پارسی یاب مطالب مفید و خواندنی از سراسر وب

پارسی یاب : متفاوت ترین سرویس اشتراک مطالب جالب و خواندنی- پارسی یاب مطالب جالب و خواندنی سرگرمی و تفریحی جوک خنده اینستاگرام تلگرام

درمان تب خال ناحیه تناسلی

تب خال ناحیه تناسلی

تب خال ناحیه تناسلی عفونت ناشی از هرپس سيمپلكس یا HSVاست. دو نوع HSV وجود دارد، و هر دو می تواند باعث تب خال ناحیه تناسلی. HSV نوع 1 شایع ترین آلوده لب باعث زخم شناخته شده به عنوان تب تاول و یا زخم های سرد، اما همچنین می تواند آلوده ناحیه تناسلی و تولید زخم وجود دارد. HSV نوع 2 علت معمول تب خال ناحیه تناسلی است، اما آن را نیز می تواند دهان را در دهان هم رابطه جنسی آلوده. کسی که تب خال ناحیه تناسلی عفونت می تواند به راحتی تصویب و یا انتقال ویروس به فرد uninfected در هنگام رابطه جنسی.

تب خال ناحیه تناسلی می تواند تولید زخم (همچنین به نام ضايعات) در داخل و اطراف منطقه واژن در آلت تناسلی مرد, اطراف مقعد باز و در باسن یا ران. گاه به گاه، زخم ها نیز در سایر نقاط بدن که در آن ویروس را از طریق پوست شکسته شده است ظاهر می شود.

تب خال ناحیه تناسلی در سلول های عصبی خاصی از بدن برای زندگی باقی می ماند و تب خال ناحیه تناسلی نشانه روشن و خاموش در برخی از افراد آلوده می تواند تولید کند. هیچ راهی برای درمان تب خال ناحیه تناسلی، شما تنها می توانید درمان تب خال ناحیه تناسلی به جلوگیری یا درمان تب خال ناحیه تناسلی شیوع استفاده کنید.

علل تب خال ناحیه تناسلی

اصلی علت تب خال ناحیه تناسلی است داشتن رابطه جنسی با کسی که در حال حاضر با داشتن شیوع تب خال ناحیه تناسلی است. شیوع تب خال ناحیه تناسلی این بدان معنی است که HSV فعال است. تب خال ناحیه تناسلی درمان برای درمان این شیوع استفاده می شود. هنگامی که فعال, ویروس معمولا زخم قابل رویت در ناحیه تناسلی باعث. بازیگران زخم خاموش ویروس (ریختن) است که می تواند شخص دیگری را آلوده. گاهی اوقات، با این حال، یک فرد می تواند شیوع و هیچ زخم قابل مشاهده در تمام. مردم اغلب تب خال ناحیه تناسلی با داشتن تماس جنسی با دیگران که آنها هم مبتلا شده باشند نمی دانند و یا که با داشتن شیوع تب خال بدون زخم هر دریافت کنید.

فرد مبتلا به تب خال ناحیه تناسلی نیز می تواند یک شریک جنسی را در دهان هم رابطه جنسی آلوده. ویروس تنها به ندرت، اگر در همه، توسط دست زدن به اشیاء مانند صندلی توالت یا وان آب داغ پخش شده است.

علائم تب خال ناحیه تناسلی

متاسفانه، بسیاری از افراد که تب خال ناحیه تناسلی آن از آنجا که آنها هرگز هر گونه علائم تب خال ناحیه تناسلی، و یا آنها هر گونه علائم تب خال ناحیه تناسلی ممکن است آنها را تشخیص نمی دانم. زمانی که علائم تب خال ناحیه تناسلی وجود دارد، آنها می تواند در هر فرد متفاوت باشد. اغلب اوقات، هنگامی که یک فرد با تب خال ناحیه تناسلی آلوده می شود و برای اولین بار, علائم را ظرف مدت دو تا 10 روز ظاهر خواهد شد. این قسمت اول از تب خال ناحیه تناسلی علائم معمولا آخرین دو تا سه هفته.

علائم تب خال ناحیه تناسلی اولیه از شیوع تب خال ناحیه تناسلی عبارتند از:

 • خارش یا سوزش در ناحیه تناسلی یا احساس.
 • درد در پاها و باسن یا ناحیه تناسلی.
 • تخلیه مایع از مهبل (واژن).
 • احساس فشار در شکم.
ظرف چند روز زخم به نظر می رسد در نزدیکی جایی که ویروس بدن، مانند در دهان، آلت تناسلی مرد یا مهبل (واژن) وارد است. آنها همچنین می تواند در داخل واژن و دهانه رحم در زنان و یا در گذشت ادرار زنان و مردان رخ دهد. برآمدگی های کوچک قرمز ظاهر می شود اولین, توسعه را به تاولبا, و سپس تبدیل به باز کردن زخمدردناک. بیش از چند روز، زخم خرچنگ پو تبدیل و سپس بدون ترک زخم التیام. برخی از تب خال ناحیه تناسلی علائم دیگر که ممکن است با قسمت اول از تب خال ناحیه تناسلی تب سردرددردهای عضلانی ادرار کردن دردناک و یا مشکل ترشحات و غدد متورم در منطقه کشاله ران است.

شیوع تب خال ناحیه تناسلی

اگر شما توسط HSV 1 یا 2 آلوده شده اند، شما احتمالا علائم تب خال ناحیه تناسلی یا تب خال ناحیه تناسلی شیوع بیماری از زمان به زمان داشته باشد. پس از درمان تب خال ناحیه تناسلی, پس از اتمام ویروس فعال، بودن این سپس به اعصاب در پایان ستون فقرات که آن باقی می ماند در حالی که سفر. حتی پس از زخم ها از بین رفته اند، این ویروس در درون سلول های عصبی در هنوز و پنهان دولت، که به معنی آن است که غیر فعال باقی می ماند.

در بیشتر مردم، ویروس چند بار در سال فعال شوند. این عودنامیده می شود. اما دانشمندان هنوز چرا این اتفاق می افتد نمی دانند. هنگامی که دوباره فعال شود, این اعصاب به پوست، جایی که آن busies خود را با ساخت ویروس ها بیشتر در نزدیکی محل عفونت بسیار برای اولین بار سفر در امتداد. این است که در آن زخم جدید معمولا ظاهر می شود.

گاهی اوقات، این ویروس می تواند تبدیل به فعال اما نمی شود هر گونه شیوع تب خال ناحیه تناسلی است که دیده می شود. در این زمان، مقدار کمی از ویروس یا در نزدیکی مکان عفونت اولین مایعات از دهان و آلت تناسلی مرد یا مهبل (واژن)، و یا از زخم به سختی قابل توجه ریخته می شود ممکن است. شما نمی ممکن است متوجه دلیل آن اغلب هنوز هرگونه باعث درد و یا احساس ناراحت کننده این ریختن. حتی اگر شما ممکن است از ریختن آگاه است، شما هنوز هم شریک جنسی در طول این زمان آلوده می تواند.

بعد از اولین شیوع تب خال ناحیه تناسلیهر شیوع تب خال ناحیه تناسلی آینده معمولا خفیف و تنها در حدود یک هفته گذشته است. یک فرد آلوده شیوع تب خال ناحیه تناسلی مورد به اتفاق می افتد با احساس سوزن سوزن شدن احساس و یا خارش در ناحیه تناسلی یا درد در باسن یا پایین پا می دانیم که ممکن است. برای برخی افراد, این علائم تب خال ناحیه تناسلی اولیه می تواند بخشی دردناک و آزار دهنده ترین قسمت. گاهی اوقات، تنها سوزن سوزن شدن و و خارش حضور دارند و هیچ زخم قابل رویت توسعه، هیچ درمان تب خال ناحیه تناسلی مورد نیاز است. در زمانهای دیگر، تاول به نظر می رسد که ممکن است بسیار کوچک و به سختی قابل توجه، و یا آنها ممکن است شکستن را به زخم های باز است که بیش از پوسته و سپس ناپدید می شوند.

فرکانس و شدت حملات راجعه تا حد زیادی متفاوت است. در حالی که برخی از مردم فقط یک یا دو شیوع تب خال ناحیه تناسلی در طول عمر، دیگران ممکن است شیوع تب خال ناحیه تناسلی چندین سال. تعداد و الگوی تکرار شیوع بیماری اغلب در طول زمان برای یک فرد تغییر دهید. دانشمندان نمی دانم چه چیزی باعث این ویروس شدن دوباره فعال. اگر چه برخی از افراد مبتلا به تب خال ناحیه تناسلی که گزارش شیوع بیماری خود را آورده اند توسط دیگر بیماری، استرس، یا داشتن سندرم قبل از قاعدگی، تب خال ناحیه تناسلی شیوع بیماری اغلب قابل پیش بینی نیست و شما تب خال ناحیه تناسلی محصولات درمان برای جلوگیری از آن نمی باشد. در برخی موارد شیوع بیماری ممکن است به قرار گرفتن در معرض نور خورشید متصل.

تشخیص تب خال ناحیه تناسلی

زخم تب خال ناحیه تناسلی ممکن است قابل رویت به چشم غیر مسلح، یک پزشک یا دیگر کارگر مراقبت های بهداشتی به انجام آزمايشات چند سعی کنید که سایر علائم تب خال ناحیه تناسلی ویروس هرپس ناشی از اثبات داشته باشند زیرا ممکن است. حتی اگر تستهای آزمایشگاهی نشان ندهید ویروس در بدن شخص هنوز تب خال ناحیه تناسلی، با این حال، ممکن است.

آزمایش خون نمی نشان می دهد که آیا یک فرد می تواند شخص دیگری با ویروس هرپس آلوده. آزمایش خون، با این حال، اگر یک فرد در هر زمان با HSV آلوده شده است نشان می دهد. جدیدتر آزمایش خون می تواند بگوید که آیا یک فرد با HSV 1 و/یا 2 آلوده شده است وجود دارد.

درمان تب خال ناحیه تناسلی

در قسمت هرپس فعال که آیا قسمت اول یا یک تکرار، شما چند مرحله ساده درمان تب خال ناحیه تناسلی به سرعت بخشیدن به درمان و جلوگیری از گسترش عفونت به جاهای دیگر در بدن و یا افراد دیگر باید دنبال:
 • منطقه آلوده حفظ تمیز و خشک برای جلوگیری از عفونت دیگر از در حال توسعه.
 • سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به زخم.
 • شستشوی دست خود را پس از تماس با زخم.
 • اجتناب از تماس های جنسی از زمان شما اول هر گونه علائم تب خال ناحیه تناسلی تا زخم کاملا، که شفا است, پوسته کاهش یافته است و پوست جدید تشکیل شده است که در آن درد بود احساس.

تب خال ناحیه تناسلی زنان

معمولا, تب خال ناحیه تناسلی نه مشکلات عمده در بزرگسالان سالم باعث عفونت. در برخی از مردم که سیستم ایمنی بدن به درستی کار نمی, تب خال ناحیه تناسلی قسمت می تواند مدت زمان طولانی گذشته و غیر منتظره ای شدید باشد. (سیستم ایمنی بدن را دعوا کردن مهاجمان خارجی مانند ویروس ها.)

اگر یک زن است او قسمت اول از تب خال ناحیه تناسلی در حالی که او باردار، او ویروس به فرزند متولد نشده خود منتقل می کند و قادر به ارائه یک نوزاد نارس ممکن است. نیمی از کودکان مبتلا به تب خال یا مردن یا از آسیب به اعصاب خود رنج می برند. یک کودک متولد شده با هرپس می تواند مشکلات جدی است که ممکن است بر مغز و پوست یا چشم توسعه. اگر نوزادان متولد شده با هرپس بلافاصله درمان با درمان تب خال ناحیه تناسلی، شانس خود را از سالم بودن افزایش می یابد. اگر شما با تب خال ناحیه تناسلی باردار و آلوده هستند، بنابراین، شما در تماس نزدیک با دکتر خود قبل، حین و بعد از اقامت باید کودک شما متولد شده است.

اگر زن باردار شیوع تب خال ناحیه تناسلی است و یکی از اولین نیست، نوزاد خود خطر زايمان آلوده شدن بسیار کم است.

اگر یک زن در طول کار و تحویل شیوع داشتن است و تبخال ضایعات در داخل یا نزدیک کانال تولد، دکتر سزارين برای محافظت از کودک را انجام دهد.بسیاری از زنان مبتلا به تب خال ناحیه تناسلی، با این حال، علائم عفونت فعال با ویروس در طول این زمان ندارد و زايمان طبيعي می تواند داشته باشد.

درمان تب خال ناحیه تناسلی

اگر نشانه های اولیه از شیوع تب خال ناحیه تناسلی یا زخم قابل رویت شما نمی مقاربت جنسی و یا دهان هم رابطه جنسی تا درمان تب خال ناحیه تناسلی کامل هنگامی که نشانه های از بین رفته اند و/یا زخم های شفا کاملا را باید داشته باشد. بین شیوع بیماری، با استفاده از کاندوم در طول مقاربت جنسی برخی از حفاظت از ویروس ارائه ممکن است.

ما می تواند در درمان تب خال ناحیه تناسلی توصیه می کنیم — سیستم AvaCare. AvaCare سیستم پشتیبانی از عملکرد سیستم ایمنی بدن سالم با ترکیب تخصصی از فعال botanicals شناخته شده برای قرن ها به مهار علایم معمول عفونت های باکتریایی و ویروسی. این ترکیب اختصاصی برای تقریبا یک دهه توسط Naturopaths توصیه شده و یکی از re-ordered ترین محصولات ما باقی می ماند.

RatingHealthcare Product AvaCare سیستم متشکل از مراحل 2:

1. پیشگیری گام - actives گیاهی در Avacare عمل به عنوان تصفیه کننده خون در طب سنتی چینی بر اساس طراحی شده. این فرمول به طور خاص به پاک کردن و جلوگیری از ساخت سمی بنابراین کمک به جلوگیری از نشانه های فعال مشترک ویروس ها ایجاد شده است.

2 اقدامات ترمیمی گام فاز-فعال توسط Zenhance ترکیب گیاهی برای تقویت دفاع طبیعی بدن را از طریق سم زدایی طبیعی را از طریق دستگاه رژیم غذایی طراحی شده است.

شامل سیستم AvaCare : دانه ریشه باباآدم، ریشه اورگان انگور، ايساتيس ریشه، هیفل میوه، پیچ امین الدوله گل، گل صد تومانی قرمز (ریشه)، ریشه قاصدک، منحصر غده، ریشه شیرین بیان، گون (astragalus) (ریشه), جینسنگ سیبری (ریشه), درخت جنسهیاجنسان کره ای (ریشه)، عصاره Reishi (ميوه)، اکیناسه Augustifolia (ریشه)، میوه Lycium زنجبیل (ریشه).

گارانتی AvaCare: اگر هر محصول انتظارات شما را ملاقات است، لطفا آن را ظرف 60 روز حمل و نقل بازگشت.

سفارش سیستم AvaCare

با تشکر
شما وب سایت فیلم کارگردان تهیه کننده

[Blog_Page]

تعداد صفحات : [Blog_Page_Count]

جدیدترین مطالب
 • چگونه در زمان خستگی ورزش کنیم
 • نتایج بیشتر ...
 • چطور ابرو‌های خالی را پر کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • همه چیز درباره اعمال مستحبی عید نوروز
 • نتایج بیشتر ...
 • موادی که به پاکسازی کلیه‌ها کمک می‌کنند
 • نتایج بیشتر ...
 • روش های شستن لباس ها با سرکه
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه موقعیت مکانی فیس بوک را در آیفون و آیپد غیرفعال کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • داستان ضرب المثل خاک برسر
 • نتایج بیشتر ...
 • پیامک تبریک عید نوروز
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه شیرینی گردویی
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی گلچهره سجادیه بازیگر سینما و تلویزیون + عکس های گلچهره سجادیه
 • نتایج بیشتر ...
 • اضطراب و استرس، مسری است
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با بیماری های نادر
 • نتایج بیشتر ...
 • 5 ماسک خانگی برای تقویت پوست و مو
 • نتایج بیشتر ...
 • فال روزانه - شنبه 26 اسفند 1396
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز پنجشنبه 24 اسفند
 • نتایج بیشتر ...
 • معرفی بهترین تالارهای عروسی و باغ تالارها
 • نتایج بیشتر ...
 • بهترین نوع پارکت چوبی و چوب ترمو
 • نتایج بیشتر ...
 • باید‌ها و نبایدهای آجیلی
 • نتایج بیشتر ...
 • برجی که آلودگی هوا را می مکد و هوای پاک تولید می کند
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با مدهای بهاری امسال
 • نتایج بیشتر ...
 • با بکرترین مناطق شمال ایران آشنا شوید!
 • نتایج بیشتر ...
 • چه مقدار از درآمد ماهانه را باید پس انداز کرد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • ورزش را به درستی انجام نمی دهید اگر این علایم را دارید + راه حل
 • نتایج بیشتر ...
 • مدیریت زمان برای والدین پرمشغله
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا مجردها منزوی می‌شوند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • علل و درمان بیماری بلفارواسپاسم (پلک زدن غیر ارادی)
 • نتایج بیشتر ...
 • قصه باغچه مادربزرگ
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه مرغ و سیب زمینی تنوری
 • نتایج بیشتر ...
 • روشهایی برای شروع یک تغییر سالم
 • نتایج بیشتر ...
 • دیالوگ های زیبا و ماندگار فیلم ها (24)
 • نتایج بیشتر ...
 • دعای استخاره با قرآن
 • نتایج بیشتر ...
 • درمان خانگی قارچ پوستی
 • نتایج بیشتر ...
 • داستان زیبا و پندآموز "من گاو هستم"
 • نتایج بیشتر ...
 • تنبیه های مناسب کودکان
 • نتایج بیشتر ...
 • تغییر شکل وینـدوز 10 به ویندوز 7
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روز چهارشنبه 23 اسفند
 • نتایج بیشتر ...
 • فال روزانه - جمعه 25 اسفند 1396
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای تمیز کردن آشپزخانه
 • نتایج بیشتر ...
 • معمای جالب ساعت دیجیتال
 • نتایج بیشتر ...
 • نوروز گردی در چهار محال و بختیاری
 • نتایج بیشتر ...
 • مسائل کم اهمیتی که رابطه‎تان را نابود می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • چطور در مهمانی های عید کودکان را کنترل کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه در زمان خستگی ورزش کنیم
 • نتایج بیشتر ...
 • چطور ابرو‌های خالی را پر کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • همه چیز درباره اعمال مستحبی عید نوروز
 • نتایج بیشتر ...
 • موادی که به پاکسازی کلیه‌ها کمک می‌کنند
 • نتایج بیشتر ...
 • روش های شستن لباس ها با سرکه
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه موقعیت مکانی فیس بوک را در آیفون و آیپد غیرفعال کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • داستان ضرب المثل خاک برسر
 • نتایج بیشتر ...
 • پیامک تبریک عید نوروز
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه شیرینی گردویی
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی گلچهره سجادیه بازیگر سینما و تلویزیون + عکس های گلچهره سجادیه
 • نتایج بیشتر ...
 • اضطراب و استرس، مسری است
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با بیماری های نادر
 • نتایج بیشتر ...
 • 5 ماسک خانگی برای تقویت پوست و مو
 • نتایج بیشتر ...
 • باز شدن اپ استورعلی‌رغم انتشار خبر مسدودشدن دائمی آیفون در ایران / اپل همچنان در سکوت
 • نتایج بیشتر ...
 • معرفی بهترین تالارهای عروسی و باغ تالارها
 • نتایج بیشتر ...
 • بهترین نوع پارکت چوبی و چوب ترمو
 • نتایج بیشتر ...
 • باید‌ها و نبایدهای آجیلی
 • نتایج بیشتر ...
 • برجی که آلودگی هوا را می مکد و هوای پاک تولید می کند
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با مدهای بهاری امسال
 • نتایج بیشتر ...
 • با بکرترین مناطق شمال ایران آشنا شوید!
 • نتایج بیشتر ...
 • تزیین ظروف هفت سین جواهر نما
 • نتایج بیشتر ...
 • کاریکاتورهای مفهومی و جالب (61)
 • نتایج بیشتر ...
 • آداب و رسوم نوروز در شوشتر ازدیر باز تا کنون
 • نتایج بیشتر ...
 • چگونه استوری اینستاگرام دیگران را به صورت ناشناس ببینیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • چه مقدار از درآمد ماهانه را باید پس انداز کرد؟
 • نتایج بیشتر ...
 • ورزش را به درستی انجام نمی دهید اگر این علایم را دارید + راه حل
 • نتایج بیشتر ...
 • مدیریت زمان برای والدین پرمشغله
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا مجردها منزوی می‌شوند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • علل و درمان بیماری بلفارواسپاسم (پلک زدن غیر ارادی)
 • نتایج بیشتر ...
 • قصه باغچه مادربزرگ
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه مرغ و سیب زمینی تنوری
 • نتایج بیشتر ...
 • روشهایی برای شروع یک تغییر سالم
 • نتایج بیشتر ...
 • دیالوگ های زیبا و ماندگار فیلم ها (24)
 • نتایج بیشتر ...
 • دعای استخاره با قرآن
 • نتایج بیشتر ...
 • درمان خانگی قارچ پوستی
 • نتایج بیشتر ...
 • داستان زیبا و پندآموز "من گاو هستم"
 • نتایج بیشتر ...
 • تنبیه های مناسب کودکان
 • نتایج بیشتر ...
 • تغییر شکل وینـدوز 10 به ویندوز 7
 • نتایج بیشتر ...
 • نکاتی برای تمیز کردن آشپزخانه
 • نتایج بیشتر ...
 • معمای جالب ساعت دیجیتال
 • نتایج بیشتر ...
 • نوروز گردی در چهار محال و بختیاری
 • نتایج بیشتر ...
 • مسائل کم اهمیتی که رابطه‎تان را نابود می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • فواید خنده و گریه
 • نتایج بیشتر ...
 • تغییر فونت مرورگر کروم
 • نتایج بیشتر ...
 • الکساندر کوکورین جام جهانی را از دست داد
 • نتایج بیشتر ...
 • کاخ سفید شایعات درباره برکناری قریب‌الوقوع مک مستر را تکذیب کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • شهردار تهران: برخی خبر دروغ می‌سازند و به خبری که خودشان ساخته‌اند حمله می‌کنند
 • نتایج بیشتر ...
 • معرفی فیلم‌های کلاسیک جشنواره جهانی فجر
 • نتایج بیشتر ...
 • مطهری: مسئولان قول داده بودند تا پیش از عید رفع حصر صورت گیرد / ادامه پیگیری‌ها از ابتدای سال آینده
 • نتایج بیشتر ...
 • کاخ صدام دانشگاه آمریکایی می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • موگابه: علیه من کودتا شد/ نمی‌خواهم دوباره رئیس‌جمهور شوم
 • نتایج بیشتر ...
 • تاجرنیا: مجلس نتوانسته اعتماد افکار عمومی را جلب کند
 • نتایج بیشتر ...
 • فهرست کالاها و خدمات مالیات ارزش افزوده ابلاغ شد/ معافیت برای شالی کوبی و بسته بندی
 • نتایج بیشتر ...
 • عروس ترامپ، درخواست طلاق داد
 • نتایج بیشتر ...
 • زمان واریز آخرین یارانه نقدی سال ۹۶
 • نتایج بیشتر ...
 • انتقاد شدید عارف از اخراج اساتید دانشگاه آزاد
 • نتایج بیشتر ...
 • مدارس باز هم هتل نوروزی شدند/ ۱۲ هزار کلاس آماده اسکان نوروزی فرهنگیان
 • نتایج بیشتر ...
 • تغییر مسیر سام درخشانی، از مدلینگ تا محبوبیت/ واکنش مدیری به قطع یارانه‌ها
 • نتایج بیشتر ...
 • انگلیس ماده شیمیایی به کار رفته در ترور اسکریپال را برای سازمان منع تسلیحات شیمیایی می‌فرستد
 • نتایج بیشتر ...
 • دولت ترامپ روسیه را هدف تحریم‌های جدیدی قرار داد
 • نتایج بیشتر ...
 • متیس: ایران به دنبال اعمال نفوذ در انتخابات عراق است
 • نتایج بیشتر ...
 • دژاگه فصل را از دست داد/ اشکان در ناتینگهام فارست می‌ماند
 • نتایج بیشتر ...
 • افزایش ۳۰ درصدی قیمت مواد شوینده در سال آینده
 • نتایج بیشتر ...
 • بازی دوستانه تیم‌ملی لغو شد؟/فدراسیون سیرالئون: بازی با ایران؟ خبر نداریم!
 • نتایج بیشتر ...
 • بیانیۀ مشترک ایران، روسیه و ترکیه در نشست آستانه درباره سوریه
 • نتایج بیشتر ...
 • مخالفت اتحادیه جهانی با میزبانی ایران/ ابهام در خصوص ریاست خادم
 • نتایج بیشتر ...
 • سری جدید «بوی عیدی» هر شب از شبکه یک
 • نتایج بیشتر ...
 • محققان اسپانیایی ژن جدید دخیل در سرطان ارثی سینه را کشف کردند
 • نتایج بیشتر ...
 • همکاری تازه و کنجکاوی‌برانگیز جیک جیلنهال، رنه روسو و دن گیلروی
 • نتایج بیشتر ...
 • روایت پوتین از رباعیات عمر خیام / کم مانده بود راننده تاکسی شوم
 • نتایج بیشتر ...
 • مقام‌های آمریکایی: بن‌سلمان مانع از دیدار مادر و پدرش شده است
 • نتایج بیشتر ...
 • رکناری تیلرسون درخواست امارات و عربستان بود؟
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش آشنا به ادعای کریمی قدوسی/ آنان که ادعا می‌کنند به جاهایی وصلند اول از بزرگترانشان استعلام کنند
 • نتایج بیشتر ...
 • آمارها ثابت می‌کند؛ مردم خرج‌های مهم‌تری از عید دارند!

 • نتایج بیشتر ...
 • مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا؛ حذف عجیب دورتموند و لیون در شب صعود توپچی ها
 • نتایج بیشتر ...
 • تحویل سال به زبان آدمیزاد
 • نتایج بیشتر ...
 • مشاور امنیت ملی ترامپ: باید با اقدامات بی‌ثبات کننده ایران در منطقه و سوریه مقابله کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • نتانیاهو: ترامپ در آستانه خروج از برجام است
 • نتایج بیشتر ...
 • ارزیابی ظریف از نشست چهارجانبه ایران، آذربایجان، گرجستان و ترکیه در باکو
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش قاسمی به اظهارات اهانت‌آمیز محمد بن سلمان
 • نتایج بیشتر ...
 • حکم ۸ سال زندان برای ستاره سابق رئال و بایرن
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ: روسیه در مسمومیت جاسوس روس دست داشته است
 • نتایج بیشتر ...
 • ظریف: امیدواریم عربستان به سمت سلاح هسته‌ای نرود/ دولت آمریکا در موقعیتی نیست که حق غنی‌سازی را از کشورها بگیرد
 • نتایج بیشتر ...
 • تصویب طرح ضدایرانی در کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • مخالفت اتحادیه جهانی با میزبانی ایران از جام جهانی کشتی در فروردین
 • نتایج بیشتر ...
 • صدور ۱۹۷ کیفرخواست درباره حوادث دی‌ماه و متهمان یک گروهک ضد انقلاب
 • نتایج بیشتر ...
 • نیمار پیش از آغاز جام جهانی رئالی می شود؟
 • نتایج بیشتر ...
 • حسین انصاری‌راد: کسانی از انقلابی بودن حرف می‌زنند که کارنامه آنان سراسر حرکت‌های غیرانقلابی است
 • نتایج بیشتر ...
 • آمریکا تحریم‌های تازه‌ای علیه روسیه اعمال کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • وزیر دفاع انگلیس: روسیه دهانش را ببندد و گم شود!
 • نتایج بیشتر ...
 • مشاور ولیعهد ابوظبی: امارات در برکناری تیلرسون دست داشت
 • نتایج بیشتر ...
 • لاوروف: آمریکا حمایت از تروریسم را بخصوص در غوطه متوقف کند
 • نتایج بیشتر ...
 • گزارشی از مفاد حکم محکومیت بقایی منتشر شد
 • نتایج بیشتر ...
 • بوریس جانسون: متحدان فاسد پوتین هم هدف ما قرار می‌گیرند
 • نتایج بیشتر ...
 • ولیعهد عربستان: اگر ایران بمب هسته ای بسازد ما نیز می سازیم!
 • نتایج بیشتر ...
 • «دیوار به دیوار ۲» جایگزین «آرماندو» شد
 • نتایج بیشتر ...
 • بلیت هواپیما در نوروز گران نمی‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • سی‌بی‌اس: مک مستر تا پایان هفته استعفا می‌دهد/ احتمال انتخاب جان بولتون به عنوان مشاور ترامپ
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش مسکو به اخراج ۲۳ دیپلمات روس از انگلیس
 • نتایج بیشتر ...
 • ترفند شرکت‌های دخانیات برای جلب نظر جوانان
 • نتایج بیشتر ...
 • بوریس جانسون: ایران نقش مهمی در خاورمیانه دارد/ برجام موفقیت بزرگ دیپلماتیک بود
 • نتایج بیشتر ...
 • کدام نماینده سرنوشت استیضاح ربیعی را عوض کرد؟ /واکنش نوبخت به ابقای سه وزیر در کابینه
 • نتایج بیشتر ...
 • «زنگ خطر» عراقچی برای آمریکا
 • نتایج بیشتر ...
 • شکاف ۶/۱‌میلیون تومانی درآمد و هزینه
 • نتایج بیشتر ...
 • وکیل‌مدافع اولیای‌دم روح‌الامینی: ادعای مرتضوی برای اعمال ماده 477 مانع از اجرای حکم نمی‌ شود
 • نتایج بیشتر ...
 • سه نوع دلا‌ر در کانال ۴۸۰۰
 • نتایج بیشتر ...
 • قیمت وام مسکن برای زوج‌ها از ۹ تا ۱۴ میلیون تومان
 • نتایج بیشتر ...
 • نتانیاهو: مطمئنم می‌توانیم با پمپئو همکاری خوبی داشته باشیم
 • نتایج بیشتر ...
 • جلودارزاده: استیضاح کم‌کم به مساله‌ای تکراری تبدیل شده است/ مردم ترجیح می‌دهند دولت کار کند و در جهت اصلاح امور قدم بردارد
 • نتایج بیشتر ...
 • چه کسی بجای نجفی به بهشت می رود؟/جهانگیری،مرعشی،هاشمی،حناچی یا...؟
 • نتایج بیشتر ...
 • دادستان تهران: اختلاس ۱۶ میلیارد تومانی و ۳.۷ میلیون یورویی توسط بقایی تایید شده است
 • نتایج بیشتر ...
 • تاثیر برکناری وزیر امور خارجه آمریکا بر توافق هسته‌ای
 • نتایج بیشتر ...
 • ۳۵ هزار میلیارد اسکناس و سکه دست مردم است
 • نتایج بیشتر ...
 • چرا نجفی استعفا کرد؟/صادق زیباکلام: از ماندن نجفی باید تعجب می کردیم نه از رفتنش
 • نتایج بیشتر ...
 • آخرین وضعیت ساخت سریال «پدر»
 • نتایج بیشتر ...
 • مجید درخشانی: دیگر برای کارممنوعیتی ندارم
 • نتایج بیشتر ...
 • جَنگ آخر جَنگ اکران
 • نتایج بیشتر ...
 • اعتراض آمریکایی‌ها با ۷ هزار جفت کفش!(+تصاویر)
 • نتایج بیشتر ...
 • تفریح عجیب بچه‌پولدارهای عرب /عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • مردی که با کفش پاشنه بلند به سر کار می‌رود /عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • عمر طولانی گل‌های رز با فناوری جدید (+تصاویر)
 • نتایج بیشتر ...
 • انعطاف‌پذیری مغز حین یادگیری کمتر از تصورات قبلی است
 • نتایج بیشتر ...
 • محققان: سیگاری ها بیش از دیگران در معرض کاهش شنوایی هستند
 • نتایج بیشتر ...
 • کریل‌ها امیدی برای مقابله با آلودگی‌های پلاستیکی اقیانوس‌ها
 • نتایج بیشتر ...
 • آمار جالب کلین شیت‌های علیرضا بیرانوند
 • نتایج بیشتر ...
 • افشای جزییات تازه از پرونده تخلف مالی در تیم ملی فوتبال
 • نتایج بیشتر ...
 • وحشت فیفا از افزایش فشار جهانی برای تحریم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
 • نتایج بیشتر ...
 • روایت یک داستان؛ تاوان یک اظهارنظر
 • نتایج بیشتر ...
 • نیکول کیدمن در یک سریال تازه
 • نتایج بیشتر ...
 • اولین تصاویر از «سامو بندری»/ ادامه کار در بندر بوشهر
 • نتایج بیشتر ...
 • حراج عجیب‌ترین جایزه‌ای که در مراسم اسکار اهدا شد/ عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • همه آن‌چه می‌خواهید درباره فیلم‌های نوروزی بدانید
 • نتایج بیشتر ...
 • رامبد جوان بازیگر «قانون مورفی» شد.
 • نتایج بیشتر ...