پارسی یاب مطالب مفید و خواندنی از سراسر وب

پارسی یاب : متفاوت ترین سرویس اشتراک مطالب جالب و خواندنی- پارسی یاب مطالب جالب و خواندنی سرگرمی و تفریحی جوک خنده اینستاگرام تلگرام

درمان تب خال ناحیه تناسلی

تب خال ناحیه تناسلی

تب خال ناحیه تناسلی عفونت ناشی از هرپس سيمپلكس یا HSVاست. دو نوع HSV وجود دارد، و هر دو می تواند باعث تب خال ناحیه تناسلی. HSV نوع 1 شایع ترین آلوده لب باعث زخم شناخته شده به عنوان تب تاول و یا زخم های سرد، اما همچنین می تواند آلوده ناحیه تناسلی و تولید زخم وجود دارد. HSV نوع 2 علت معمول تب خال ناحیه تناسلی است، اما آن را نیز می تواند دهان را در دهان هم رابطه جنسی آلوده. کسی که تب خال ناحیه تناسلی عفونت می تواند به راحتی تصویب و یا انتقال ویروس به فرد uninfected در هنگام رابطه جنسی.

تب خال ناحیه تناسلی می تواند تولید زخم (همچنین به نام ضايعات) در داخل و اطراف منطقه واژن در آلت تناسلی مرد, اطراف مقعد باز و در باسن یا ران. گاه به گاه، زخم ها نیز در سایر نقاط بدن که در آن ویروس را از طریق پوست شکسته شده است ظاهر می شود.

تب خال ناحیه تناسلی در سلول های عصبی خاصی از بدن برای زندگی باقی می ماند و تب خال ناحیه تناسلی نشانه روشن و خاموش در برخی از افراد آلوده می تواند تولید کند. هیچ راهی برای درمان تب خال ناحیه تناسلی، شما تنها می توانید درمان تب خال ناحیه تناسلی به جلوگیری یا درمان تب خال ناحیه تناسلی شیوع استفاده کنید.

علل تب خال ناحیه تناسلی

اصلی علت تب خال ناحیه تناسلی است داشتن رابطه جنسی با کسی که در حال حاضر با داشتن شیوع تب خال ناحیه تناسلی است. شیوع تب خال ناحیه تناسلی این بدان معنی است که HSV فعال است. تب خال ناحیه تناسلی درمان برای درمان این شیوع استفاده می شود. هنگامی که فعال, ویروس معمولا زخم قابل رویت در ناحیه تناسلی باعث. بازیگران زخم خاموش ویروس (ریختن) است که می تواند شخص دیگری را آلوده. گاهی اوقات، با این حال، یک فرد می تواند شیوع و هیچ زخم قابل مشاهده در تمام. مردم اغلب تب خال ناحیه تناسلی با داشتن تماس جنسی با دیگران که آنها هم مبتلا شده باشند نمی دانند و یا که با داشتن شیوع تب خال بدون زخم هر دریافت کنید.

فرد مبتلا به تب خال ناحیه تناسلی نیز می تواند یک شریک جنسی را در دهان هم رابطه جنسی آلوده. ویروس تنها به ندرت، اگر در همه، توسط دست زدن به اشیاء مانند صندلی توالت یا وان آب داغ پخش شده است.

علائم تب خال ناحیه تناسلی

متاسفانه، بسیاری از افراد که تب خال ناحیه تناسلی آن از آنجا که آنها هرگز هر گونه علائم تب خال ناحیه تناسلی، و یا آنها هر گونه علائم تب خال ناحیه تناسلی ممکن است آنها را تشخیص نمی دانم. زمانی که علائم تب خال ناحیه تناسلی وجود دارد، آنها می تواند در هر فرد متفاوت باشد. اغلب اوقات، هنگامی که یک فرد با تب خال ناحیه تناسلی آلوده می شود و برای اولین بار, علائم را ظرف مدت دو تا 10 روز ظاهر خواهد شد. این قسمت اول از تب خال ناحیه تناسلی علائم معمولا آخرین دو تا سه هفته.

علائم تب خال ناحیه تناسلی اولیه از شیوع تب خال ناحیه تناسلی عبارتند از:

 • خارش یا سوزش در ناحیه تناسلی یا احساس.
 • درد در پاها و باسن یا ناحیه تناسلی.
 • تخلیه مایع از مهبل (واژن).
 • احساس فشار در شکم.
ظرف چند روز زخم به نظر می رسد در نزدیکی جایی که ویروس بدن، مانند در دهان، آلت تناسلی مرد یا مهبل (واژن) وارد است. آنها همچنین می تواند در داخل واژن و دهانه رحم در زنان و یا در گذشت ادرار زنان و مردان رخ دهد. برآمدگی های کوچک قرمز ظاهر می شود اولین, توسعه را به تاولبا, و سپس تبدیل به باز کردن زخمدردناک. بیش از چند روز، زخم خرچنگ پو تبدیل و سپس بدون ترک زخم التیام. برخی از تب خال ناحیه تناسلی علائم دیگر که ممکن است با قسمت اول از تب خال ناحیه تناسلی تب سردرددردهای عضلانی ادرار کردن دردناک و یا مشکل ترشحات و غدد متورم در منطقه کشاله ران است.

شیوع تب خال ناحیه تناسلی

اگر شما توسط HSV 1 یا 2 آلوده شده اند، شما احتمالا علائم تب خال ناحیه تناسلی یا تب خال ناحیه تناسلی شیوع بیماری از زمان به زمان داشته باشد. پس از درمان تب خال ناحیه تناسلی, پس از اتمام ویروس فعال، بودن این سپس به اعصاب در پایان ستون فقرات که آن باقی می ماند در حالی که سفر. حتی پس از زخم ها از بین رفته اند، این ویروس در درون سلول های عصبی در هنوز و پنهان دولت، که به معنی آن است که غیر فعال باقی می ماند.

در بیشتر مردم، ویروس چند بار در سال فعال شوند. این عودنامیده می شود. اما دانشمندان هنوز چرا این اتفاق می افتد نمی دانند. هنگامی که دوباره فعال شود, این اعصاب به پوست، جایی که آن busies خود را با ساخت ویروس ها بیشتر در نزدیکی محل عفونت بسیار برای اولین بار سفر در امتداد. این است که در آن زخم جدید معمولا ظاهر می شود.

گاهی اوقات، این ویروس می تواند تبدیل به فعال اما نمی شود هر گونه شیوع تب خال ناحیه تناسلی است که دیده می شود. در این زمان، مقدار کمی از ویروس یا در نزدیکی مکان عفونت اولین مایعات از دهان و آلت تناسلی مرد یا مهبل (واژن)، و یا از زخم به سختی قابل توجه ریخته می شود ممکن است. شما نمی ممکن است متوجه دلیل آن اغلب هنوز هرگونه باعث درد و یا احساس ناراحت کننده این ریختن. حتی اگر شما ممکن است از ریختن آگاه است، شما هنوز هم شریک جنسی در طول این زمان آلوده می تواند.

بعد از اولین شیوع تب خال ناحیه تناسلیهر شیوع تب خال ناحیه تناسلی آینده معمولا خفیف و تنها در حدود یک هفته گذشته است. یک فرد آلوده شیوع تب خال ناحیه تناسلی مورد به اتفاق می افتد با احساس سوزن سوزن شدن احساس و یا خارش در ناحیه تناسلی یا درد در باسن یا پایین پا می دانیم که ممکن است. برای برخی افراد, این علائم تب خال ناحیه تناسلی اولیه می تواند بخشی دردناک و آزار دهنده ترین قسمت. گاهی اوقات، تنها سوزن سوزن شدن و و خارش حضور دارند و هیچ زخم قابل رویت توسعه، هیچ درمان تب خال ناحیه تناسلی مورد نیاز است. در زمانهای دیگر، تاول به نظر می رسد که ممکن است بسیار کوچک و به سختی قابل توجه، و یا آنها ممکن است شکستن را به زخم های باز است که بیش از پوسته و سپس ناپدید می شوند.

فرکانس و شدت حملات راجعه تا حد زیادی متفاوت است. در حالی که برخی از مردم فقط یک یا دو شیوع تب خال ناحیه تناسلی در طول عمر، دیگران ممکن است شیوع تب خال ناحیه تناسلی چندین سال. تعداد و الگوی تکرار شیوع بیماری اغلب در طول زمان برای یک فرد تغییر دهید. دانشمندان نمی دانم چه چیزی باعث این ویروس شدن دوباره فعال. اگر چه برخی از افراد مبتلا به تب خال ناحیه تناسلی که گزارش شیوع بیماری خود را آورده اند توسط دیگر بیماری، استرس، یا داشتن سندرم قبل از قاعدگی، تب خال ناحیه تناسلی شیوع بیماری اغلب قابل پیش بینی نیست و شما تب خال ناحیه تناسلی محصولات درمان برای جلوگیری از آن نمی باشد. در برخی موارد شیوع بیماری ممکن است به قرار گرفتن در معرض نور خورشید متصل.

تشخیص تب خال ناحیه تناسلی

زخم تب خال ناحیه تناسلی ممکن است قابل رویت به چشم غیر مسلح، یک پزشک یا دیگر کارگر مراقبت های بهداشتی به انجام آزمايشات چند سعی کنید که سایر علائم تب خال ناحیه تناسلی ویروس هرپس ناشی از اثبات داشته باشند زیرا ممکن است. حتی اگر تستهای آزمایشگاهی نشان ندهید ویروس در بدن شخص هنوز تب خال ناحیه تناسلی، با این حال، ممکن است.

آزمایش خون نمی نشان می دهد که آیا یک فرد می تواند شخص دیگری با ویروس هرپس آلوده. آزمایش خون، با این حال، اگر یک فرد در هر زمان با HSV آلوده شده است نشان می دهد. جدیدتر آزمایش خون می تواند بگوید که آیا یک فرد با HSV 1 و/یا 2 آلوده شده است وجود دارد.

درمان تب خال ناحیه تناسلی

در قسمت هرپس فعال که آیا قسمت اول یا یک تکرار، شما چند مرحله ساده درمان تب خال ناحیه تناسلی به سرعت بخشیدن به درمان و جلوگیری از گسترش عفونت به جاهای دیگر در بدن و یا افراد دیگر باید دنبال:
 • منطقه آلوده حفظ تمیز و خشک برای جلوگیری از عفونت دیگر از در حال توسعه.
 • سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به زخم.
 • شستشوی دست خود را پس از تماس با زخم.
 • اجتناب از تماس های جنسی از زمان شما اول هر گونه علائم تب خال ناحیه تناسلی تا زخم کاملا، که شفا است, پوسته کاهش یافته است و پوست جدید تشکیل شده است که در آن درد بود احساس.

تب خال ناحیه تناسلی زنان

معمولا, تب خال ناحیه تناسلی نه مشکلات عمده در بزرگسالان سالم باعث عفونت. در برخی از مردم که سیستم ایمنی بدن به درستی کار نمی, تب خال ناحیه تناسلی قسمت می تواند مدت زمان طولانی گذشته و غیر منتظره ای شدید باشد. (سیستم ایمنی بدن را دعوا کردن مهاجمان خارجی مانند ویروس ها.)

اگر یک زن است او قسمت اول از تب خال ناحیه تناسلی در حالی که او باردار، او ویروس به فرزند متولد نشده خود منتقل می کند و قادر به ارائه یک نوزاد نارس ممکن است. نیمی از کودکان مبتلا به تب خال یا مردن یا از آسیب به اعصاب خود رنج می برند. یک کودک متولد شده با هرپس می تواند مشکلات جدی است که ممکن است بر مغز و پوست یا چشم توسعه. اگر نوزادان متولد شده با هرپس بلافاصله درمان با درمان تب خال ناحیه تناسلی، شانس خود را از سالم بودن افزایش می یابد. اگر شما با تب خال ناحیه تناسلی باردار و آلوده هستند، بنابراین، شما در تماس نزدیک با دکتر خود قبل، حین و بعد از اقامت باید کودک شما متولد شده است.

اگر زن باردار شیوع تب خال ناحیه تناسلی است و یکی از اولین نیست، نوزاد خود خطر زايمان آلوده شدن بسیار کم است.

اگر یک زن در طول کار و تحویل شیوع داشتن است و تبخال ضایعات در داخل یا نزدیک کانال تولد، دکتر سزارين برای محافظت از کودک را انجام دهد.بسیاری از زنان مبتلا به تب خال ناحیه تناسلی، با این حال، علائم عفونت فعال با ویروس در طول این زمان ندارد و زايمان طبيعي می تواند داشته باشد.

درمان تب خال ناحیه تناسلی

اگر نشانه های اولیه از شیوع تب خال ناحیه تناسلی یا زخم قابل رویت شما نمی مقاربت جنسی و یا دهان هم رابطه جنسی تا درمان تب خال ناحیه تناسلی کامل هنگامی که نشانه های از بین رفته اند و/یا زخم های شفا کاملا را باید داشته باشد. بین شیوع بیماری، با استفاده از کاندوم در طول مقاربت جنسی برخی از حفاظت از ویروس ارائه ممکن است.

ما می تواند در درمان تب خال ناحیه تناسلی توصیه می کنیم — سیستم AvaCare. AvaCare سیستم پشتیبانی از عملکرد سیستم ایمنی بدن سالم با ترکیب تخصصی از فعال botanicals شناخته شده برای قرن ها به مهار علایم معمول عفونت های باکتریایی و ویروسی. این ترکیب اختصاصی برای تقریبا یک دهه توسط Naturopaths توصیه شده و یکی از re-ordered ترین محصولات ما باقی می ماند.

RatingHealthcare Product AvaCare سیستم متشکل از مراحل 2:

1. پیشگیری گام - actives گیاهی در Avacare عمل به عنوان تصفیه کننده خون در طب سنتی چینی بر اساس طراحی شده. این فرمول به طور خاص به پاک کردن و جلوگیری از ساخت سمی بنابراین کمک به جلوگیری از نشانه های فعال مشترک ویروس ها ایجاد شده است.

2 اقدامات ترمیمی گام فاز-فعال توسط Zenhance ترکیب گیاهی برای تقویت دفاع طبیعی بدن را از طریق سم زدایی طبیعی را از طریق دستگاه رژیم غذایی طراحی شده است.

شامل سیستم AvaCare : دانه ریشه باباآدم، ریشه اورگان انگور، ايساتيس ریشه، هیفل میوه، پیچ امین الدوله گل، گل صد تومانی قرمز (ریشه)، ریشه قاصدک، منحصر غده، ریشه شیرین بیان، گون (astragalus) (ریشه), جینسنگ سیبری (ریشه), درخت جنسهیاجنسان کره ای (ریشه)، عصاره Reishi (ميوه)، اکیناسه Augustifolia (ریشه)، میوه Lycium زنجبیل (ریشه).

گارانتی AvaCare: اگر هر محصول انتظارات شما را ملاقات است، لطفا آن را ظرف 60 روز حمل و نقل بازگشت.

سفارش سیستم AvaCare

با تشکر
شما وب سایت فیلم کارگردان تهیه کننده

[Blog_Page]

تعداد صفحات : [Blog_Page_Count]

جدیدترین مطالب
 • قدیمی ترین هفت تیر جهان را ببینید!
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس نوشته هایی در مورد خدا (5)
 • نتایج بیشتر ...
 • ظرف غذای تاشو بدون آتش غذا را گرم می کند
 • نتایج بیشتر ...
 • دلیل مرگ میلیون ها انسان در تاریک ترین دوران تاریخ جهان
 • نتایج بیشتر ...
 • درست کردن شال گردن با ژاکت قدیمی
 • نتایج بیشتر ...
 • معمای ریاضی:محاسبه تعداد صفرها
 • نتایج بیشتر ...
 • ترفندهایی برای خرید طلای عروس
 • نتایج بیشتر ...
 • ترفندهای افزایش سرعت گوشی های اندرویدی
 • نتایج بیشتر ...
 • تمرین خوش‌فکری
 • نتایج بیشتر ...
 • تاثیر خستگی بر پوست
 • نتایج بیشتر ...
 • بهترین اسباب بازی کودکان، درست انتخاب کنید
 • نتایج بیشتر ...
 • اصول و نحوه انتخاب کفش عروس
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با علل خون دماغ شدن
 • نتایج بیشتر ...
 • سونوگرافی رحم و تخمدان ها برای چیست؟
 • نتایج بیشتر ...
 • خدا کیست؟ سؤالی کفرآمیز یا خداشناسانه؟
 • نتایج بیشتر ...
 • در بارداری چه ماهی‌هایی را نباید خورد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • آغاز پیش فروش نوروز برخی از هتل های پرطرفدار از امروز
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز چهارشنبه 27 دی
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا موهای من می‌ریزند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • وقتی جواب تست بارداری مثبت است ولی باردار نیستید
 • نتایج بیشتر ...
 • ورزش کردن در هوای سرد کالری بیشتری می سوزاند
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه شامی ماست و پنیر
 • نتایج بیشتر ...
 • راهنمای سفر از بندر ترکمن تا گنبد کاووس
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه در منزل آرایش حرفه ای کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • خواجة بخشنده و غلام وفادار
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای پوشیدن کت چرم زنانه
 • نتایج بیشتر ...
 • خبر بد قدرت تفکر منطقی را از انسان می‌گیرد
 • نتایج بیشتر ...
 • تغییر سریع خروجی صدا در آیفون
 • نتایج بیشتر ...
 • جوانسازی پوست با ماساژ صورت و چشم
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی مانی رهنما (خواننده)
 • نتایج بیشتر ...
 • اس ام اس دعا
 • نتایج بیشتر ...
 • بدترین مکان زمین از زبان امام علی(ع)
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با جعبه سیاه کشتی و کارایی آن
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با لیست کامل سیسمونی
 • نتایج بیشتر ...
 • 6 نشانه که همسرتان به اجبار عاشق شماست!!
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز سه شنبه 26 دی
 • نتایج بیشتر ...
 • کاریکاتور کشتی سانچی
 • نتایج بیشتر ...
 • مدهای آرایشی عجیب
 • نتایج بیشتر ...
 • محله امام زاده یحیی تهران
 • نتایج بیشتر ...
 • نشانه‌های کمبود منیزیم که سبب ابتلا به بیماری می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا حمام سونا برای سلامتی مفید است؟
 • نتایج بیشتر ...
 • قدیمی ترین هفت تیر جهان را ببینید!
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس نوشته هایی در مورد خدا (5)
 • نتایج بیشتر ...
 • ظرف غذای تاشو بدون آتش غذا را گرم می کند
 • نتایج بیشتر ...
 • دلیل مرگ میلیون ها انسان در تاریک ترین دوران تاریخ جهان
 • نتایج بیشتر ...
 • درست کردن شال گردن با ژاکت قدیمی
 • نتایج بیشتر ...
 • معمای ریاضی:محاسبه تعداد صفرها
 • نتایج بیشتر ...
 • ترفندهایی برای خرید طلای عروس
 • نتایج بیشتر ...
 • ترفندهای افزایش سرعت گوشی های اندرویدی
 • نتایج بیشتر ...
 • تمرین خوش‌فکری
 • نتایج بیشتر ...
 • تاثیر خستگی بر پوست
 • نتایج بیشتر ...
 • بهترین اسباب بازی کودکان، درست انتخاب کنید
 • نتایج بیشتر ...
 • اصول و نحوه انتخاب کفش عروس
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با علل خون دماغ شدن
 • نتایج بیشتر ...
 • سونوگرافی رحم و تخمدان ها برای چیست؟
 • نتایج بیشتر ...
 • خدا کیست؟ سؤالی کفرآمیز یا خداشناسانه؟
 • نتایج بیشتر ...
 • در بارداری چه ماهی‌هایی را نباید خورد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • پایان مهلت به‌روزرسانی رایگان از ویندوز ۸.۱ به ویندوز ۱۰
 • نتایج بیشتر ...
 • آغاز پیش فروش نوروز برخی از هتل های پرطرفدار از امروز
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا موهای من می‌ریزند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • وقتی جواب تست بارداری مثبت است ولی باردار نیستید
 • نتایج بیشتر ...
 • ورزش کردن در هوای سرد کالری بیشتری می سوزاند
 • نتایج بیشتر ...
 • هفت ویژگی‌ افرادی که ذهن قوی دارند
 • نتایج بیشتر ...
 • فلورایدتراپی برای کودکان، خوب یا بد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای رنگ آمیزی خانه
 • نتایج بیشتر ...
 • علل و درمان بیماری آکندروپلازی
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه شامی ماست و پنیر
 • نتایج بیشتر ...
 • راهنمای سفر از بندر ترکمن تا گنبد کاووس
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه در منزل آرایش حرفه ای کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • خواجة بخشنده و غلام وفادار
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای پوشیدن کت چرم زنانه
 • نتایج بیشتر ...
 • خبر بد قدرت تفکر منطقی را از انسان می‌گیرد
 • نتایج بیشتر ...
 • تغییر سریع خروجی صدا در آیفون
 • نتایج بیشتر ...
 • جوانسازی پوست با ماساژ صورت و چشم
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی مانی رهنما (خواننده)
 • نتایج بیشتر ...
 • اس ام اس دعا
 • نتایج بیشتر ...
 • بدترین مکان زمین از زبان امام علی(ع)
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با جعبه سیاه کشتی و کارایی آن
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با لیست کامل سیسمونی
 • نتایج بیشتر ...
 • 6 نشانه که همسرتان به اجبار عاشق شماست!!
 • نتایج بیشتر ...
 • ساعت هوشمند اندرویدی ۸۵۷ میلیون تومانی
 • نتایج بیشتر ...
 • کاریکاتور کشتی سانچی
 • نتایج بیشتر ...
 • مدهای آرایشی عجیب
 • نتایج بیشتر ...
 • محله امام زاده یحیی تهران
 • نتایج بیشتر ...
 • نشانه‌های کمبود منیزیم که سبب ابتلا به بیماری می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا حمام سونا برای سلامتی مفید است؟
 • نتایج بیشتر ...
 • صادق زیبا کلام: فقر زلزله اصلي است
 • نتایج بیشتر ...
 • مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت
 • نتایج بیشتر ...
 • چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (619)
 • نتایج بیشتر ...
 • ۲/۸ درصد سود در پنج روز
 • نتایج بیشتر ...
 • عقب‌نشینی ژنـرال ضدایـرانی
 • نتایج بیشتر ...
 • دژ قیمتی بازار ارز
 • نتایج بیشتر ...
 • سكوت و فحش خوري
 • نتایج بیشتر ...
 • ناسزا های مسری سیاسیون
 • نتایج بیشتر ...
 • تیلرسون: نیروهای آمریکا در سوریه می‌مانند/ از بین بردن نفوذ ایران، از جمله اهداف ما است
 • نتایج بیشتر ...
 • سخنان تند اردوغان خطاب به کردهای سوریه: همه‌تان را له می‌کنیم
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ روسیه را به همکاری با کره شمالی در دور زدن تحریم‌ها متهم کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • طباطبایی‌نژاد: اگر موازین اخلاقی در مسابقات فوتبال رعایت شود حضور بانوان مانعی ندارد
 • نتایج بیشتر ...
 • سناتور جمهوری‌خواه: ترامپ مانند استالین با رسانه‌ها برخورد می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • سالم ترین خوراکی ها برای رفع چروک های صورت چیست؟
 • نتایج بیشتر ...
 • خطرناک ترين باكتری پنهان شده در غذاهای دريايی
 • نتایج بیشتر ...
 • فهرست جدید بیماریهای خاص اعلام شد
 • نتایج بیشتر ...
 • گزارش از هفتمین روز جشنواره موسیقی فجر (+تصاویر)
 • نتایج بیشتر ...
 • صالحی‌امیری: حاضرم از شهرداری استعفا دهم
 • نتایج بیشتر ...
 • تئو والکات به اورتون پیوست
 • نتایج بیشتر ...
 • طارمی: باید از همه پرسپولیسی ها تشکر کنم
 • نتایج بیشتر ...
 • لاوروف: مسکو آماده آغاز گفت‌وگوی سیاسی بین فلسطینیان و اسرائیل است
 • نتایج بیشتر ...
 • دادگستری استان مرکزی: جسد کشف شده درحاشیه شهر اراک ارتباطی با ناآرامی ها ندارد
 • نتایج بیشتر ...
 • پیام مسی به مناسبت خداحافظی رونالدینیو؛ فوتبال لبخند زیبای تو را فراموش نخواهد کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • واشنگتن‌پست: ترامپ دیوانه نیست اما خطرناک است
 • نتایج بیشتر ...
 • پزشکیان: برای کاهش فاصله درآمدی بین افراد چاره‌ای نیندیشیده‌ایم
 • نتایج بیشتر ...
 • هشدار خزانه‌داری آمریکا به شرکت‌ها درباره تجارت با ایران
 • نتایج بیشتر ...
 • حمله ترکیه به گارد ساحلی تحت حمایت آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • فیلم سینمایی «اکسیدان» به شبکه نمایش خانگی آمد
 • نتایج بیشتر ...
 • الکسیس سانچز با منچستریونایتد به توافق رسید
 • نتایج بیشتر ...
 • وزیر نفت: اعلام مقصد کره شمالی برای سانچی دروغی شاخدار است
 • نتایج بیشتر ...
 • فرهاد مجیدی: حتی از جام‌های استقلال مواظبت نکردند/ دوران بازی‌های کثیف تمام شده است
 • نتایج بیشتر ...
 • موافقت استانداری تهران با طرح جدید ترافیک مشروط به کاهش ترافیک و آلودگی هوا
 • نتایج بیشتر ...
 • حکم غیابی حبس ابد برای «یوسف القرضاوی»
 • نتایج بیشتر ...
 • مشکلات طارمی در الغرافه ادامه دارد
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش جالب کاسیاس نسبت به خداحافظی رونالدینیو
 • نتایج بیشتر ...
 • لاریجانی: حرف‌های ترامپ نوعی جنگ جدید را نشان می‌دهد
 • نتایج بیشتر ...
 • اختصاص ۲۳۰ میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار
 • نتایج بیشتر ...
 • محل اقامت تیم‌های حاضر در جام جهانی/ مسی و رونالدو در همسایگی ایران
 • نتایج بیشتر ...
 • گونه های حیات در اعماق خلیج مکزیک‎ (+تصاویر)
 • نتایج بیشتر ...
 • عضو فراکسیون امید: ناآرامی‌‌ها نشان داد ناامید کردن مردم از اصلاح‌طلبان به قهر از نظام منجر می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • دفاع زیدان از رونالدو
 • نتایج بیشتر ...
 • پینوکیویی به نام ترامپ
 • نتایج بیشتر ...
 • عضو کمیسیون تلفیق: پایین‌ترین حقوق‌ها ۱۸ درصد افزایش پیدا می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • عارف: روند پیگیری رفع حصر قابل قبول است
 • نتایج بیشتر ...
 • هاآرتص: ترامپ انتحاری عمل می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • حضور دو کره در بازی‌های المپیک زمستانی با یک پرچم مشترک
 • نتایج بیشتر ...
 • سقوط آزاد بیت‌کوین/ بالاخره تب پول دیجیتالی هم خوابید
 • نتایج بیشتر ...
 • وزیر دادگستری: از اول هم قرار نبود فیلترینگ تلگرام دائمی باشد/ قدری ادبیات‌مان را مهربانانه‌تر کنیم
 • نتایج بیشتر ...
 • بارزانی: خروج اتحاد اسلامی از دولت اقلیم کردستان عراق تصمیم سنجیده و درستی نیست
 • نتایج بیشتر ...
 • کفاشیان: دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران در عراق منوط به مجوز فیفا است
 • نتایج بیشتر ...
 • افتخاری: شفر خودش نامه زد که جباری رانمی‌خواهد/ لازم باشد اسناد را منتشر می‌کنیم
 • نتایج بیشتر ...
 • «مهران مدیری» مجری برنامه «هفت» شد
 • نتایج بیشتر ...
 • برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری امشب میزبان احمد نجفی است
 • نتایج بیشتر ...
 • امیر خجسته: پشت پرده افزایش قیمت‌ خودروهای خارجی را به موقع منتشر می‌کنم
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ: نظام مهاجرتی آمریکا امنیت ملی را تهدید می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • تلگراف: تشدید تهدیدات ترامپ علیه ایران منطقه را بی‌ثبات می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • وزیر تنهایی در انگلیس
 • نتایج بیشتر ...
 • عارف: روند پیگیری رفع حصر قابل قبول است
 • نتایج بیشتر ...
 • سناتور جمهوری‌خواه: ترامپ مانند استالین با رسانه‌ها برخورد می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • امیر خجسته: پشت پرده افزایش قیمت‌ خودروهای خارجی را به موقع منتشر می‌کنم
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ روسیه را به همکاری با کره شمالی در دور زدن تحریم‌ها متهم کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • پینوکیویی به نام ترامپ
 • نتایج بیشتر ...
 • عضو فراکسیون امید: ناآرامی‌‌ها نشان داد ناامید کردن مردم از اصلاح‌طلبان به قهر از نظام منجر می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • صادق زیبا کلام: فقر زلزله اصلي است
 • نتایج بیشتر ...
 • سكوت و فحش خوري
 • نتایج بیشتر ...
 • لاوروف: مسکو آماده آغاز گفت‌وگوی سیاسی بین فلسطینیان و اسرائیل است
 • نتایج بیشتر ...
 • عضو کمیسیون تلفیق: پایین‌ترین حقوق‌ها ۱۸ درصد افزایش پیدا می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • حذف اعتبار۲۰۰میلیارد تومانی برخی نهادها در سال ۹۷/ ممنوعیت افزایش تعرفه‌های دولتی در سال آینده
 • نتایج بیشتر ...
 • افزایش قیمت مسکن تحرک ادامه حیات است
 • نتایج بیشتر ...
 • تهرانِ اخمو
 • نتایج بیشتر ...
 • ناسزا های مسری سیاسیون
 • نتایج بیشتر ...
 • آمار بالای طلاق بین تحصیل کردگان/نتوانستیم افرادی تعلیم دهیم که توانایی تفاهم داشته باشند
 • نتایج بیشتر ...
 • گزارش از هفتمین روز جشنواره موسیقی فجر (+تصاویر)
 • نتایج بیشتر ...
 • ۵مجری محبوبی که همیشه طرف مردم را می‌گیرند
 • نتایج بیشتر ...
 • خانه «نیما» را سفره‌خانه می‌کنم
 • نتایج بیشتر ...
 • در اینستاگرام ستاره های خارجی چه خبر است؟ (3)
 • نتایج بیشتر ...
 • «مهران مدیری» مجری برنامه «هفت» شد
 • نتایج بیشتر ...
 • بازیگران جدید کاتوشیا
 • نتایج بیشتر ...
 • نگاه سیاسی به 3 شخصیت فیلم «قیصر» / سعید حجاریان: در بین گروه‌های سیاسی، هم خان‌دایی پرورش داده‌ایم، هم فرمان و هم قیصر
 • نتایج بیشتر ...
 • جستجو برای یافتن طلا در کانال فاضلاب
 • نتایج بیشتر ...
 • گونه های حیات در اعماق خلیج مکزیک‎ (+تصاویر)
 • نتایج بیشتر ...
 • دیوار مرگ هندی‌ها در عکس روز نشنال جئوگرافیک/عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • کم وزن‌ترین نوزاد جهان + عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • کشف فسیل دایناسوری با پرهای رنگارنگ در چین
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ نجات جان یک بچه فیل
 • نتایج بیشتر ...
 • درخواست دو میلیون دلاری دنیزلی/ آرتور سایلام امشب به تبریز می‌آید
 • نتایج بیشتر ...
 • طارمی: باید از همه پرسپولیسی ها تشکر کنم
 • نتایج بیشتر ...
 • پیام مسی به مناسبت خداحافظی رونالدینیو؛ فوتبال لبخند زیبای تو را فراموش نخواهد کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • ساخت یک حسگر کاغذی ارزان‌قیمت برای سنجش آلودگی آب
 • نتایج بیشتر ...
 • ساخت ربات های انسان نما در هنگ کنگ
 • نتایج بیشتر ...