‏ی ترک - بریتانیایی «الیف شافاک»، نخستین‏‌بار در سال 2010 میلادی منتشر شد.این کتاب به‏‌سرعت به پرفروش‌‏ترین کتاب ترکیه تبدیل گشته و بیش از 500 بار تجدید چاپ یافت.
نسخه الکترونیک کتاب صوتی ملت عشق - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.
مارس ۲۰۰۹ با انتشار رمان عشق (در ایران با عنوان ملت عشق) رکورد بیشترین فروش در کمترین زمان یک اثر ادبی را درترکیه شکست با بیش از ۳۰۰ بار تجدید چاپ و ۷۵۰۰۰۰ نسخه پرفروش ترین کتاب تاریخ ترکیه شد.
کتاب صوتی ملت عشق اثر الیف شافاک ترجمه ارسلان فصیحی با صدای پروین محمدیان. کتاب صوتی ملت عشق را می توانید از ...
کتاب «ملت عشق» نوشته الیف شافاک نویسنده ترک است، که در ایران با ترجمه ارسلان فصیحی و به همت نشر ققنوس منتشر ...
کتاب صوتی ملت عشق نوشته الیف شافاک. نام اصلی(انگلیسی): The Forty Rules of Love Front Cover Elif Shafak. کتاب صوتی ملت عشق خوانشی است از رمان پرفروش «ملت عشق» نوشته «الیف شافاک»، نویسنده‌ی ترک . ملت عشق داستان دلدادگی و رهایی است.
کتاب «ملت عشق» اولین هدیه فیدیبو به همراهانش است. الیف شافام نویسنده ترک، سال ۲۰۱۰ کتاب ملت عشق را منتشر کرد.
در این بخش از مجله بانوان صورتی‌ها کتاب صوتی ملت عشق اثری ارزشمند از الیف شافاک را آماده کرده‌ایم، بهتر است پیش از گوش دادن به این کتاب خلاصه و قسمت کوتاهی از آن را مطالعه کرده و پس از آشنایی با کتاب، به نسخه صوتی گوش ...
الیف شافاک در رمان ملت عشق، دو روایت موازی شگفت انگیز را پی گرفته است-یکی معاصر و دیگری در قرن سیزدهم، در زمانی که مولانا با مرشد روحانی خود و درویشی خانه به دوش، شمس تبریزی مواجه می شود.
دانلود کتاب ملت عشق pdf. معرفی کتاب: کتاب «ملت عشق» نوشته الیف شافاک نویسنده ترک است. این کتاب توانسته با بیش از پانصد بار تجدید چاپ تبدیل به پرفروش‌ترین رمان ترکیه شود و هم چنین به زبان‌های ...
- کتابخانه تاریخ ما، به کوشش اِنی کاظمی راه اندازی شده است و توانسته است طی 12 سال، 3400 کتاب تاریخی، فلسفی، عرفانی و مذهبی گرده‌آوری کند -سعی شده است از کتاب‌های نو انتشارِ معاصر در این تارنما استفاده نشود.
معرفی کتاب. کتاب «ملت عشق» عنوان رمانی پرفروش از«الیف شافاک» نویسنده‌ی ترک است که «ارسلان فصیحی» آن را به فارسی برگردانده است.
معرفی کتاب ملت عشق. ملت عشق. از اونجایی که کتاب هدیه گرفتن رو خیلی دوست دارم، روز تولدم دوستم زهرا زحمت کشید و یه رمان به نام «ملت عشق» بهم هدیه داد.امروز ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ که خوندنش تموم شده، شروع به نوشتن این پست کردم.
به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کتاب «ملت عشق» اثر الیف شاکاف توسط ارسلان فصیحی ترجمه شد. این کتاب را انتشارات ققنوس منتشر کرده است و جزء کتاب‌های پرفروش در طرح پاییزه کتاب در سال 1395 بود .
او در هنگام تحصیل در دوره فوق‌لیسانس، اولین کتاب داستانش را در سال ۱۹۹۴ و در سال ۱۹۹۷ هم رمان دومش را منتشر کرد. پس از اتمام دوره دکترا به استانبول آمد و آینه‌های شهر را نوشت. ... «ملت عشق» (۲۰۱۰)
کتاب «ملت عشق» نوشته الیف شافاک نویسنده ترک است. این کتاب توانسته با بیش از پانصد بار تجدید چاپ تبدیل به پرفروش‌ترین رمان ترکیه شود و هم چنین به زبان‌های گوناگونی نیز ترجمه شده است.
با دانلود کتاب ملت عشق، دیداری با شمس و مولانا داشته باشید. سال گذشته دانلود کتاب ملت عشق توانست رکوردار دانلود کتاب در ایران شود. رمان ملت عشق داستان دلدادگی و سلوک عارفانه شمس و مولاناست اما به زبانی امروزی و در بستر ...
35000 تومان اعلام موجودی قبل از پرداخت فرم خرید را تکمیل کنید فورا موجودی بررسی می شود و به اطلاع شما می رسد که سفارش را پرداخت نمایید.
یاوری، محتوای کتاب «ملت عشق» را خواندنی و مشحون از مطالب ارزشمند در حوزه عرفان و زندگی عارفانه شمس و مولانا دانست و تصریح کرد: خانم شافاک در این اثر خود ضمن روایت داستان چگونگی ارتباط شمس با ...
کتاب ملت عشق ، اثری از الیف شافاک ترکیه‌ای است که در‌ آن با روایتی جذاب به داستان شمس تبریزی و مولانا پرداخته می‌شود.
قاعده ی شانزدهم: خدا بی نقص و کامل است، او را دوست داشتن آسان است. دشوار آن است که انسان فانی را با خطا و صوابش دوست داشته باشی.
درباره کتاب “ملت عشق” کتاب “ملت عشق” نوشته ی “الیف شافاک” (Elif Shafak) در سال 2009 میلادی است. این رمان با ترجمه “ارسلان فصیحی” توسط انتشارات ققنوس به زبان فارسی منتشر شده است.
کتاب ملت عشق. کاربران گرامی محتوای این فایل نسخه کامل و اورجینال کتاب ملت عشق می باشد که قالب pdf و در 546 صفحه تهیه و تنظیم شده است. جهت خرید و دانلود کتاب به روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید.
خیلی وقت پیش بود. به دلم افتاد رمانی بنویسم. ملت عشق. جرئت نکردم بنویسمش. زبانم لال شد، نوک قلمم کور.
به گزارش ایسنا بر اساس خبر رسیده از مرکز فرهنگی شهر کتاب، رمان «ملت عشق» اثری از الیف شافاک (الف شفق) نویسنده‌ ترک، که برگردان فارسی آن در طول سال جاری در ردیف کتاب‌های پرفروش بازار کتاب ایران قرار گرفته است، موضوع نشست ...
معرفی کتاب ملت عشق (چهل قانون عشق) کتاب ملت عشق (چهل قانون عشق)، اثر شگفت‌انگیز الیف شافاک، رمانی فلسفی، عاشقانه و عرفانی در مورد مولانا و شمس است که مفهومی بسیار عمیق و ماندگار دارد.خواندن این رمان بی‌تردید به همه‌ی ما ...
دانلود کتاب ملت عشق کتاب ملت عشق اثر الیف شاکاف با ترجمه فارسی با فرمت پی دی اف برای موبایل اندروید و کامپیوتر کتاب با ترجمه فارسی قرار گرفت ...
خیلی وقت پیش بود. به دلم افتاد رمانی بنویسم. ملت عشق. جرئت نکردم بنویسمش. زبانم لال شد، نوک قلمم کور.
کتاب ملت عشق در واقع دو رمان است که به صورت هنرمندانه و کاملا زیبا در کنار هم و در یک کتاب گنجانده شده اند .