پارسی یاب مطالب مفید و خواندنی از سراسر وب

پارسی یاب : متفاوت ترین سرویس اشتراک مطالب جالب و خواندنی- پارسی یاب مطالب جالب و خواندنی سرگرمی و تفریحی جوک خنده اینستاگرام تلگرام

خواص گردو از زبان خوراکیها، گردو، خواص گردو، فواید گردو، خواص دارویی گردو، مضرات گردو

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خواص گردو از زبان خوراکیها، گردو، خواص گردو، فواید گردو، خواص دارویی گردو، مضرات گردو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک خواص گردو را کلیک نمایید و یا در دسته حبوبات و سلامت از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 
سلامتی و استفاده مداوم از میوه ها رابطه کاملا مستقیمی با هم دارند ، هر چه میوه های مختلف بیشتری را استفاده کنیم ویتامین و املاح و مواد مغذی بیشتری وارد بدن ما میشوند که باعث بالا رفتن سطح سلامت بدن می شوند ، گردو یکی از بهترین تامین کننده های مواد مغذی برای بدن است . با  وجود فواید بسیار گردو سایت سلامت آکاایران قصد دارد در این مقاله تمامی خواص و فواید این میوه خوش طعم را برای شما باز گو کند ، پس از شما خواهشمندیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید :
خواص گردو از زبان خوراکیها، گردو، خواص گردو،

فواید گردو

، خواص دارویی گردو، مضرات گردو
خواص گردو,خواص گردو تازه,خواص گردو در بارداری
خواص گردو برای پوست
اسم من ((گردو)) است :
اسم من گردو است ، به من گردکان هم مى گویند و اعراب مرا جوز مى نامند. من از قدیم به حالت وحشى در آسیاى صغیر، ایران و ژاپن روییده و امروزه در تمام دنیا کاشته مى شوم . عده اى زادگاه اولیه مرا فقط ایران مى دانند. میوه ى من گرد است ، اما هر گردى گردو نیست . برگ درخت من داراى بوى مخصوصى است که در حالت تازه عطر آن بیشتر است . داراى طعمى تلخ و قابض بوده و به آسانى رنگ سبز خود را از دست داده ، و قهوه اى مى شود. لذا در صنعت دارو سازى دستور داده اند که برگهاى مرا در ماه هاى خرداد و تیر چیده و به صورت قشر بسیار نازکى پهن کنند تا بدون زیر و رو کردن خشک شود و براى این کار باید کوشید تا برگ هاى سالم و کاملا سبزرنگ را چیده و از جمع آورى برگ هایى که خود بخود ریخته اند، خوددارى شود. چنانچه به دستور فوق برگ درخت من خشک شود، رنگ سبز و عطر مخصوص خود را حفظ خواهد کرد. برگ درخت من داراى مقدارى عطر - یک ماده ى تلخ - مقدارى صمغ و مواد مازویى است . جوشانده ى برگ من در معالجه بیماریهاى جلدى بکار مى رود. و همچنین شستشوى با این جوشانده ترشحات بى رنگ زنانه را از بین مى برد و نیز به صورت غرغره در گلو درد و ورم لوزه و غیره مصرف دارد. مبتلایان به خنازیر و جوشهاى عصبى مى توانند در حدود سیصد گرم جوشانده ى برگ مرا در وان حمام بریزند و بدن خود را شستشو دهند.
به نقل از آکاایران : لانه ى سگها و گربه هاى خانگى را با برگ من فرش کنید تا کک ، ساس و کنه به خانه ى آنها راه پیدا ننمایند. اگر در زیرزمین یا اتاق یا رختخواب شما به عللى حشرات رخنه کرده اند، با ریختن برگ من آنها را از بین ببرید و در کمد لباس خود از برگ و پیوسته سبز من بریزید تا لباس هاى شما بید نزند. اگر دست شما زیاد عرق مى کند، و همیشه نمدار است ، آنرا با جوشانده ى برگ یا پوست سبز میوه ى من بشویید و بعد به آن کمى پودر بزنید تا این عیب برطرف شود.
براى معالجه جرب و اگزماى آبدار، برگ درخت مرا با پوست درخت بلوط بجوشانید و از بخور آن روى محل زخم استفاده کنید.
اگر در انبار شما مورچه رخنه کرده و مى خواهید از شر آن خلاص شوید، یا برگ مرا در آنجا بریزید و یا از آب جوشانده آن بپاشد و یا آب جوشانده ى آنرا در سوراخ لانه ى مورچه ها بریزید. اگر مى خواهید لانه ى زنبور را خراب کنید و یا مى خواهید عسل از کندو بیرون بیاورید، براى آن که مورد هجوم زنبورها واقع نشوید، کافى است دست و صورت خود را با آب برگ یا لفافه ى سبز میوه ى من آغشته کنید.
اگر باغچه شما داراى کرم هاى قرمز شده و مى خواهید آنها را فرارى دهید، یا براى خوراک بلبل یا صید ماهى بگیرید، کافى است مقدارى از جوشانده ى برگ یا لفافه سبز میوه من در آنجا بپاشید و ببینید چگونه این کرم ها از زمین بیرون آمده و فرار مى کنند.
خواص گردو,خواص گردو تازه,خواص گردو در بارداری
جوشانده برگ و لفافه سبز میوه من تنها یک داروى ضد حشره نیست ، بلکه یک داروى ضد عفونى کننده و درمان امراض جلدى از قبیل اگزما و کچلى است و به علاوه کک و مک - زگیل و پینه دست و پا را از بین مى برد و از ریزش مو و طاسى جلوگیرى مى کند و به موهاى سفید، رنگ خرمایى مى دهد. خوردن آن کرم هاى معده را از بین مى برد. براى تسکین درد دندان کافى است یک تکه از لفافه سبز میوه من با یک برگ مرا بجوید. براى درمان کرم روده آن را بجوید و آب آنرا فرو برید. دمبرگ جوان مرا روى میخچه - زگیل و پینه هاى دست و پا بمالید تا برطرف شوند.
درخت من یک درخت زیبا و بزرگ و سایه گستر است ، ولى من به شما توصیه مى کنم که هیچگاه زیر سایه درخت من نخوابید، چه روز باشد و چه شب و این به علت جوهر فرارى است که در چوب ، برگ ، میوه و صمغ درخت من موجود بوده و دائما در هوا منتشر مى شود و چه بسا اشخاصى که شب در زیر درخت من خوابیده و صبح وقتى از خواب بیدار شده اند، عقل و حواس خود را از دست داده اند.
چوب درخت من از چوبهاى محکم و قیمتى است و از قدیم در صنعت نجارى ، منبت کارى ، آبنوس کارى و ساختن لوازم لوکس و قنداق تفنگ بکار رفته است . چوب درخت مرا هرگز موریانه نمى خورد. براى معالجه اسهال خونى کافى است پنجاه گرم لفافه خارجى میوه مرا در یک لیتر آب جوشانده و تنقیه نمایید.
خواص گردو,خواص گردو تازه,خواص گردو در بارداری
شستشو با این آب ترشحات بى رنگ زنانه و خارش مهبل را برطرف خواهد کرد. لفافه خارجى میوه یا برگ سبز مرا بکوبید و روى محل درد بمالید فورا درد آن ساکت خواهد شد. اگر برگ یا لفافه ى سبز خارجى میوه مرا خوب ساییده و با مقدارى زنگ آهن مخلوط کنید، خضابى بدست مى آید که رنگ آن ثابت بوده ، و با دوام است و چون آنرا با زنگ آهن و سرکه بپزید، و یک هفته در آفتاب گذشته هر روز به هم بزنید خضابى خوشرنگ بدست مى آید. مسواک کردن با پوست سبز من یعنى مالیدن آن بر دندان مقوى لثه بوده ، و دندان را سفت مى کند و چون پوست ریشه مرا در روغن زیتون بجوشانند تا له شود، ضماد آن جهت بواسیر و امراض تهیگاه بسیار مؤ ثر است . چکاندن آب برگ من که کمى آن را گرم کرده باشند، در گوش درد آنرا تسکین مى دهد و چرک آن را بیرون مى آورد. رب پوست سبز من که با عسل و یا شیره انگور ترتیب دهند، جهت دیفترى و زخم هاى گلو و دهان و خون آمدن از بن دندان و سستى آن نافع است ، ضماد پوست تازه ى من با حنا جهت صداع مزمن و آبریزش بینى مفید است . و چون آن را بر محل دردهاى رماتیسمى - نقرس و امثال آن بگذارند، درد آنرا تسکین مى دهد و اگر خاک اره چوب مرا با سرکه مخلوط کنید و آنرا بر صورت بکشید، رنگ رخساره را باز و گلگون مى نماید. اگر خاک اره مرا در روغن زیتون خیس ‍ کنند و بر سر بمالند، شوره را از بین مى برد و مانع پیدایش شپش در آن خواهد بود.
حال اجازه دهید تهیه یک نوع نوع خضاب عالى را که سوختن آن در گذشته جزو اسرار بوده ، براى شما شرح داده و از آن سر بزرگ پرده بردارم .
در فصل پاییز در یک لیتر روغن زیتون در حدود صد گرم مازوى کوبیده ریخته و آنرا بجوشانید و بعد صاف کنید. صاف شده مرا در یک شیشه بریزید، بعد پاى درخت مرا کنده ریشه سخت آنرا ببرید و آن قسمت که متصل به درخت است در شیشه فرو کنید، بطوریکه سر آن داخل روغن شود، ولى به ته شیشه نرسد. بعد دهانه شیشه را با خمیر یا موم محکم بسته روى شیشه خاک بریزید و بگذارید تا سال دیگر در آنجا بماند. موقعى که درخت من میوه داد، خاک را کنارزده و شیشه را بیرون بیاورید. در آن شیئى شبیه مرکب غلیظ یا بهتر بگویم شبیه مغز مداد درست مى شود. اگر شانه را به این جسم کشیده و سر را با آن شانه کنید موى سفید را سیاه کرده و به آن رنگى ثابت و براق مى دهد که به آسانى پاک نمى شود.
صمغ درخت من زخم هاى عفونى و پلید را مداوا مى کند، مرهمى از آن درست مى کنید و هنر آنرا ببینید. مقدار کمى از این صمغ را در حفره ى دندان کرم خورده بگذارید و ببینید چگونه درد آنرا ساکت کرده ، و از پیشرفت پوسیدگى دندان جلوگیرى مى کند. پوست سخت من ، یعنى پوستى که بین لفافه و مغز وجود دارد نیز خالى از فایده نیست . اگر گوگرد کوبیده ى آنرا روى زخم هاى آبدار بپاشید آب آنها را جمع و جراحات آن ها را تخفیف مى دهد، خوردن یک قاشق چایخورى از آن خونریزى معدى را معالجه مى کند و قطره قطره آمدن ادرار را درمان مى نماید. حمول آن در طى طب سنتى ایران جهت خونریزى رحم تجویز شده است .
اگر چهار تا هشت گرم پوست ریشه مرا بجوشانید، و آب آنرا بعد از غذا بنوشید، فضولات معده و اخلاط لیزابه آن خارج شده ، شکم درد رامعالجه مى کند.
میوه ى من که به چهار مغز معروف است ، سرشار از ویتامین هاى ((آ)) - ((ب )) و ((اى )) و از همه مهمتر ویتامین ((اف )) است و املاحى مثل آهن - فسفر - روى و مس دارد، و نیز داراى پنجاه درصد روغن بوده و یکى از داروهایى ضد مرض قند به حساب مى آید. مغز من بسیار لطیف و ملین است ، به هضم غذا کمک مى کند و عشق را زیاد مى کند. قواى جوانى را تجدید مى کند. معده را تقویت و از تخامه کردن جلوگیرى مى نماید. قواى دماغى و نیروى تفکر و تعقل را تقویت مى کند، مخصوصا اگر همراه با انجیر خورده شود. من نانخورش خوبى براى پیران و جوانان هستم . وجود ویتامین ((اف )) در من گوهر گرانبهایى است که در کمتر میوه اى دیده مى شود. کمبود این ویتامین در مبتلایان به مرض قند بیشتر دیده مى شود و سبب بثورات جلدى است که در اثر مزمن شدن بدل به کفگیرک خواهد شد. من به علت داشتن این اکسیر گرانبها که به صورت روغن است ، امراض ‍ جلدى را معالجه و درمان مى کنم و نسیان را از بین مى برم و مرض قند را معالجه مى کنم ، مبتلایان به مرض قند اگر خوردن روغن خود را به روغن من منحصر بکنند، نتایج عالى خواهند گرفت .اگر به سلامتى خود و اطفال خود علاقه دارید، همیشه بطور صبحانه نان و پنیر و مغز گردو میل نمایید. به اطفال خود ساندویجى از نان و پنیر و مغز گردو بدهید و اگر مقدارى سبزى هم به آن اضافه کنید یک غذاى بسیار مفید براى آنها خواهد بود. مغز من به علت داشتن املاح روى ، نه تنها به فعالیت ویتامین هاى خود مى افزاید، بلکه ویتامین هاى غذاهاى دیگر را که همراه مغز من خورده شوند، وادار به فعالیت مى نماید، و به همین جهت است که توصیه کرده اند همیشه مغز مرا همراه با پنیر و سبزى میل نمایید. مغز من به علت داشتن املاح مس ، بهترین دارو جهت جلوگیرى از ترشحات بى رنگ زنانه و خارش مهبل است ، و از ترکیدن پوست بدن هنگام آبستنى و بعد از زایمان جلوگیرى مى کند.
هرگز روغن مرا در ظرف مس سفید نشده نریزید. زیرا با آن قابل ترکیب است . در کتب قدیم ایران نوشته اند اگر مغز گردو را با روغنى که تند شده و طعم آن برگشته است بجوشانند، تندى آن از بین مى رود. خوردن مغز من دل به هم خوردگى و درد آن را برطرف مى کند و براى زخم معده خوب است .
خواص گردو,خواص گردو تازه,خواص گردو در بارداری
روغن گردو

اگر مغز مرا با زیره سیاه کرمانى نرم ساییده ، و با عسل مخلوط کرده ، و در حمام بر سر و بدن فالج بمالند، و بگذارند در حمام گرم بماند تا عرق کند، نتیجه ى خوبى خواهد داد، و با همین دستور، درد مفاصل و پا درد را مى توان معالجه کرد. ضماد مغز تازه من و مالیدن آن جهت پاک شدن کک و مک و معالجه جوشهاى عصبى و عروقى اطفال نافع است . مالیدن مغز کهنه و سیاه شده ى من جهت زخم هاى کهنه و پیچدگى و تمدد اعصاب و تشنج و ترک هاى دست و پا که در اثر سرماخوردگى و خستگى ایجاد شده تجویز شده است . و نیز براى جلوگیرى از ریزش موى بدن و ورم پستان توصیه کرده اند. اگر مغز کهنه مرا بسوزانید و سوخته آنرا روى زخم کچلى بمالید آنرا درمان مى کند. چون مغز من به علت داشتن روغن لطیف بوده و زود تند مى شود، زیاده روى در خوردن آن باعث ورم و جوش در سقف دهان و لوزتین خواهد شد. به این جهت توصیه شده است که همیشه پس از خوردن مغز من ، دهان را با آب ساده بشویند و یا بعد از آن یک میوه ترش ‍ میل نمایند. زیاده روى در خوردن مغز کهنه من ، کرم کدو را از بین مى برد و چون رنگ آن برگشته و تند شود، خوردن آن سمى و خطرناک است ، و پادزهر آن قى کردن و خوردن غذاهاى ترش است . مرباى من با عسل جهت چاق شدن و تحریک شهوت مؤ ثر است ، ترشى مغز من ضعف معده را بر طرف مى کند. در هواى سرد بدن خود را با خوردن من گرم کنید، تا مبتلا به سرماخوردگى نشوید. خوردن من با انجیر و اسفند پادزهر است ، ضمنا مغز من جهت امراض جلدى مفید است ، و کشیدن آن به چشم مانع ریزش آب مى باشد.
زبان خوراکیها
غیاث الدین جزایری
[Blog_Page]

تعداد صفحات : [Blog_Page_Count]

جدیدترین مطالب
 • قدیمی ترین هفت تیر جهان را ببینید!
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس نوشته هایی در مورد خدا (5)
 • نتایج بیشتر ...
 • ظرف غذای تاشو بدون آتش غذا را گرم می کند
 • نتایج بیشتر ...
 • دلیل مرگ میلیون ها انسان در تاریک ترین دوران تاریخ جهان
 • نتایج بیشتر ...
 • درست کردن شال گردن با ژاکت قدیمی
 • نتایج بیشتر ...
 • معمای ریاضی:محاسبه تعداد صفرها
 • نتایج بیشتر ...
 • ترفندهایی برای خرید طلای عروس
 • نتایج بیشتر ...
 • ترفندهای افزایش سرعت گوشی های اندرویدی
 • نتایج بیشتر ...
 • تمرین خوش‌فکری
 • نتایج بیشتر ...
 • تاثیر خستگی بر پوست
 • نتایج بیشتر ...
 • بهترین اسباب بازی کودکان، درست انتخاب کنید
 • نتایج بیشتر ...
 • اصول و نحوه انتخاب کفش عروس
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با علل خون دماغ شدن
 • نتایج بیشتر ...
 • سونوگرافی رحم و تخمدان ها برای چیست؟
 • نتایج بیشتر ...
 • خدا کیست؟ سؤالی کفرآمیز یا خداشناسانه؟
 • نتایج بیشتر ...
 • در بارداری چه ماهی‌هایی را نباید خورد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • آغاز پیش فروش نوروز برخی از هتل های پرطرفدار از امروز
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز چهارشنبه 27 دی
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا موهای من می‌ریزند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • وقتی جواب تست بارداری مثبت است ولی باردار نیستید
 • نتایج بیشتر ...
 • ورزش کردن در هوای سرد کالری بیشتری می سوزاند
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه شامی ماست و پنیر
 • نتایج بیشتر ...
 • راهنمای سفر از بندر ترکمن تا گنبد کاووس
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه در منزل آرایش حرفه ای کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • خواجة بخشنده و غلام وفادار
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای پوشیدن کت چرم زنانه
 • نتایج بیشتر ...
 • خبر بد قدرت تفکر منطقی را از انسان می‌گیرد
 • نتایج بیشتر ...
 • تغییر سریع خروجی صدا در آیفون
 • نتایج بیشتر ...
 • جوانسازی پوست با ماساژ صورت و چشم
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی مانی رهنما (خواننده)
 • نتایج بیشتر ...
 • اس ام اس دعا
 • نتایج بیشتر ...
 • بدترین مکان زمین از زبان امام علی(ع)
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با جعبه سیاه کشتی و کارایی آن
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با لیست کامل سیسمونی
 • نتایج بیشتر ...
 • 6 نشانه که همسرتان به اجبار عاشق شماست!!
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز سه شنبه 26 دی
 • نتایج بیشتر ...
 • کاریکاتور کشتی سانچی
 • نتایج بیشتر ...
 • مدهای آرایشی عجیب
 • نتایج بیشتر ...
 • محله امام زاده یحیی تهران
 • نتایج بیشتر ...
 • نشانه‌های کمبود منیزیم که سبب ابتلا به بیماری می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا حمام سونا برای سلامتی مفید است؟
 • نتایج بیشتر ...
 • قدیمی ترین هفت تیر جهان را ببینید!
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس نوشته هایی در مورد خدا (5)
 • نتایج بیشتر ...
 • ظرف غذای تاشو بدون آتش غذا را گرم می کند
 • نتایج بیشتر ...
 • دلیل مرگ میلیون ها انسان در تاریک ترین دوران تاریخ جهان
 • نتایج بیشتر ...
 • درست کردن شال گردن با ژاکت قدیمی
 • نتایج بیشتر ...
 • معمای ریاضی:محاسبه تعداد صفرها
 • نتایج بیشتر ...
 • ترفندهایی برای خرید طلای عروس
 • نتایج بیشتر ...
 • ترفندهای افزایش سرعت گوشی های اندرویدی
 • نتایج بیشتر ...
 • تمرین خوش‌فکری
 • نتایج بیشتر ...
 • تاثیر خستگی بر پوست
 • نتایج بیشتر ...
 • بهترین اسباب بازی کودکان، درست انتخاب کنید
 • نتایج بیشتر ...
 • اصول و نحوه انتخاب کفش عروس
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با علل خون دماغ شدن
 • نتایج بیشتر ...
 • سونوگرافی رحم و تخمدان ها برای چیست؟
 • نتایج بیشتر ...
 • خدا کیست؟ سؤالی کفرآمیز یا خداشناسانه؟
 • نتایج بیشتر ...
 • در بارداری چه ماهی‌هایی را نباید خورد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • پایان مهلت به‌روزرسانی رایگان از ویندوز ۸.۱ به ویندوز ۱۰
 • نتایج بیشتر ...
 • آغاز پیش فروش نوروز برخی از هتل های پرطرفدار از امروز
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا موهای من می‌ریزند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • وقتی جواب تست بارداری مثبت است ولی باردار نیستید
 • نتایج بیشتر ...
 • ورزش کردن در هوای سرد کالری بیشتری می سوزاند
 • نتایج بیشتر ...
 • هفت ویژگی‌ افرادی که ذهن قوی دارند
 • نتایج بیشتر ...
 • فلورایدتراپی برای کودکان، خوب یا بد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای رنگ آمیزی خانه
 • نتایج بیشتر ...
 • علل و درمان بیماری آکندروپلازی
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه شامی ماست و پنیر
 • نتایج بیشتر ...
 • راهنمای سفر از بندر ترکمن تا گنبد کاووس
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه در منزل آرایش حرفه ای کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • خواجة بخشنده و غلام وفادار
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای پوشیدن کت چرم زنانه
 • نتایج بیشتر ...
 • خبر بد قدرت تفکر منطقی را از انسان می‌گیرد
 • نتایج بیشتر ...
 • تغییر سریع خروجی صدا در آیفون
 • نتایج بیشتر ...
 • جوانسازی پوست با ماساژ صورت و چشم
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی مانی رهنما (خواننده)
 • نتایج بیشتر ...
 • اس ام اس دعا
 • نتایج بیشتر ...
 • بدترین مکان زمین از زبان امام علی(ع)
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با جعبه سیاه کشتی و کارایی آن
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با لیست کامل سیسمونی
 • نتایج بیشتر ...
 • 6 نشانه که همسرتان به اجبار عاشق شماست!!
 • نتایج بیشتر ...
 • ساعت هوشمند اندرویدی ۸۵۷ میلیون تومانی
 • نتایج بیشتر ...
 • کاریکاتور کشتی سانچی
 • نتایج بیشتر ...
 • مدهای آرایشی عجیب
 • نتایج بیشتر ...
 • محله امام زاده یحیی تهران
 • نتایج بیشتر ...
 • نشانه‌های کمبود منیزیم که سبب ابتلا به بیماری می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا حمام سونا برای سلامتی مفید است؟
 • نتایج بیشتر ...
 • صادق زیبا کلام: فقر زلزله اصلي است
 • نتایج بیشتر ...
 • مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت
 • نتایج بیشتر ...
 • چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (619)
 • نتایج بیشتر ...
 • ۲/۸ درصد سود در پنج روز
 • نتایج بیشتر ...
 • عقب‌نشینی ژنـرال ضدایـرانی
 • نتایج بیشتر ...
 • دژ قیمتی بازار ارز
 • نتایج بیشتر ...
 • سكوت و فحش خوري
 • نتایج بیشتر ...
 • ناسزا های مسری سیاسیون
 • نتایج بیشتر ...
 • تیلرسون: نیروهای آمریکا در سوریه می‌مانند/ از بین بردن نفوذ ایران، از جمله اهداف ما است
 • نتایج بیشتر ...
 • سخنان تند اردوغان خطاب به کردهای سوریه: همه‌تان را له می‌کنیم
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ روسیه را به همکاری با کره شمالی در دور زدن تحریم‌ها متهم کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • طباطبایی‌نژاد: اگر موازین اخلاقی در مسابقات فوتبال رعایت شود حضور بانوان مانعی ندارد
 • نتایج بیشتر ...
 • سناتور جمهوری‌خواه: ترامپ مانند استالین با رسانه‌ها برخورد می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • سالم ترین خوراکی ها برای رفع چروک های صورت چیست؟
 • نتایج بیشتر ...
 • خطرناک ترين باكتری پنهان شده در غذاهای دريايی
 • نتایج بیشتر ...
 • فهرست جدید بیماریهای خاص اعلام شد
 • نتایج بیشتر ...
 • گزارش از هفتمین روز جشنواره موسیقی فجر (+تصاویر)
 • نتایج بیشتر ...
 • صالحی‌امیری: حاضرم از شهرداری استعفا دهم
 • نتایج بیشتر ...
 • تئو والکات به اورتون پیوست
 • نتایج بیشتر ...
 • طارمی: باید از همه پرسپولیسی ها تشکر کنم
 • نتایج بیشتر ...
 • لاوروف: مسکو آماده آغاز گفت‌وگوی سیاسی بین فلسطینیان و اسرائیل است
 • نتایج بیشتر ...
 • دادگستری استان مرکزی: جسد کشف شده درحاشیه شهر اراک ارتباطی با ناآرامی ها ندارد
 • نتایج بیشتر ...
 • پیام مسی به مناسبت خداحافظی رونالدینیو؛ فوتبال لبخند زیبای تو را فراموش نخواهد کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • واشنگتن‌پست: ترامپ دیوانه نیست اما خطرناک است
 • نتایج بیشتر ...
 • پزشکیان: برای کاهش فاصله درآمدی بین افراد چاره‌ای نیندیشیده‌ایم
 • نتایج بیشتر ...
 • هشدار خزانه‌داری آمریکا به شرکت‌ها درباره تجارت با ایران
 • نتایج بیشتر ...
 • حمله ترکیه به گارد ساحلی تحت حمایت آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • فیلم سینمایی «اکسیدان» به شبکه نمایش خانگی آمد
 • نتایج بیشتر ...
 • الکسیس سانچز با منچستریونایتد به توافق رسید
 • نتایج بیشتر ...
 • وزیر نفت: اعلام مقصد کره شمالی برای سانچی دروغی شاخدار است
 • نتایج بیشتر ...
 • فرهاد مجیدی: حتی از جام‌های استقلال مواظبت نکردند/ دوران بازی‌های کثیف تمام شده است
 • نتایج بیشتر ...
 • موافقت استانداری تهران با طرح جدید ترافیک مشروط به کاهش ترافیک و آلودگی هوا
 • نتایج بیشتر ...
 • حکم غیابی حبس ابد برای «یوسف القرضاوی»
 • نتایج بیشتر ...
 • مشکلات طارمی در الغرافه ادامه دارد
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش جالب کاسیاس نسبت به خداحافظی رونالدینیو
 • نتایج بیشتر ...
 • لاریجانی: حرف‌های ترامپ نوعی جنگ جدید را نشان می‌دهد
 • نتایج بیشتر ...
 • اختصاص ۲۳۰ میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار
 • نتایج بیشتر ...
 • محل اقامت تیم‌های حاضر در جام جهانی/ مسی و رونالدو در همسایگی ایران
 • نتایج بیشتر ...
 • گونه های حیات در اعماق خلیج مکزیک‎ (+تصاویر)
 • نتایج بیشتر ...
 • عضو فراکسیون امید: ناآرامی‌‌ها نشان داد ناامید کردن مردم از اصلاح‌طلبان به قهر از نظام منجر می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • دفاع زیدان از رونالدو
 • نتایج بیشتر ...
 • پینوکیویی به نام ترامپ
 • نتایج بیشتر ...
 • عضو کمیسیون تلفیق: پایین‌ترین حقوق‌ها ۱۸ درصد افزایش پیدا می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • عارف: روند پیگیری رفع حصر قابل قبول است
 • نتایج بیشتر ...
 • هاآرتص: ترامپ انتحاری عمل می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • حضور دو کره در بازی‌های المپیک زمستانی با یک پرچم مشترک
 • نتایج بیشتر ...
 • سقوط آزاد بیت‌کوین/ بالاخره تب پول دیجیتالی هم خوابید
 • نتایج بیشتر ...
 • وزیر دادگستری: از اول هم قرار نبود فیلترینگ تلگرام دائمی باشد/ قدری ادبیات‌مان را مهربانانه‌تر کنیم
 • نتایج بیشتر ...
 • بارزانی: خروج اتحاد اسلامی از دولت اقلیم کردستان عراق تصمیم سنجیده و درستی نیست
 • نتایج بیشتر ...
 • کفاشیان: دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران در عراق منوط به مجوز فیفا است
 • نتایج بیشتر ...
 • افتخاری: شفر خودش نامه زد که جباری رانمی‌خواهد/ لازم باشد اسناد را منتشر می‌کنیم
 • نتایج بیشتر ...
 • «مهران مدیری» مجری برنامه «هفت» شد
 • نتایج بیشتر ...
 • برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری امشب میزبان احمد نجفی است
 • نتایج بیشتر ...
 • امیر خجسته: پشت پرده افزایش قیمت‌ خودروهای خارجی را به موقع منتشر می‌کنم
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ: نظام مهاجرتی آمریکا امنیت ملی را تهدید می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • تلگراف: تشدید تهدیدات ترامپ علیه ایران منطقه را بی‌ثبات می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • وزیر تنهایی در انگلیس
 • نتایج بیشتر ...
 • عضو کمیسیون تلفیق: پایین‌ترین حقوق‌ها ۱۸ درصد افزایش پیدا می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • لاوروف: مسکو آماده آغاز گفت‌وگوی سیاسی بین فلسطینیان و اسرائیل است
 • نتایج بیشتر ...
 • پینوکیویی به نام ترامپ
 • نتایج بیشتر ...
 • دژ قیمتی بازار ارز
 • نتایج بیشتر ...
 • ناسزا های مسری سیاسیون
 • نتایج بیشتر ...
 • افزایش قیمت مسکن تحرک ادامه حیات است
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ روسیه را به همکاری با کره شمالی در دور زدن تحریم‌ها متهم کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • طباطبایی‌نژاد: اگر موازین اخلاقی در مسابقات فوتبال رعایت شود حضور بانوان مانعی ندارد
 • نتایج بیشتر ...
 • صادق زیبا کلام: فقر زلزله اصلي است
 • نتایج بیشتر ...
 • سكوت و فحش خوري
 • نتایج بیشتر ...
 • عقب‌نشینی ژنـرال ضدایـرانی
 • نتایج بیشتر ...
 • تیلرسون: نیروهای آمریکا در سوریه می‌مانند/ از بین بردن نفوذ ایران، از جمله اهداف ما است
 • نتایج بیشتر ...
 • لاریجانی: حرف‌های ترامپ نوعی جنگ جدید را نشان می‌دهد
 • نتایج بیشتر ...
 • حذف اعتبار۲۰۰میلیارد تومانی برخی نهادها در سال ۹۷/ ممنوعیت افزایش تعرفه‌های دولتی در سال آینده
 • نتایج بیشتر ...
 • وزارت بهداشت: ادعای قصور پزشکی در مورد درمان یکی از مقامات سیاسی خلاف است
 • نتایج بیشتر ...
 • گزارش از هفتمین روز جشنواره موسیقی فجر (+تصاویر)
 • نتایج بیشتر ...
 • ۵مجری محبوبی که همیشه طرف مردم را می‌گیرند
 • نتایج بیشتر ...
 • خانه «نیما» را سفره‌خانه می‌کنم
 • نتایج بیشتر ...
 • در اینستاگرام ستاره های خارجی چه خبر است؟ (3)
 • نتایج بیشتر ...
 • «مهران مدیری» مجری برنامه «هفت» شد
 • نتایج بیشتر ...
 • بازیگران جدید کاتوشیا
 • نتایج بیشتر ...
 • نگاه سیاسی به 3 شخصیت فیلم «قیصر» / سعید حجاریان: در بین گروه‌های سیاسی، هم خان‌دایی پرورش داده‌ایم، هم فرمان و هم قیصر
 • نتایج بیشتر ...
 • جستجو برای یافتن طلا در کانال فاضلاب
 • نتایج بیشتر ...
 • گونه های حیات در اعماق خلیج مکزیک‎ (+تصاویر)
 • نتایج بیشتر ...
 • دیوار مرگ هندی‌ها در عکس روز نشنال جئوگرافیک/عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • کم وزن‌ترین نوزاد جهان + عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • کشف فسیل دایناسوری با پرهای رنگارنگ در چین
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ نجات جان یک بچه فیل
 • نتایج بیشتر ...
 • درخواست دو میلیون دلاری دنیزلی/ آرتور سایلام امشب به تبریز می‌آید
 • نتایج بیشتر ...
 • طارمی: باید از همه پرسپولیسی ها تشکر کنم
 • نتایج بیشتر ...
 • پیام مسی به مناسبت خداحافظی رونالدینیو؛ فوتبال لبخند زیبای تو را فراموش نخواهد کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • ساخت یک حسگر کاغذی ارزان‌قیمت برای سنجش آلودگی آب
 • نتایج بیشتر ...
 • ساخت ربات های انسان نما در هنگ کنگ
 • نتایج بیشتر ...