پارسی یاب مطالب مفید و خواندنی از سراسر وب

پارسی یاب : متفاوت ترین سرویس اشتراک مطالب جالب و خواندنی- پارسی یاب مطالب جالب و خواندنی سرگرمی و تفریحی جوک خنده اینستاگرام تلگرام

درمان تب خال ناحیه تناسلی

تب خال ناحیه تناسلی

تب خال ناحیه تناسلی عفونت ناشی از هرپس سيمپلكس یا HSVاست. دو نوع HSV وجود دارد، و هر دو می تواند باعث تب خال ناحیه تناسلی. HSV نوع 1 شایع ترین آلوده لب باعث زخم شناخته شده به عنوان تب تاول و یا زخم های سرد، اما همچنین می تواند آلوده ناحیه تناسلی و تولید زخم وجود دارد. HSV نوع 2 علت معمول تب خال ناحیه تناسلی است، اما آن را نیز می تواند دهان را در دهان هم رابطه جنسی آلوده. کسی که تب خال ناحیه تناسلی عفونت می تواند به راحتی تصویب و یا انتقال ویروس به فرد uninfected در هنگام رابطه جنسی.

تب خال ناحیه تناسلی می تواند تولید زخم (همچنین به نام ضايعات) در داخل و اطراف منطقه واژن در آلت تناسلی مرد, اطراف مقعد باز و در باسن یا ران. گاه به گاه، زخم ها نیز در سایر نقاط بدن که در آن ویروس را از طریق پوست شکسته شده است ظاهر می شود.

تب خال ناحیه تناسلی در سلول های عصبی خاصی از بدن برای زندگی باقی می ماند و تب خال ناحیه تناسلی نشانه روشن و خاموش در برخی از افراد آلوده می تواند تولید کند. هیچ راهی برای درمان تب خال ناحیه تناسلی، شما تنها می توانید درمان تب خال ناحیه تناسلی به جلوگیری یا درمان تب خال ناحیه تناسلی شیوع استفاده کنید.

علل تب خال ناحیه تناسلی

اصلی علت تب خال ناحیه تناسلی است داشتن رابطه جنسی با کسی که در حال حاضر با داشتن شیوع تب خال ناحیه تناسلی است. شیوع تب خال ناحیه تناسلی این بدان معنی است که HSV فعال است. تب خال ناحیه تناسلی درمان برای درمان این شیوع استفاده می شود. هنگامی که فعال, ویروس معمولا زخم قابل رویت در ناحیه تناسلی باعث. بازیگران زخم خاموش ویروس (ریختن) است که می تواند شخص دیگری را آلوده. گاهی اوقات، با این حال، یک فرد می تواند شیوع و هیچ زخم قابل مشاهده در تمام. مردم اغلب تب خال ناحیه تناسلی با داشتن تماس جنسی با دیگران که آنها هم مبتلا شده باشند نمی دانند و یا که با داشتن شیوع تب خال بدون زخم هر دریافت کنید.

فرد مبتلا به تب خال ناحیه تناسلی نیز می تواند یک شریک جنسی را در دهان هم رابطه جنسی آلوده. ویروس تنها به ندرت، اگر در همه، توسط دست زدن به اشیاء مانند صندلی توالت یا وان آب داغ پخش شده است.

علائم تب خال ناحیه تناسلی

متاسفانه، بسیاری از افراد که تب خال ناحیه تناسلی آن از آنجا که آنها هرگز هر گونه علائم تب خال ناحیه تناسلی، و یا آنها هر گونه علائم تب خال ناحیه تناسلی ممکن است آنها را تشخیص نمی دانم. زمانی که علائم تب خال ناحیه تناسلی وجود دارد، آنها می تواند در هر فرد متفاوت باشد. اغلب اوقات، هنگامی که یک فرد با تب خال ناحیه تناسلی آلوده می شود و برای اولین بار, علائم را ظرف مدت دو تا 10 روز ظاهر خواهد شد. این قسمت اول از تب خال ناحیه تناسلی علائم معمولا آخرین دو تا سه هفته.

علائم تب خال ناحیه تناسلی اولیه از شیوع تب خال ناحیه تناسلی عبارتند از:

 • خارش یا سوزش در ناحیه تناسلی یا احساس.
 • درد در پاها و باسن یا ناحیه تناسلی.
 • تخلیه مایع از مهبل (واژن).
 • احساس فشار در شکم.
ظرف چند روز زخم به نظر می رسد در نزدیکی جایی که ویروس بدن، مانند در دهان، آلت تناسلی مرد یا مهبل (واژن) وارد است. آنها همچنین می تواند در داخل واژن و دهانه رحم در زنان و یا در گذشت ادرار زنان و مردان رخ دهد. برآمدگی های کوچک قرمز ظاهر می شود اولین, توسعه را به تاولبا, و سپس تبدیل به باز کردن زخمدردناک. بیش از چند روز، زخم خرچنگ پو تبدیل و سپس بدون ترک زخم التیام. برخی از تب خال ناحیه تناسلی علائم دیگر که ممکن است با قسمت اول از تب خال ناحیه تناسلی تب سردرددردهای عضلانی ادرار کردن دردناک و یا مشکل ترشحات و غدد متورم در منطقه کشاله ران است.

شیوع تب خال ناحیه تناسلی

اگر شما توسط HSV 1 یا 2 آلوده شده اند، شما احتمالا علائم تب خال ناحیه تناسلی یا تب خال ناحیه تناسلی شیوع بیماری از زمان به زمان داشته باشد. پس از درمان تب خال ناحیه تناسلی, پس از اتمام ویروس فعال، بودن این سپس به اعصاب در پایان ستون فقرات که آن باقی می ماند در حالی که سفر. حتی پس از زخم ها از بین رفته اند، این ویروس در درون سلول های عصبی در هنوز و پنهان دولت، که به معنی آن است که غیر فعال باقی می ماند.

در بیشتر مردم، ویروس چند بار در سال فعال شوند. این عودنامیده می شود. اما دانشمندان هنوز چرا این اتفاق می افتد نمی دانند. هنگامی که دوباره فعال شود, این اعصاب به پوست، جایی که آن busies خود را با ساخت ویروس ها بیشتر در نزدیکی محل عفونت بسیار برای اولین بار سفر در امتداد. این است که در آن زخم جدید معمولا ظاهر می شود.

گاهی اوقات، این ویروس می تواند تبدیل به فعال اما نمی شود هر گونه شیوع تب خال ناحیه تناسلی است که دیده می شود. در این زمان، مقدار کمی از ویروس یا در نزدیکی مکان عفونت اولین مایعات از دهان و آلت تناسلی مرد یا مهبل (واژن)، و یا از زخم به سختی قابل توجه ریخته می شود ممکن است. شما نمی ممکن است متوجه دلیل آن اغلب هنوز هرگونه باعث درد و یا احساس ناراحت کننده این ریختن. حتی اگر شما ممکن است از ریختن آگاه است، شما هنوز هم شریک جنسی در طول این زمان آلوده می تواند.

بعد از اولین شیوع تب خال ناحیه تناسلیهر شیوع تب خال ناحیه تناسلی آینده معمولا خفیف و تنها در حدود یک هفته گذشته است. یک فرد آلوده شیوع تب خال ناحیه تناسلی مورد به اتفاق می افتد با احساس سوزن سوزن شدن احساس و یا خارش در ناحیه تناسلی یا درد در باسن یا پایین پا می دانیم که ممکن است. برای برخی افراد, این علائم تب خال ناحیه تناسلی اولیه می تواند بخشی دردناک و آزار دهنده ترین قسمت. گاهی اوقات، تنها سوزن سوزن شدن و و خارش حضور دارند و هیچ زخم قابل رویت توسعه، هیچ درمان تب خال ناحیه تناسلی مورد نیاز است. در زمانهای دیگر، تاول به نظر می رسد که ممکن است بسیار کوچک و به سختی قابل توجه، و یا آنها ممکن است شکستن را به زخم های باز است که بیش از پوسته و سپس ناپدید می شوند.

فرکانس و شدت حملات راجعه تا حد زیادی متفاوت است. در حالی که برخی از مردم فقط یک یا دو شیوع تب خال ناحیه تناسلی در طول عمر، دیگران ممکن است شیوع تب خال ناحیه تناسلی چندین سال. تعداد و الگوی تکرار شیوع بیماری اغلب در طول زمان برای یک فرد تغییر دهید. دانشمندان نمی دانم چه چیزی باعث این ویروس شدن دوباره فعال. اگر چه برخی از افراد مبتلا به تب خال ناحیه تناسلی که گزارش شیوع بیماری خود را آورده اند توسط دیگر بیماری، استرس، یا داشتن سندرم قبل از قاعدگی، تب خال ناحیه تناسلی شیوع بیماری اغلب قابل پیش بینی نیست و شما تب خال ناحیه تناسلی محصولات درمان برای جلوگیری از آن نمی باشد. در برخی موارد شیوع بیماری ممکن است به قرار گرفتن در معرض نور خورشید متصل.

تشخیص تب خال ناحیه تناسلی

زخم تب خال ناحیه تناسلی ممکن است قابل رویت به چشم غیر مسلح، یک پزشک یا دیگر کارگر مراقبت های بهداشتی به انجام آزمايشات چند سعی کنید که سایر علائم تب خال ناحیه تناسلی ویروس هرپس ناشی از اثبات داشته باشند زیرا ممکن است. حتی اگر تستهای آزمایشگاهی نشان ندهید ویروس در بدن شخص هنوز تب خال ناحیه تناسلی، با این حال، ممکن است.

آزمایش خون نمی نشان می دهد که آیا یک فرد می تواند شخص دیگری با ویروس هرپس آلوده. آزمایش خون، با این حال، اگر یک فرد در هر زمان با HSV آلوده شده است نشان می دهد. جدیدتر آزمایش خون می تواند بگوید که آیا یک فرد با HSV 1 و/یا 2 آلوده شده است وجود دارد.

درمان تب خال ناحیه تناسلی

در قسمت هرپس فعال که آیا قسمت اول یا یک تکرار، شما چند مرحله ساده درمان تب خال ناحیه تناسلی به سرعت بخشیدن به درمان و جلوگیری از گسترش عفونت به جاهای دیگر در بدن و یا افراد دیگر باید دنبال:
 • منطقه آلوده حفظ تمیز و خشک برای جلوگیری از عفونت دیگر از در حال توسعه.
 • سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به زخم.
 • شستشوی دست خود را پس از تماس با زخم.
 • اجتناب از تماس های جنسی از زمان شما اول هر گونه علائم تب خال ناحیه تناسلی تا زخم کاملا، که شفا است, پوسته کاهش یافته است و پوست جدید تشکیل شده است که در آن درد بود احساس.

تب خال ناحیه تناسلی زنان

معمولا, تب خال ناحیه تناسلی نه مشکلات عمده در بزرگسالان سالم باعث عفونت. در برخی از مردم که سیستم ایمنی بدن به درستی کار نمی, تب خال ناحیه تناسلی قسمت می تواند مدت زمان طولانی گذشته و غیر منتظره ای شدید باشد. (سیستم ایمنی بدن را دعوا کردن مهاجمان خارجی مانند ویروس ها.)

اگر یک زن است او قسمت اول از تب خال ناحیه تناسلی در حالی که او باردار، او ویروس به فرزند متولد نشده خود منتقل می کند و قادر به ارائه یک نوزاد نارس ممکن است. نیمی از کودکان مبتلا به تب خال یا مردن یا از آسیب به اعصاب خود رنج می برند. یک کودک متولد شده با هرپس می تواند مشکلات جدی است که ممکن است بر مغز و پوست یا چشم توسعه. اگر نوزادان متولد شده با هرپس بلافاصله درمان با درمان تب خال ناحیه تناسلی، شانس خود را از سالم بودن افزایش می یابد. اگر شما با تب خال ناحیه تناسلی باردار و آلوده هستند، بنابراین، شما در تماس نزدیک با دکتر خود قبل، حین و بعد از اقامت باید کودک شما متولد شده است.

اگر زن باردار شیوع تب خال ناحیه تناسلی است و یکی از اولین نیست، نوزاد خود خطر زايمان آلوده شدن بسیار کم است.

اگر یک زن در طول کار و تحویل شیوع داشتن است و تبخال ضایعات در داخل یا نزدیک کانال تولد، دکتر سزارين برای محافظت از کودک را انجام دهد.بسیاری از زنان مبتلا به تب خال ناحیه تناسلی، با این حال، علائم عفونت فعال با ویروس در طول این زمان ندارد و زايمان طبيعي می تواند داشته باشد.

درمان تب خال ناحیه تناسلی

اگر نشانه های اولیه از شیوع تب خال ناحیه تناسلی یا زخم قابل رویت شما نمی مقاربت جنسی و یا دهان هم رابطه جنسی تا درمان تب خال ناحیه تناسلی کامل هنگامی که نشانه های از بین رفته اند و/یا زخم های شفا کاملا را باید داشته باشد. بین شیوع بیماری، با استفاده از کاندوم در طول مقاربت جنسی برخی از حفاظت از ویروس ارائه ممکن است.

ما می تواند در درمان تب خال ناحیه تناسلی توصیه می کنیم — سیستم AvaCare. AvaCare سیستم پشتیبانی از عملکرد سیستم ایمنی بدن سالم با ترکیب تخصصی از فعال botanicals شناخته شده برای قرن ها به مهار علایم معمول عفونت های باکتریایی و ویروسی. این ترکیب اختصاصی برای تقریبا یک دهه توسط Naturopaths توصیه شده و یکی از re-ordered ترین محصولات ما باقی می ماند.

RatingHealthcare Product AvaCare سیستم متشکل از مراحل 2:

1. پیشگیری گام - actives گیاهی در Avacare عمل به عنوان تصفیه کننده خون در طب سنتی چینی بر اساس طراحی شده. این فرمول به طور خاص به پاک کردن و جلوگیری از ساخت سمی بنابراین کمک به جلوگیری از نشانه های فعال مشترک ویروس ها ایجاد شده است.

2 اقدامات ترمیمی گام فاز-فعال توسط Zenhance ترکیب گیاهی برای تقویت دفاع طبیعی بدن را از طریق سم زدایی طبیعی را از طریق دستگاه رژیم غذایی طراحی شده است.

شامل سیستم AvaCare : دانه ریشه باباآدم، ریشه اورگان انگور، ايساتيس ریشه، هیفل میوه، پیچ امین الدوله گل، گل صد تومانی قرمز (ریشه)، ریشه قاصدک، منحصر غده، ریشه شیرین بیان، گون (astragalus) (ریشه), جینسنگ سیبری (ریشه), درخت جنسهیاجنسان کره ای (ریشه)، عصاره Reishi (ميوه)، اکیناسه Augustifolia (ریشه)، میوه Lycium زنجبیل (ریشه).

گارانتی AvaCare: اگر هر محصول انتظارات شما را ملاقات است، لطفا آن را ظرف 60 روز حمل و نقل بازگشت.

سفارش سیستم AvaCare

با تشکر
شما وب سایت فیلم کارگردان تهیه کننده

[Blog_Page]

تعداد صفحات : [Blog_Page_Count]

جدیدترین مطالب
 • ماجرای ازدواج فرزندان حضرت آدم (ع) و حوا (ع)
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه کبک سوخاری
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه چای نعناع
 • نتایج بیشتر ...
 • دسترسی‌ به عکس‌های پاک شده در تلفن‌همراه‌
 • نتایج بیشتر ...
 • ساحل طلوع آفتاب در تایلند
 • نتایج بیشتر ...
 • تفاوت بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
 • نتایج بیشتر ...
 • جملات زیبا و خواندنی (39)
 • نتایج بیشتر ...
 • ترکیبات ساده برای مواد شوینده
 • نتایج بیشتر ...
 • تست هوش تصویری:تفاوت ها را بیابید (53)
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی عطا عمرانی بازیگر جوان ایرانی
 • نتایج بیشتر ...
 • بررسی شرایط زمینه‌ساز طلاق
 • نتایج بیشتر ...
 • اختلال خود زشت پنداری! مهربان‌تر به آینه زل بزن
 • نتایج بیشتر ...
 • آموزش تزیین لباس با لباس های کهنه
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با هنر گلیم بافی زنجان
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روزدوشنبه 01 آبان
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه ژله کج
 • نتایج بیشتر ...
 • چطور می‌توانیم شادتر زندگی کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • طالع بینی آبان ماه 96
 • نتایج بیشتر ...
 • ویژگی هایی که باعث می شوند افراد مجذوبمان شوند
 • نتایج بیشتر ...
 • نحوه مراقبت از سگ ها
 • نتایج بیشتر ...
 • مدیریت روابط عاشقانه پس از ازدواج
 • نتایج بیشتر ...
 • دعا برای از بین بردن اضطراب و استرس
 • نتایج بیشتر ...
 • خواص انواع کلم برای بدنسازی و ورزشکاران
 • نتایج بیشتر ...
 • نحوه مدیریت مالی آدم های میلیاردر
 • نتایج بیشتر ...
 • توریست ها در چه کشورهایی نمیتوانند عکاسی کنند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • بخشندگی کوروش کبیر
 • نتایج بیشتر ...
 • با این ماسک خانگی، پوست صورت تان را سفید و شفاف کنید
 • نتایج بیشتر ...
 • صفحه‌کلید یک دستی برای آیفون
 • نتایج بیشتر ...
 • تمرینات ورزشی برای مقابله با ام اس
 • نتایج بیشتر ...
 • تسکین گلودرد با روش‌های خانگی ساده
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی قاسم زارع
 • نتایج بیشتر ...
 • اول آبان،روز آمار و برنامه ریزی
 • نتایج بیشتر ...
 • عکس های جالب و دیدنی روزیکشنبه 30مهر
 • نتایج بیشتر ...
 • کاریکاتورهای مفهومی و جالب (48)
 • نتایج بیشتر ...
 • نحوه استفاده از مبلمان مناسب برای آپارتمان‌های کوچک
 • نتایج بیشتر ...
 • مراقبت از مو در فصل پاییز و چند نکته مهم که باید بدانید!
 • نتایج بیشتر ...
 • مدل شال و کلاه نوزادی
 • نتایج بیشتر ...
 • علل افسردگی در کودکان
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه مینی پای خرما
 • نتایج بیشتر ...
 • زندگی زیباست (99)
 • نتایج بیشتر ...
 • روش های تمیز کردن انواع لکه ها
 • نتایج بیشتر ...
 • ماجرای ازدواج فرزندان حضرت آدم (ع) و حوا (ع)
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه کبک سوخاری
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه چای نعناع
 • نتایج بیشتر ...
 • دسترسی‌ به عکس‌های پاک شده در تلفن‌همراه‌
 • نتایج بیشتر ...
 • ساحل طلوع آفتاب در تایلند
 • نتایج بیشتر ...
 • تفاوت بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
 • نتایج بیشتر ...
 • جملات زیبا و خواندنی (39)
 • نتایج بیشتر ...
 • ترکیبات ساده برای مواد شوینده
 • نتایج بیشتر ...
 • تست هوش تصویری:تفاوت ها را بیابید (53)
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی عطا عمرانی بازیگر جوان ایرانی
 • نتایج بیشتر ...
 • بررسی شرایط زمینه‌ساز طلاق
 • نتایج بیشتر ...
 • اختلال خود زشت پنداری! مهربان‌تر به آینه زل بزن
 • نتایج بیشتر ...
 • آموزش تزیین لباس با لباس های کهنه
 • نتایج بیشتر ...
 • آشنایی با هنر گلیم بافی زنجان
 • نتایج بیشتر ...
 • برنامه موبایل دیجی استایل هم رونمایی شد!
 • نتایج بیشتر ...
 • توقف فروش آیفون 7 با حافظه 256
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه ژله کج
 • نتایج بیشتر ...
 • چطور می‌توانیم شادتر زندگی کنیم؟
 • نتایج بیشتر ...
 • ویژگی هایی که باعث می شوند افراد مجذوبمان شوند
 • نتایج بیشتر ...
 • نحوه مراقبت از سگ ها
 • نتایج بیشتر ...
 • مدیریت روابط عاشقانه پس از ازدواج
 • نتایج بیشتر ...
 • مزایا و معایب انواع کاغذ دیواری
 • نتایج بیشتر ...
 • قلدری چیست و چگونه می‌شود جلوی آن را گرفت؟
 • نتایج بیشتر ...
 • طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب (68)
 • نتایج بیشتر ...
 • دلایل یائسگی زودرس کدام‌ها هستند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • دعا برای از بین بردن اضطراب و استرس
 • نتایج بیشتر ...
 • خواص انواع کلم برای بدنسازی و ورزشکاران
 • نتایج بیشتر ...
 • نحوه مدیریت مالی آدم های میلیاردر
 • نتایج بیشتر ...
 • توریست ها در چه کشورهایی نمیتوانند عکاسی کنند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • بخشندگی کوروش کبیر
 • نتایج بیشتر ...
 • با این ماسک خانگی، پوست صورت تان را سفید و شفاف کنید
 • نتایج بیشتر ...
 • صفحه‌کلید یک دستی برای آیفون
 • نتایج بیشتر ...
 • تمرینات ورزشی برای مقابله با ام اس
 • نتایج بیشتر ...
 • تسکین گلودرد با روش‌های خانگی ساده
 • نتایج بیشتر ...
 • بیوگرافی قاسم زارع
 • نتایج بیشتر ...
 • اول آبان،روز آمار و برنامه ریزی
 • نتایج بیشتر ...
 • آیفون ایکس اندرویدی آمد / عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • کاریکاتورهای مفهومی و جالب (48)
 • نتایج بیشتر ...
 • نحوه استفاده از مبلمان مناسب برای آپارتمان‌های کوچک
 • نتایج بیشتر ...
 • مراقبت از مو در فصل پاییز و چند نکته مهم که باید بدانید!
 • نتایج بیشتر ...
 • مدل شال و کلاه نوزادی
 • نتایج بیشتر ...
 • علل افسردگی در کودکان
 • نتایج بیشتر ...
 • طرز تهیه مینی پای خرما
 • نتایج بیشتر ...
 • زندگی زیباست (99)
 • نتایج بیشتر ...
 • روش های تمیز کردن انواع لکه ها
 • نتایج بیشتر ...
 • اردوغان شاهد ازدواج یک فوتبالیست/تصاویر
 • نتایج بیشتر ...
 • آیا ایران می‌تواند ناوهواپیمابر آمریکایی را غرق کند؟
 • نتایج بیشتر ...
 • پوتین: ترامپ به دلیل هوش و ذکاوتش در انتخابات پیروز شد
 • نتایج بیشتر ...
 • جلسه مهم شفر با شماره ۱۰ استقلال
 • نتایج بیشتر ...
 • فروش ۷۵۰هزار دلاری مونالیزا با ریش و سبیل/عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • حسین محجوب: سینمای ایران سقوط کرده است
 • نتایج بیشتر ...
 • کیانی: من چاقوکش نیستم
 • نتایج بیشتر ...
 • صحبت‌های صریح مطهری درباره آینده اصولگرایی
 • نتایج بیشتر ...
 • برگزاری همه‌پرسی استقلال در دو منطقه ثروتمند شمال ایتالیا
 • نتایج بیشتر ...
 • بیشتر آبلیموها شیمیایی هستند نه طبیعی
 • نتایج بیشتر ...
 • فدراسیونی که پنج تیم ملی در جام جهانی دارد اما روابط عمومی ندارد!
 • نتایج بیشتر ...
 • پشت پرده جلسه‌ای که منصوریان را برکنار کرد/موبایل یک نفر روشن بود
 • نتایج بیشتر ...
 • آیا کمپانی بزرگ هالیوودی ایده طراح ایرانی را دزدیده است؟/تصاویر
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ بخشی از هزینه‌های پرونده مداخله روسیه را عهده‌دار می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • سربرآوردن یک دونالد ترامپ جدید از اتحادیه اروپا
 • نتایج بیشتر ...
 • روحانی، ترامپ، پوتین / رئیس جمهوری، رئیس‌جمهور یا رئیس
 • نتایج بیشتر ...
 • رُبات پستچی هم آمد/تصاویر
 • نتایج بیشتر ...
 • شخصیت‌های بد فیلم پدینگتون ۲ رونمایی شدند+عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • آژانس انرژی اتمی صلاحیت بازرسی از اماکن نظامی ایران را ندارد/ مخالفت مسکو با هرگونه مذاکره‌ درباره اصلاح برجام
 • نتایج بیشتر ...
 • هزینه ویزای هر زائر اربعین۱۷۰ هزار تومان/ شرط پرداخت ارز مسافرتی
 • نتایج بیشتر ...
 • استقبال ملک سلمان از وزیر خارجه آمریکا در ریاض+عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • پست اینستاگرامی سیدحسن خمینی برای عمو مصطفی /امام و همسرش او را داداش خطاب می‌کردند
 • نتایج بیشتر ...
 • روند صعودی ابتلا به سرطان پستان در ایران/ زندگی بدون تحرک در زنان ایران ۲ برابر مردان است
 • نتایج بیشتر ...
 • تصویری از چشم کبود خسرو حیدری
 • نتایج بیشتر ...
 • اینم ژن خوب آقای ترامپ!
 • نتایج بیشتر ...
 • مجسمه‌های زیر دریا در عکس روز نشنال جئوگرافیک
 • نتایج بیشتر ...
 • پایان دومین جلسه رسیدگی به پرونده «حمید بقایی»
 • نتایج بیشتر ...
 • تمرین استقلال تحت‌الشعاع قلیان کشیدن یا نکشیدن غفوری
 • نتایج بیشتر ...
 • با این دستگاه جدید غذاها را در هوا ببلعید!
 • نتایج بیشتر ...
 • پوتین: ترامپ به دلیل هوش و ذکاوتش در انتخابات پیروز شد/ همچنان آماده همکاری با واشنگتن هستیم
 • نتایج بیشتر ...
 • سلطانی‌فر: از استعفای علی مرادی خبر ندارم/ فدراسیون به مساله پرسپولیس رسیدگی می‌کند
 • نتایج بیشتر ...
 • ماندگاری دلار بالای ۴۰۰۰ تومان صحت ندارد
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ: هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه من کار نکرده است!
 • نتایج بیشتر ...
 • نام متهمان اقتصادی درصورت تشخیص دادگاه منتشر می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • نوه چرچیل ترامپ را "بی‌شعور احمق" خطاب کرد
 • نتایج بیشتر ...
 • واکنش «سکینه الماسی» نسبت به انتشار مطالب و عکس‌های کذب
 • نتایج بیشتر ...
 • حاشیه‌های ناتمام "بهاره رهنما"/عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • الهه حصاری؛ بازیگر نقش دهه هفتادی ها
 • نتایج بیشتر ...
 • عراقچی: برجام از حمایت جهانی برخوردار شده است/برجام قابل مذاکره و تبصره پذیر نیست
 • نتایج بیشتر ...
 • لاریجانی: روی مولفه های اصلی نظام بودجه ریزی وفاق وجود دارد/ دولت سریعتر لایحه بودجه را به مجلس ارایه دهد
 • نتایج بیشتر ...
 • پرسپولیس و استقلال در انتظار نامه کمیته اخلاق درباره محرومیت مسلمان و غفوری
 • نتایج بیشتر ...
 • پوتین: ترامپ به دلیل هوش و ذکاوتش در انتخابات پیروز شد
 • نتایج بیشتر ...
 • اینم ژن خوب آقای ترامپ!
 • نتایج بیشتر ...
 • عادل الجبیر:خطر ایران بر منطقه را بررسی کردیم!
 • نتایج بیشتر ...
 • اثر رشد معاملات مسکن بر بازار اجاره
 • نتایج بیشتر ...
 • سامانه سهام عدالت به‌مدت ۳ روز از دسترس خارج می‎شود
 • نتایج بیشتر ...
 • پست اینستاگرامی سیدحسن خمینی برای عمو مصطفی /امام و همسرش او را داداش خطاب می‌کردند
 • نتایج بیشتر ...
 • روحانی، ترامپ، پوتین / رئیس جمهوری، رئیس‌جمهور یا رئیس
 • نتایج بیشتر ...
 • ظرفیت اقتصاد مسکن به یک سوم رسیده است
 • نتایج بیشتر ...
 • ماندگاری دلار بالای ۴۰۰۰ تومان صحت ندارد
 • نتایج بیشتر ...
 • ولایتی: سفر عبادی به تهران سفری حیاتی است/ هلند منتقد عهدشکنی آمریکاست
 • نتایج بیشتر ...
 • حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری امشب واریز می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • دولت ۱۸۳،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان ثروت دارد
 • نتایج بیشتر ...
 • صحبت‌های صریح مطهری درباره آینده اصولگرایی
 • نتایج بیشتر ...
 • حقوق پایین، مالیات بالا
 • نتایج بیشتر ...
 • ترامپ: به پول درآوردن در ایران ادامه دهید
 • نتایج بیشتر ...
 • تیلرسون خواستار تشکیل جبهه واحد عربستان - عراق علیه ایران شد
 • نتایج بیشتر ...
 • الهه حصاری؛ بازیگر نقش دهه هفتادی ها
 • نتایج بیشتر ...
 • فراز و فرودهای سریال حضرت موسی(ع)/ دعوا بر سر چند صد‌میلیارد تومان ناقابل است
 • نتایج بیشتر ...
 • «لیدی مکبث» نامزد جوایز فیلم اروپایی شد
 • نتایج بیشتر ...
 • حاشیه‌های ناتمام "بهاره رهنما"/عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • انتقادات تند بازیگر فرانسوی از وضعیت فرهنگ در اروپا/ مهاجران تنها شانس ما هستند
 • نتایج بیشتر ...
 • حسین محجوب: سینمای ایران سقوط کرده است
 • نتایج بیشتر ...
 • آلبوم عربی مهدی یراحی منتشر می‌شود
 • نتایج بیشتر ...
 • آیا کمپانی بزرگ هالیوودی ایده طراح ایرانی را دزدیده است؟/تصاویر
 • نتایج بیشتر ...
 • تبریک پرویز پرستویی به «بدون تاریخ، بدون امضا»یی‌ها برای هوگوی طلا
 • نتایج بیشتر ...
 • اردوغان شاهد ازدواج یک فوتبالیست/تصاویر
 • نتایج بیشتر ...
 • فروش ۷۵۰هزار دلاری مونالیزا با ریش و سبیل/عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • رُبات پستچی هم آمد/تصاویر
 • نتایج بیشتر ...
 • ترسناک ترین ترافیک روی پلی در هندوستان/عکس
 • نتایج بیشتر ...
 • کیانی: من چاقوکش نیستم
 • نتایج بیشتر ...
 • پشت پرده جلسه‌ای که منصوریان را برکنار کرد/موبایل یک نفر روشن بود
 • نتایج بیشتر ...
 • کنایه بیرانوند به علیرضا حقیقی بود؟
 • نتایج بیشتر ...
 • با این دستگاه جدید غذاها را در هوا ببلعید!
 • نتایج بیشتر ...
 • تشخیص فوری سرب در آب به کمک اختراع دانشمند 11 ساله!
 • نتایج بیشتر ...
 • چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (551)
 • نتایج بیشتر ...